Hledat
Euro

Josera

Výživové hodnoty, které pokryjí všechny každodenní potřeby, jsou právě tak individuální, jako váš pes. Krmivo pro psy JOSERA nabízí tu správnou výživu pro každého psa v každé fázi jeho života.Produktová řada obsahuje výrobky pro zvířata s individuálními potřebami i pro citlivější psy s potravinovou intolerancí. Výrobky obsahují extra chutné ingredience, a jsou bez přidání pšenice, sóji, barviv, dochucovadel a konzervantů.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

JOSERA Lamb&Rice

JOSERA Lamb&Rice je ideální alternativa k drůbežímu masu. Díky nízkému podílu bílkovin a tuků je JOSERA Lamb & Rice atraktivním volbou i pro citlivé psy s nízkou nebo běžnou aktivitou. S 25% sušeného jehněčího masa jako jediného zdroje živočišných bílkovin (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
Od 21,21 €

JOSERA Active Adult

JOSERA Active vykazuje vysokou hladinu metabolické energie. Vhodné pro aktivní psy a psy v rekonvalescenci. Pro všechna plemena.
Od 49,17 €

JOSERA Adult Large Breed

Receptura JOSERA Adult Large Breed nabízí dodatečnou energii ve velkých kroketách, zejména pro aktivní velká plemena.
Od 50,00 €

JOSERA Balance

JOSERA Balance je vyvážená receptura s nízkým obsahem energie, vyvinutá speciálně pro starší nebo málo aktivní psy. Redukovaný obsah proteinu činí JOSERA Balance dobře stravitelným krmivem a odlehčuje tak játra a ledviny.
Od 18,95 €

Josera Duck&Potatou

JOSERA Duck & Potato je zdravá receptura bez obilovin a velmi dobře se hodí pro citlivé psy. S 25% sušeného kachního masa (odpovídá asi 95g čerstvého masa na 100g suchého krmiva).
Od 11,27 €

JOSERA Festival

JOSERA Festival je vyvážené a kvalitní krmivo pro dospělé psy. Krokety jsou obaleny lahodným omáčkovým práškem, který po přidání vody vytvoří chutný pokrm. Mimořádně vhodné pro náročné nebo vybíravé psy.
Od 19,69 €

JOSERA Miniwell Adult

JOSERA Miniwell Adult je speciálně sestavená receptura pro potřeby malých psích plemen. Vysoký podíl lehce stravitelného drůbežího masa v kombinaci s vybranými přísadami zaručuje vysokou stravitelnost a snášenlivost. Spousta chutí zabalených v malých soustech pro gurmány malých plemen.
Od 18,95 €

JOSERA Optiness

Správné krmivo pro běžně aktivní psy, kteří chtějí něco speciálního a hledají alternativu ke kukuřici. Jehněčí maso, maso ze zelenopyskatých mušlí z Nového Zélandu a brambory vytvářejí unikátní kulinářský recept.
Od 18,95 €

JOSERA Regular Adult

JOSERA Regular Adult je univerzální krmivo vhodné pro všechna psí plemena. Pro dospělé psy s běžnou aktivitou. Optimální receptura pro udržení zdraví a dobré kondice.
Od 43,79 €

JOSERA Sensi Junior

Receptura kompletního krmiva, která podporuje regulaci trávení a je vhodná pro všechny citlivé nebo sportovní mladé psy. Vysoce stravitelné složení je doplněno chutnou kachnou a lososem, dietní vláknina reguluje trávení.
Od 19,69 €

JOSERA Sensi Plus

JOSERA Sensi Plus je velmi dobře stravitelné krmivo pro psa s citlivou trávicí soustavou. Kachna a drůbež. Šetrné zpracování vybraných surovin.
Od 18,95 €

JOSERA Sensitive

Pouze kuřecí maso jako jediný zdroj bílkovin. Rýže je vhodná pro psy s citlivým trávením. Lehké přísady dělají krmivo snadno stravitelným. JOSERA Sensitive je vhodná pro všechna psí plemena.
Od 49,17 €
Filtry Close
Kategorie