Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA !
Kategorie
  Menu Zavřít

  Josera

  Výživové hodnoty, které pokryjí všechny každodenní potřeby, jsou právě tak individuální, jako váš pes. Krmivo pro psy JOSERA nabízí tu správnou výživu pro každého psa v každé fázi jeho života.Produktová řada obsahuje výrobky pro zvířata s individuálními potřebami i pro citlivější psy s potravinovou intolerancí. Výrobky obsahují extra chutné ingredience, a jsou bez přidání pšenice, sóji, barviv, dochucovadel a konzervantů.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  JOSERA Lamb&Rice

  JOSERA Lamb&Rice je ideální alternativa k drůbežímu masu. Díky nízkému podílu bílkovin a tuků je JOSERA Lamb & Rice atraktivním volbou i pro citlivé psy s nízkou nebo běžnou aktivitou. S 25% sušeného jehněčího masa jako jediného zdroje živočišných bílkovin (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
  Od 21,21 €

  JOSERA Active Adult

  JOSERA Active vykazuje vysokou hladinu metabolické energie. Vhodné pro aktivní psy a psy v rekonvalescenci. Pro všechna plemena.
  Od 49,17 €

  JOSERA Adult Large Breed

  Receptura JOSERA Adult Large Breed nabízí dodatečnou energii ve velkých kroketách, zejména pro aktivní velká plemena.
  Od 50,00 €

  JOSERA Balance

  JOSERA Balance je vyvážená receptura s nízkým obsahem energie, vyvinutá speciálně pro starší nebo málo aktivní psy. Redukovaný obsah proteinu činí JOSERA Balance dobře stravitelným krmivem a odlehčuje tak játra a ledviny.
  Od 18,95 €

  Josera Duck&Potatou

  JOSERA Duck & Potato je zdravá receptura bez obilovin a velmi dobře se hodí pro citlivé psy. S 25% sušeného kachního masa (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
  Od 11,27 €

  JOSERA Festival

  JOSERA Festival je vyvážené a kvalitní krmivo pro dospělé psy. Krokety jsou obaleny lahodným omáčkovým práškem, který po přidání vody vytvoří chutný pokrm. Mimořádně vhodné pro náročné nebo vybíravé psy.
  Od 19,69 €

  JOSERA Miniwell Adult

  JOSERA Miniwell Adult je speciálně sestavená receptura pro potřeby malých psích plemen. Vysoký podíl lehce stravitelného drůbežího masa v kombinaci s vybranými přísadami zaručuje vysokou stravitelnost a snášenlivost. Spousta chutí zabalených v malých soustech pro gurmány malých plemen.
  Od 18,95 €

  JOSERA Optiness

  Správné krmivo pro běžně aktivní psy, kteří chtějí něco speciálního a hledají alternativu ke kukuřici. Jehněčí maso, maso ze zelenopyskatých mušlí z Nového Zélandu a brambory vytvářejí unikátní kulinářský recept.
  Od 18,95 €

  JOSERA Regular Adult

  JOSERA Regular Adult je univerzální krmivo vhodné pro všechna psí plemena. Pro dospělé psy s běžnou aktivitou. Optimální receptura pro udržení zdraví a dobré kondice.
  Od 43,79 €

  JOSERA Sensi Junior

  Receptura kompletního krmiva, která podporuje regulaci trávení a je vhodná pro všechny citlivé nebo sportovní mladé psy. Vysoce stravitelné složení je doplněno chutnou kachnou a lososem, dietní vláknina reguluje trávení.
  Od 19,69 €

  JOSERA Sensi Plus

  JOSERA Sensi Plus je velmi dobře stravitelné krmivo pro psa s citlivou trávicí soustavou. Kachna a drůbež. Šetrné zpracování vybraných surovin.
  Od 18,95 €

  JOSERA Sensitive

  Pouze kuřecí maso jako jediný zdroj bílkovin. Rýže je vhodná pro psy s citlivým trávením. Lehké přísady dělají krmivo snadno stravitelným. JOSERA Sensitive je vhodná pro všechna psí plemena.
  Od 49,17 €
  Filtry Close
  Kategorie