klouby a kosti

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Chondrocat Biosol

Chondrocat obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Ideální kloubní preparát pro kočky.
Od 13,52 €

Alavis Celadrin 500 Cps 60

500 mg účinné látky Celadrin v jedné kapsli.
30,27 € 23,05 €

Aptus Apto-Flex Vet Sir.

Aptus Apto-Flex sirup je tekuté chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM), ke kterým jsou přidány vysoce účinná kyselina hyaluronová a kolagen.
Od 18,45 €

Canvit Chondro pro kocky 100g new

Preparát pro prevenci problémů s pohybovým aparátem koček. Vhodné zejména pro kočky s vyšším rizikem pohybových obtíží (stárnoucí kočky, rostoucí kočky velkých plemen a kočky s nadváhou).
12,28 € 9,75 €

Canvit Natural Line Collagen & Rosehip 180g

Canvit Natural Line Collagen & Rosehip je vhodným doplněkem výživy pro dospělé psy a seniory. Používá se preventivně, nebo při zvýšeném riziku pohybových obtíži, artróze a osteoporóze.
11,18 € 9,25 €

Canvit Natural Line Green-lipped Mussel plv 180g

Canvit Natural Line Green-Lipped Mussel znamená 100% obsah novozélandské zelené mušle, která je ceněna pro vysoký obsah glykosaminoglykanů, látek přirozeně se vyskytující v kloubní chrupavce a v synoviální tekutině.
31,19 € 25,81 €

Giom Era Kalcium Pro Psy A Kočky

Preparát Giom Era Kalcium obsahuje citrát vápenatý, který je nejlépe vstřebavatelnou formou vápníku.
Od 4,88 €

Giom Era Intenzivní Kloubní Výživa

Intenzivní výživa kloubní chrupavky.
Od 13,29 €

Giom Era Chondro L-Karnitin Forte

Giom Chondro L-Karnitin složí jako prevence kloubních potíží v období růstu a při dysplazii kloubů.
Od 14,26 €

Roboran Chondro pro kocky 60g (dríve Gel)

ROBORAN GEL je speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. ROBORAN GEL zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.
5,66 € 4,69 €

Alavis 5 Mini 60Tbl

ALAVIS 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. ALAVIS 5 MINI obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, Kyselina hyaluronová a Kolagen II. typu.
23,23 € 17,66 €

Alavis 5

ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.
27,37 €