Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  klouby a kosti

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Chondrocat Biosol

  Chondrocat obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Ideální kloubní preparát pro kočky.
  Od 15,00 €

  Aptus Apto-Flex Vet Sir.

  Aptus Apto-Flex sirup je tekuté chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM), ke kterým jsou přidány vysoce účinná kyselina hyaluronová a kolagen.
  Od 22,00 €

  Canvit Chondro pro kocky 100g

  Preparát pro prevenci problémů s pohybovým aparátem koček. Vhodné zejména pro kočky s vyšším rizikem pohybových obtíží (stárnoucí kočky, rostoucí kočky velkých plemen a kočky s nadváhou).
  13,00 € 10,00 €

  Giom Era Kalcium Pro Psy A Kočky

  Preparát Giom Era Kalcium obsahuje citrát vápenatý, který je nejlépe vstřebavatelnou formou vápníku.
  Od 6,00 €

  Giom Era Intenzivní Kloubní Výživa

  Intenzivní výživa kloubní chrupavky.
  Od 16,00 €

  Giom ERA Chondro L-karnitin SPORT

  Vhodné pro psy všech věkových kategorií i pro kočky. Pro pevnost a pružnost kloubů, podpora svalových funkcí.
  Od 16,00 €

  Roboran Chondro pro kocky 60g (dríve Gel)

  ROBORAN GEL je speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. ROBORAN GEL zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.
  6,00 € 5,00 €

  ALAVIS 5 90tbl

  ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.
  27,00 €

  Canvit BARF Green-lipped Mussel 180g

  Doplněk do krmiva pro psy i kočky z mletých tělíčky mlžů slávky zelenoústé. Pro klouby a vazy v plném pohybu.
  31,00 € 25,00 €

  Canvit BARF Salmon Oil 500ml

  Doplněk do krmiva ze za studena lisovaného oleje z norských lososů. Rybí olej je vhodným doplňkem při léčbě onemocnění kůže, chronické nedostatečnosti ledvin a onemocnění kloubů.
  16,00 € 12,00 €

  ALAVIS Triple Blend pro psy a kocky 200g

  ALAVIS Triple Blend pro psy a kočky obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů COLLYSS a CARTIDYSS. ALAVIS Triple Blend pro psy a kočky je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u štěňat psů větších plemen a sportovním a pracovním psům.
  23,00 €

  ALAVIS Celadrin 500 mg, 60tbl

  Alavis Celadrin je přírodní produkt, který napomáhá zvýšit ochranu před působením protizánětlivých enzymů, výrazně pomáhá tlumit bolestivost kloubů a zajišťuje průběžné zvlhčování kloubní chrupavky. Účinné látky se řadí k tzv. nosičům chondroprotektiv, urychlují zabudování dalších složek kloubních preparátů.
  20,00 €