Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  klouby a kosti

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Chondrocat Biosol

  Chondrocat obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Ideální kloubní preparát pro kočky.
  Od 319,00 Kč

  Aptus Apto-Flex Vet Sir.

  Aptus Apto-Flex sirup je tekuté chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM), ke kterým jsou přidány vysoce účinná kyselina hyaluronová a kolagen.
  Od 430,00 Kč

  Canvit Chondro pro kocky 100g

  Preparát pro prevenci problémů s pohybovým aparátem koček. Vhodné zejména pro kočky s vyšším rizikem pohybových obtíží (stárnoucí kočky, rostoucí kočky velkých plemen a kočky s nadváhou).
  280,00 Kč 224,01 Kč

  Giom Era Kalcium Pro Psy A Kočky

  Preparát Giom Era Kalcium obsahuje citrát vápenatý, který je nejlépe vstřebavatelnou formou vápníku.
  Od 127,00 Kč

  Giom Era Intenzivní Kloubní Výživa

  Intenzivní výživa kloubní chrupavky.
  Od 313,00 Kč

  Giom Era Chondro L-Karnitin Forte

  Giom Chondro L-Karnitin složí jako prevence kloubních potíží v období růstu a při dysplazii kloubů.
  Od 369,00 Kč

  Roboran Chondro pro kocky 60g (dríve Gel)

  ROBORAN GEL je speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. ROBORAN GEL zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.
  126,00 Kč 113,00 Kč

  ALAVIS 5

  ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.
  595,00 Kč

  Canvit BARF Green-lipped Mussel 180g

  Doplněk do krmiva pro psy i kočky z mletých tělíčky mlžů slávky zelenoústé. Pro klouby a vazy v plném pohybu.
  676,00 Kč 541,18 Kč

  Canvit BARF Salmon Oil 500ml

  Doplněk do krmiva ze za studena lisovaného oleje z norských lososů. Rybí olej je vhodným doplňkem při léčbě onemocnění kůže, chronické nedostatečnosti ledvin a onemocnění kloubů.
  338,00 Kč 270,58 Kč