Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  imunita, regenerace, senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Calo-Pet Gel 120 G

  Energie v koncentrované formě: CALO-PET pasta umožňuje dodávat psům a kočkám energii v koncentrované formě. Také důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin.
  383,00 Kč 343,00 Kč

  Ostropestřec mariánský 1kg

  Ostropestřec mariánský regeneruje a detoxikuje jaterní, ale také i ledvinovou tkán, podporuje a stabilizuje jejich funkce při infekčních, toxických a jiných zátěžových stavech.
  86,00 Kč

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym Pro Psy A Kočky 20Cps

  Alavis Enzymoterapie-Curenzym je rostlinný enzymatický veterinární přípravek, který obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, peptidáza, pankreatin analog, proteázu, rutin. Přípravek se doporučuje: pro podporu hojení tkání, po úrazech a operacích, pro posílení imunity, při zánětech, pro podporu při léčbě antibiotiky a při léčbě nádorů.
  Od 293,00 Kč

  Aptus Reconvalescent DOG pasta 100g

  Veterinární Přípravky
  255,00 Kč 228,00 Kč

  B-Compositum Plv Sol

  Vodorozpustný koncentrát vitaminů skupiny B pro zvířata. Doplňková krmná směs.
  Od 147,00 Kč

  Betaglukan sirup

  Sirup pro zvířata, který obsahuje významné množství Beta glukanu z hlívy ústřičné. Pro podporu imunity.
  Od 266,00 Kč

  CANINA Česnekový koncentrát

  Canina Česnekový koncentrát se používá jako doplněk do krmiva, který má širší spektrum účinku.
  Od 195,00 Kč

  CANINA Dog Immun Protect

  CANINA Dog Immun Protect je speciální přípravek pro posílení přirozených obraných reakcí všech věkových kategorií psů.
  Od 597,00 Kč

  CANINA Enzym Hefe

  Čistě přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin, enzymů, vitaminů a stopových prvků. Chutný a chuť zvyšující doplněk krmiva.
  Od 252,00 Kč

  CANINA Moortränke - Rašelinový extrakt

  Huminové látky obsažené v extraktu z rašeliny chrání sliznici zažívacího traktu a podporují funkci střevního imunitního systému (prostřednictvím Peyerových plátů) jak u mladých tak u dospělých zvířat.
  335,00 Kč 387,00 Kč

  Canvit Amino pro psy a kocky sol 125ml

  Canvit Amino obsahuje látky, které podporují organizmus při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, rekonvalescence, reprodukce a stresu všeho druhu (teplotního, nutričního i transportního).
  178,00 Kč 142,72 Kč

  Canvit Immuno pro psy ochucené 100g

  Doplněk Canvit Immuno je vhodný pro extrémní životní situace a fyziologický stres.
  168,00 Kč 134,56 Kč

  Canvit Senior Pro Psy 100G New

  Canvit Senior slouží jako denní doplněk stravy pro stárnoucí a staré psy.
  Od 457,68 Kč

  C-Compositum 25% Plv Sol 500G

  Vitamín C pomáhá u zvířat při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin.
  Od 61,00 Kč

  C-Compositum 50%

  Vitamín C se u zvířat uplatňuje při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu a při všech stavech vyčerpanosti organismu. Při dermatózách, anémiích, krvácení, při poruchách reprodukce a pro podporu hojení ran a zlomenin
  Od 218,00 Kč

  Česnekové Tablety

  Příznivé účinky česnekových tablet se na organismus projevují lepším příjmem potravy, trávením a resorbcí živin, vytváří nepříznivé podmínky pro střevní parazity, má baktericidní účinky, vhodně působí na prevenci zánětlivých stavů a působí antiskleroticky.
  Od 222,00 Kč

  Entero Zoo Detoxikační Gel 10G

  EnteroZOO slouží k detoxikaci organizmu zvířete, zmírňuje průběh infekčních průjmů, otrav a alergických onemocnění, upravuje chronické průjmy zvířat, urychluje hojení poranění, snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, zlepšuje celkovou odolnost a kondici zvířete.
  Od 34,00 Kč

  Epato 1500 32tbl pes

  EPATO se přidává denně k běžné denní stravě zvířat, která jsou vystavena potravinovému stresu, mají jaterní problémy a/nebo užívají léky zatěžující trávicí trakt
  501,00 Kč 432,00 Kč

  Karotenové granule Olewo pes 200g

  Doplněk do krmiva pro řešení kožních problémů, podpoře pigmentace, pro posílení imunitního systému psa. Karoten Olewo působí příznivě na látkovou výměnu a chrání játra i štítnou žlázu.
  39,00 Kč 35,00 Kč

  Kelpa

  Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
  Od 50,00 Kč