Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  klouby, vazy a kosti

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Beaphar vápník Irish Cal plv 250g

  Veterinární Přípravky
  6,81 € 6,12 €

  CANINA Calcium carbonat

  CANINA Calcium carbonat je přípravek s obsahem vápníku k preventivnímu podávání u mladých rychle rostoucích jedinců velkých a obřích plemen, příznivě působící na vývoj kostry a zubů. Obsah vápníku 27%; neobsahuje fosfor.
  Od 8,23 €

  CANINA Calcium citrat

  Canina Calcium citrát obsahuje pouze vápník a je to nejsnáze vstřebatelný a nejrychleji využitelný zdroj tohoto prvku pro mladé rychle rostoucí jedince velkých a obřích plemen postižené nedostatky ve stavbě těla či pohybovými potížemi. Je vhodný tam, kde je zřejmý nedostatek vápníku a není nutný anebo je dokonce nežádoucí současný přívod fosforu, pro březí a kojící feny a staré jedince.
  Od 8,14 €

  CANINA Canhydrox GAG

  CANINA Canhydrox GAG je kombinovaný přípravek k zajištění správného vývoje a odstranění růstových potíží velkých kloubů končetin u mladých rostoucích psů velkých a obřích plemen, stárnoucích psů, psů ve výkonu a stavů po frakturách a osteosyntézách
  Od 49,54 €

  CANINA Kostní moučka

  Čistě přírodní produkt, zdroj vápníku (13,6%) a fosforu (13,9%), vhodný zejména k preventivnímu použití u štěňat a mladých rostoucích jedinců menších plemen a pro březí a kojící feny.
  Od 13,02 €

  CANINA PETVITAL Arthro-Tabs

  CANINA PETVITAL Arthro-Tabs je přípravek zlepšující látkovou výměnu v kostní tkáni, vazech a chrupavkách.
  Od 12,51 €

  CANINA PETVITAL GAG sypký

  Zajišťuje velmi účinně a spolehlivě dobrou pohyblivost psa. Je vhodný po zraněních a operacích kloubů.
  Od 15,55 €

  CANINA PETVITAL GAG tablety

  CANINA PETVITAL GAG zajišťuje velmi účinně a spolehlivě dobrou pohyblivost psa. Je vhodný po zraněních a operacích kloubů.
  Od 24,75 €

  CANINA VELOX Kloubní energie

  CANINA VELOX Kloubní energie je 100% extrakt z tělíček novozélandského mlže Perna canaliculus. Koncentrovaná výživa pro pohybový aparát a kondici psů a koček!
  Od 26,04 €

  CANINA Welpenkalk

  CANINA Welpenkalk je doplňkové minerální krmivo pro štěňata přizpůsobeno rostoucímu organismu.
  Od 10,40 €

  Colafit 4 Pro Bílé A Černé Psy

  Colafit 4 pro bílé a černé psy je kloubní výživa pro psy, chrání a regeneruje kloubní chrupavky.
  Od 14,26 €

  Colafit 5 Pro Barevné Psy

  Colafit 5 pro barevné psy slouží k preventivnímu ošetření kloubů, zmírnění bolestivosti kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti, prevenci artrózy a dalších kloubních obtíží.
  Od 14,12 €

  Flexon Powder Pro Psy A Kočky Plv 400G

  Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro psy pro obnovení a obnovu chrupavčité tkáně.
  41,17 € 35,51 €

  Fortiflex 525 Tbl 30

  Fortiflex je nutriční doplněk pro ochranu a regeneraci kloubů pro psy s váhou od 15 do 25kg.
  50,14 € 43,24 €

  Gelacan Plus Baby

  Doplněk výživy Gelacan Plus Baby slouží k ochraně kostí a kloubů. Vzájemné působení dvou účinných látek: kostních minerálů a kolagenu CHP.

  Gelacan Plus Darling

  Gelacan Plus Darling je doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující podávání kolagenu CHP, který příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový a vazivový aparát psů.
  Od 14,49 €

  Pangamin Aktiv 200tbl

  Je určen na podporu hybnosti kloubů a reparaci (náhradu) poškozené chrupavky. S klouby a s kloubní chrupavkou, je to podobné jako s mozkovou tkání. Jak jsou tyto dvě nejdůležitější části pohybového aparátu jednou závažně poškozeny, jedná se nevratný proces.
  7,04 € 6,35 €

  Roboran MSM 500 Pro Psy 100 Tbl

  Tabletovaný methylsulfonylmethan v preparátu Roboran MSM má prokázané analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky.
  15,00 € 13,48 €

  Aptus Apto-Flex Vet Sir.

  Aptus Apto-Flex sirup je tekuté chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM), ke kterým jsou přidány vysoce účinná kyselina hyaluronová a kolagen.
  Od 20,65 €

  Arthronis Acute Mini 60Tbl

  Přípravek arthronis ACUTE podávejte při chronických bolestech svalů a kloubů, poškození vazů, nekvalitní srsti a drápech. MINI varianta je určena pro malá plemena.
  11,13 € 9,98 €