Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  Klinické diety pes

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Epato Canine WD konzerva 150g

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  91 Kč 82 Kč

  Epato Canine WD konzerva 400g

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  112 Kč 101 Kč

  Eukanuba Vd Dog Dermatosis Dry

  Klinická dieta pro psy se zánětem kůže různého původu nebo pro psy s potravinovou intolerancí na některou ze složek potravy.
  Od 929 Kč

  Eukanuba Vd Dog Intestinal Dry

  Kompletní krmivo Eukanuba pro pomoc z problémů v oblasti trávení.
  Od 954 Kč

  Eukanuba VD Dog Joint Mobility Dry 1 kg

  Kompletní krmivo, které je vhodné nasadit při problémech pohybového aparátu.
  264 Kč 236 Kč

  Eukanuba Vd Dog Weight Diabetic Control

  Kompletní krmivo pro psy s cukrovkou, obezitou nebo se zánětem slinivky břišní.
  Od 1628 Kč

  Hill's Canine C/D Dry Multicare

  Kompletní krmivo pro psy s výskytem struvitů a kalcium fosfátů. Jeho podávání působí preventivně proti jejich výskytu nebo návratu.
  Od 505 Kč

  Hill's Canine I/D Dry Stress Mini

  Patentově chráněné složení krmiva této diety pomáhá psům malých a středních plemen (do 14kg hmotnosti) k pohodovému trávení a pevnosti výkalů i v období stresu. S přídavkem zázvoru.
  Od 482 Kč

  Hill's Canine K/D Dry

  Kompletní krmivo pro Vašeho pesjka v případě chronického onemocnění ledvin (IRIS fáze 1–3) , renální forma leishmaniózy nebo pokud má časté srdeční potíže.
  Od 561 Kč

  Hill's Canine L/D Dry

  Kompletní krmivo pro psy s jaterními potížemi.
  Od 549 Kč

  Hill's Canine U/D Dry

  Ledvinová dieta pro psy s urátovými nebo cystinovými urolity, krmivo se používá také pro pokročilé selhání ledvin a při onemocnění jater.
  Od 1150 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine C/D konzerva Multicare 370 g

  Kompletní vlhké krmivo při výskytu struvitů a kalcium fosfátu. Prevence výskytu nebo návratu.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine K/D konzerva 370 g

  Konzerva pro stavy ledvinového selhání a častých srdečních obtíží.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine S/D konzerva 370 g

  Kompletní vlhké krmivo zaměřené na rozpouštění struvitových kamenů.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine U/D konzerva 370 g

  Vlhké krmivo při výskytu urátových a cystinových urolitů, používá se také při pokročilé fázi chronického onemocnění ledvin a při onemocnění jater.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine W/D konzerva 370 g

  Vlhké krmivo, které slouží jako prevence udržení hmotnosti, řeší problémy spojené s nedostatkem vlákniny a při zkrmování působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  88 Kč 78 Kč

  Purina Ppvd Canine - En Gastrointestinal

  Kompletní veterinární dieta určená pro řešení trávících potíží, onemocněním slinivky nebo chronickém onemocnněí jater bez neuropsychických příznaků.
  Od 313 Kč

  Purina PPVD Canine - EN Gastrointestinal 400 g konzerva

  Kompletní vlhké veterinární krmivo při problémech s trávením, se slinivkou, při chronických jaterních onemocněních bez neuropsychických příznaků. Vysoce chutné, s kokosovým olejem.
  75 Kč 67 Kč

  Purina Ppvd Canine - Ha Hypoallergenic

  Elimineční dieta v případě podezření na alergii na krmivo. Vybrané zdroje bílkovin i sacharidů, bílkoviny jsou rozloženy na malé částice, které nevyvolávají neadekvátní reakce.Lze použít i jako krmivo při zánětu střev.
  Od 676 Kč

  Purina PPVD Canine - HP Hepatic 3 kg

  Kompletní dietní krmivo pro štěňata a dospělé psy určené k podpoře funkce jater při chronické jaterní nedostatečnosti. Dieta s přiměřeným obsahem kvalitních bílkovin, s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a vysokým obsahem vysoce stravitelných sacharidů. Dieta je rovněž vhodná ke snížení obsahu mědi v játrech, a to díky sníženému obsahu mědi.
  611 Kč 526 Kč