Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

interaktivní hračky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hracka pes Dog Activity Chees-šachy 40x10x27cm TR

Activity Chess - Šachy pro psy se skládají ze dvou vrstev děrovaných šuplíků a čtyř figurek, které lze naplnit pamlsky. Ty Váš mazlíček ucítí a bude se je snažit získat. Pravidelným tréninkem hry se pes bude zdokonalovat a postupně přecházet k obtížnějším úrovním.
660,00 Kč 546,00 Kč

Hracka pes Dog Activity mini Solitaire 20cm TR

Hračka Dog Activity Mini Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se sedmi kužely z plastu a pryže, pod které je možné uložit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Součástí balení je brožura s tipy a triky.
313,00 Kč 259,00 Kč

Hracka pes Dog Activity Solitaire kruh s kužel 29cm TR

Hračka Dog Activity Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se třemi trubičkami, které je možné naplnit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Hračka Solitaire je stabilní díky protiskluzovým nožkám.
484,00 Kč 401,00 Kč

Hracka pes interakt. hra Apollo 30x20x2,5cm KAR

Chovatelské Potřeby
360,00 Kč 298,00 Kč

Hracka pes interakt. hra Athena 23x4cm KAR

Interaktivní hra Athena je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Athena posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
421,00 Kč 348,00 Kč

Hracka pes interakt. hra Diana 29,5x26x4,5cm KAR

Interaktivní hra Diana je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Diana posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
421,00 Kč 348,00 Kč

Hracka pes interakt. hra Helios 23x4cm KAR

Interaktivní hra Helios je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Helios posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
360,00 Kč 298,00 Kč

Hracka pes interakt. hra Hera 25x5cm KAR

Interaktivní hra Hera je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Hera posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
360,00 Kč 298,00 Kč

Kong Bounzer Gumová Interaktivní Hračka

Kong Bounzer tvarem připomíná známý Kong granát. Je však větší, elastičtější - zábavnější. Interaktivní hračka je skvělá při výcviku i zbavování se nežádoucího chování (kousání, strach z nového prostředí). Kong Bounzer je měkký, odolný a nepravidelně při dopadu odskakuje. Při stisknutí píská.
Od 334,00 Kč

Kong Wobbler Snackball Interaktivní Hračka Pro Psy

Kong Wobbler Snackball je skvělá interaktivní hračka pro dlouhé chvíle nudy. Hračku z odolné gumy lze naplnit pamlsky či suchým krmivem. To zajistí, že Wobbler Snackball bude Vašeho mazlíčka bavit velmi dlouho. Dostupné ve dvou velikostech.
Od 352,00 Kč

Miska Plast Interaktivní Green The Company

Interaktivní miska Green se hodí zejména pro psy žijící pouze v bytě. Přirozeným způsobem udržuje psa fyzicky i psychicky aktivního, čímž snižuje riziko vzniku poruch chování. Miska Green pozitivně ovlivňuje přijímání potravy a prodlužuje dobu krmení.
Od 596,00 Kč

Miska Plast Interaktivní The Company

Interaktivní miska The company skýtá hravé krmení pro Vašeho mazlíčka. Do skrýší lze vložit pamlsky či krmivo, které budou lákat psa k interakci. Miska je vyrobena z odolného plastu s dlouhou životností. Dostupná je v modré a růžové barvě.
Od 522,00 Kč

Nobby Interaktivní Plnící Hračka 7,5 cm

Nobby Interaktivní hračka je skvělým společníkem pro dlouhé chvíle nudy. Jedná se o veselou plnící hračku, do které lze vložit oblíbené pamlsky Vašeho mazlíčka. Ty zajistí jeho pozornost na dlouhou dobu. Hračka Nobby navíc rozvíjí jeho lovecké pudy a schopnosti, jak získat odměnu.
68,00 Kč