hygiena oči, uši, zuby

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aptus Sentrx Vet Eye Gel 10X3ml

Aptus Sentrx Vet Eye Gel je sterilní oční gel obsahující biopolymery. Aptus®SentrX oční gel se používá při poraněních rohovky u psů, koček, koní a ostatních domácích zvířat. Urychluje hojení, omezuje tvorbu jizvy a napomáhá zachovat transparenci rohovky. Je určen pro použití při akutních, traumatických, neinfikovaných vředech oční rohovky. Napomáhá hojení rohovky při KCS.
€2048,47 €1440,96

Beaphar Ear-Cleaner Ušní Kapky 50 Ml

Beaphar Ear-Cleaner jemně čiští uši psů a koček.
€136,67 €95,59

Beaphar Oční Kapky Oftal Pes, Kočka 50Ml

Beaphar Oční Kapky Oftal jsou oční kapky k čištění a osvěžení očí u psů, koček i ostatních domácích zvířat.
€143,78 €119,29

Beaphar Sensitiv Odstraňovač Očních Skvrn 50 Ml

Beaphar Sensitiv odstraňovač očních skvrn a usazenin pod očima u psů, koček a kožešinových zvířat. Přípravek byl vyvinut speciálně pro zabránění zbarvení chloupků a odstranění zbarvení v citlivé oblasti kolem očí. Hodí se i pro citlivá zvířata, protože je velmi jemný a nedráždí.
€251,22 €176,17

Beaphar Zubní Pasta Pro Psa I Kočku 100 G

Beaphar Zubní Pasta Pro Psa s játrovou příchutí je funkční ve spojení se zubním kartáčkem. Obsahuje enzymy (proteáza a glukóza oxidázy), které zabraňují vzniku zubního kamene. Pasta je opravdu chutná, čištění zubů bude pro psa oblíbenou činností.
€121,66 €85,32

Biodexin Ušní Lotio 100Ml

Kapky do uší pro psy s chlorhexidinem. Přípravek je určen k aplikaci do zevního zvukovodu psů. Přípravek není určen pro použití u koček a potravinových zvířat. Dávkování: aplikujte 5–8 kapek do uší psa. Promněte zvukovod a nechte psa přípravek vytřepat. Případné zbytky přípravku a ušního mazu můžete setřít vatou. Postup můžete opakovat 2 x denně. Pokud nedojde ke zlepšení příznaků, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Zvláštní upozornění: nepoužívejte přípravek v případě, že existuje možnost porušeného ušního bubínku. Přípravek se nesmí dostat do kontaktu s oční sliznicí. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte oči proudem čisté vody a v případě, že podráždění přetrvá, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Pokud se u zvířete vyvine přecitlivělost na některou ze složek přípravku, ukončete jeho používání a vyhledejte veterinárního lékaře. Zabraňte požití přípravku zvířetem.
€205,40 €144,57

Biogance Clean Ears - Čistič Uší 100 Ml

Biogance Clean Ears – roztok na čištění uší u psů a koček. Čistič uší obsahuje bioaktivní látky, mentol a rozmarýn.
€195,13 €122,45

Biogance Clean Eyes - Čistič Očí 100 Ml

Biogance Clean Eyes – roztok na čištění okolí očí u psů a koček. Čistič očí obsahuje bioaktivní látky, vodu z lupínků růží a chrpy.
€195,13 €122,45

C.E.T. Chews - Žvýkací Plátky 15 Ks

C.E.T. Chews jsou enzymatické žvýkací plátky s dlouhodobým účinkem. C.E.T. plátky kombinují čistící účinek s účinkem speciálních enzymů. Do slin se při žvýkání uvolňují látky, které vlastnímu ochrannému systému těla psa pomáhají udržovat správnou ústní hygienu. Plátky jsou velmi chutné, pes je přijímá i jako pamlsek.
Od €171,43

C.E.T. Zubní Pasta Drůbeží - Sada 70G + 2 Kartáčky

C.E.T. Zubní Pasta Drůbeží představuje dvojí enzymatický systém, který účinně brání vytvoření zubního plaku, snižuje tvorbu zubního kamene a zápachu z tlamy. Pasta má příjemnou příchuť a je bezpečná při spolknutí.
€372,09 €262,28

C.E.T. Zubní Pasta Pro Psy A Kočky Drůbeží 70 G

C.E.T. Zubní Pasta Pro Psy A Kočky s drůbeží chutí zvyšuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny, odstraňuje zápach z úst, odstraňuje plak a redukuje tvorbu zubního kamene.
€229,10 €161,16

C.E.T.Pes Zubní Kartáček Na Prst 1Ks

C.E.T.Pes Zubní Kartáček Na Prst je vyroben z měkčí hmoty, která je velmi příjemná na dásně.
€58,46 €48,19

C.E.T.Pes Zubní Kartáček Oboustranný 1Ks

Oboustranný zubní kartáček pro psy. zn. C.E.T.
€88,48 €73,47

Canvit Natural Line Kelp 180G

Kelp neboli hnědé mořské řasy Kelpa (Ascophyllum Nodosum) jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitaminů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin.
€139,04 €115,34

Canvit Snack Dog Dental 200 G

Poloměkký funkční pamlsek pro dospělé psy & starší psy k zajištění každodenní ústní péče. Obsahuje účinné látky a byliny s protizánětlivým účinkem k optimálnímu stavu ústní , chlorelu, SHMP, hřebíček, unikátní tvar pro efektivní obrus zubů.
€51,35 €35,55

Dentafun Dentros Light Kuřecí Tyčky Pes 180G Tr

Dentafun Dentros Light Kuřecí Tyčky, odlehčený pamlsek s kuřecí příchutí.
€36,34 €30,02

Dentafun Dentros Mini Light S Avokádem Pes 140 G Tr

Denta tyčinka s AVOKÁDEM. Pravidelným podáváním denta tyčinky zabraňujete usazování zubního kamene a plaku, denta tyčinka osvěžuje dech vašeho psa. Okusováním tyčinky si váš pes posiluje zuby a žvýkací svaly.
€40,29 €33,18

Dentafun Dentros Mini Light Tyčinky Pes 60G Tr

Dentafun Dentros Mini Light Tyčinky jsou pamlskem, který podporuje zubní hygienu a svěží dech. Bez přidaného cukru, v uzavíratelném sáčku.
€31,60 €26,07

Dentafun Hračka Pes Kost S Mátou Zeleno/Bílá Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Kost s mátou je ve dvou velikostech.
Od €94,01

Dentafun Hračka Pes Míč Baseball S Mátou 65 mm Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Hračky Dentafun jsou netoxické a lehce omyvatelné vodou. Míč Baseball je ve velikosti tenisového míčku.
€86,11 €71,89