Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  interaktivní hračky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hracka pes Dog Activity Chees-šachy 40x10x27cm TR

  Activity Chess - Šachy pro psy se skládají ze dvou vrstev děrovaných šuplíků a čtyř figurek, které lze naplnit pamlsky. Ty Váš mazlíček ucítí a bude se je snažit získat. Pravidelným tréninkem hry se pes bude zdokonalovat a postupně přecházet k obtížnějším úrovním.
  30,36 € 25,12 €

  Hracka pes Dog Activity mini Solitaire 20cm TR

  Hračka Dog Activity Mini Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se sedmi kužely z plastu a pryže, pod které je možné uložit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Součástí balení je brožura s tipy a triky.
  14,40 € 11,91 €

  Hracka pes Dog Activity Solitaire kruh s kužel 29cm TR

  Hračka Dog Activity Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se třemi trubičkami, které je možné naplnit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Hračka Solitaire je stabilní díky protiskluzovým nožkám.
  22,26 € 18,45 €

  Hracka pes interakt. hra Apollo 30x20x2,5cm KAR

  Chovatelské Potřeby
  16,56 € 13,71 €

  Hracka pes interakt. hra Athena 23x4cm KAR

  Interaktivní hra Athena je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Athena posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  19,37 € 16,01 €

  Hracka pes interakt. hra Diana 29,5x26x4,5cm KAR

  Interaktivní hra Diana je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Diana posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  19,37 € 16,01 €

  Hracka pes interakt. hra Helios 23x4cm KAR

  Interaktivní hra Helios je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Helios posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  16,56 € 13,71 €

  Hracka pes interakt. hra Hera 25x5cm KAR

  Interaktivní hra Hera je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Hera posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  16,56 € 13,71 €

  Kong Bounzer Gumová Interaktivní Hračka

  Kong Bounzer tvarem připomíná známý Kong granát. Je však větší, elastičtější - zábavnější. Interaktivní hračka je skvělá při výcviku i zbavování se nežádoucího chování (kousání, strach z nového prostředí). Kong Bounzer je měkký, odolný a nepravidelně při dopadu odskakuje. Při stisknutí píská.
  Od 15,36 €

  Kong Wobbler Snackball Interaktivní Hračka Pro Psy

  Kong Wobbler Snackball je skvělá interaktivní hračka pro dlouhé chvíle nudy. Hračku z odolné gumy lze naplnit pamlsky či suchým krmivem. To zajistí, že Wobbler Snackball bude Vašeho mazlíčka bavit velmi dlouho. Dostupné ve dvou velikostech.
  Od 16,19 €

  Miska Plast Interaktivní Green The Company

  Interaktivní miska Green se hodí zejména pro psy žijící pouze v bytě. Přirozeným způsobem udržuje psa fyzicky i psychicky aktivního, čímž snižuje riziko vzniku poruch chování. Miska Green pozitivně ovlivňuje přijímání potravy a prodlužuje dobu krmení.
  Od 27,42 €

  Miska Plast Interaktivní The Company

  Interaktivní miska The company skýtá hravé krmení pro Vašeho mazlíčka. Do skrýší lze vložit pamlsky či krmivo, které budou lákat psa k interakci. Miska je vyrobena z odolného plastu s dlouhou životností. Dostupná je v modré a růžové barvě.
  Od 24,01 €

  Nobby Interaktivní Plnící Hračka 7,5 cm

  Nobby Interaktivní hračka je skvělým společníkem pro dlouhé chvíle nudy. Jedná se o veselou plnící hračku, do které lze vložit oblíbené pamlsky Vašeho mazlíčka. Ty zajistí jeho pozornost na dlouhou dobu. Hračka Nobby navíc rozvíjí jeho lovecké pudy a schopnosti, jak získat odměnu.
  3,13 €
  Filtry Close
  Kategorie