Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  hračky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hračka Pes Koule Ježatá Vinyl

  Ježatá koule je ideální hračka pro aportování i skvělá dentální pomůcka. Odolný materiál je snadný na údržbu a bodlinky na kouli čistí zuby a masírují dásně. Hračka navíc píská, čímž upoutá pozornost psa.
  Od 6,76 €

  Hračka Pes Kravička Plyš 25 cm Zolux

  Plyšová hračka výrobce Zolux ve tvaru kravičky je ideální pro mazlení i žvýkání a kousání. Je vyrobena z na dotek příjemného plyše, který je zároveň odolný vůči kousancům. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a hračka má evropskou certifikaci.

  Hracka pes Kroužek guma 15cm

  Kroužek z gumy je vysoce odolná hračka pro psy vhodná k téměř ke všem hrám - aportování, přetahování, a to jak ve vodě, tak na souši.
  4,14 € 3,73 €

  Hracka pes Kroužek guma 15cm TR 1ks

  Kroužek z gumy je vysoce odolná hračka pro psy vhodná k téměř ke všem hrám i výcviku - aportování, přetahování, a to jak ve vodě, tak na souši.
  6,35 € 5,70 €

  Hracka pes Kroužek guma 9cm TR 1ks

  Kroužek z gumy je vysoce odolná hračka pro psy vhodná k téměř ke všem hrám i výcviku - aportování, přetahování, a to jak ve vodě, tak na souši.
  1,93 € 1,70 €

  Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

  Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
  6,39 € 5,75 €

  Hracka pes Lama malá pískací plyšová 30cm TR 1ks

  Plyšová Lama je ideální hračka pro Vašeho mazlíčka. Je vyrobena z měkkého plyše, který je příjemný na dotek, avšak dostatečně pevný, aby odolal kousání a žvýkání. Lama vydává různé zvuky a tím pádem psa jen tak neomrzí.
  9,98 € 8,97 €

  Hracka pes Létající talír Dog Activity 23cm TR

  Létající talíř je vhodný pro aportování na souši i ve vodě. Hračka je vyrobená z odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu Vašeho mazlíčka. Díky výrazné barvě se talíř snadno neztratí.
  9,02 € 8,10 €

  Hračka Pes Létající Talíř Doggy Disc Tr

  Létající talíř je ideální hračka pro psy, kteří rádi aportují. Je vyrobená z měkké, ke chrupu šetrné, gumy, která je zároveň dostatečně odolná vůči prokousnutí. Házecí talíř je skvělou hračkou i výcvikovou pomůckou.

  Hracka pes Létající talír MINI Mix barev 15cm TR 1ks

  Létající talíř Mini je vyroben z měkké, ale velmi odolné gumy, kterou pes snadno neprokousne. Hračka je ideální pro aportování. Talíř Mini má skvělé aerodynamické vlastnosti a díky použitému materiálu je šetrný ke chrupu Vašeho mazlíčka.
  4,65 € 4,14 €

  Hracka pes létající talír PeeWee 13cm latex KAR 2ks

  Létající talíř Peewee je skvělá hračka pro psy, kteří rádi aportují. Vyroben je z odolného latexu, který je však zároveň šetrný k zubům psa. Díky správnému aerodynamickému tvaru má talíř Peewee skvělé letové vlastnosti. Vysoká odolnost zaručuje dlouhou životnost.
  11,13 € 9,98 €

  Hracka pes létající talír plast 23cm ruzné barvy KAR

  Létající talíř potěší každého pejska, který rád aportuje. Hračka je vyrobená z odolného plastu, který odolá kousání i škrábání. Díky propracované aerodynamice má talíř skvělé letové vlastnosti a pohodlně se hází.
  3,50 € 3,13 €

  Hracka pes Liška pískací plyš s uzlíky 34cm TR

  Pískací hračka pro psy ve tvaru lišky. Jedná se o hračku vyrobenou z odolného, ale na dotek příjemného plyše. Díky originálnímu zvuku, který liška vydává, bude pejsek vyžadovat hračku znovu a znovu.
  12,33 € 11,09 €

  Hračka Pes Liška Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru lišky. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jde o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Liška Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 5,75 €

  Hracka pes Medved s plast. lahví 55cm Skinneeez

  Hračka Skinneeez Medvěd je extra odolná a zaujme Vašeho mazlíčka na dlouhé hodiny. Hračka má na spodní straně otvor na suchý zip, který umožňuje vyměnit zmačkanou a nezajímavou pet láhev za novou. Hračky Skinneeez jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.
  11,22 € 10,07 €

  Hracka pes Medvídek plyš 45cm pískací KAR

  Hračka ve tvaru medvídka je vhodná především pro střední a velká plemena psů. Medvěd je vyroben z příjemného a pevného plyše, který odolá kousání. Při stisknutí píská a tím upoutá pozornost psa. Díky poutku lze hračku použít i pro přetahování. Plyšový medvídek je ale vhodný také k aportování.
  14,21 € 12,74 €

  Hračka Pes Míč Aport. Na Šňůrce Plovací Vanil.

  Aportovací míček na šňůrce je ideální pro daleké házení i přetahování. Míč je vyroben z kvalitního, netoxického a lehkého materiálu s dlouhou životností. Hračka plave a je tak vhodná i pro zábavu u vody.
  Od 4,00 €

  Hracka pes Míc aport. spirál. na šnurce Vanil. 7cm SP

  Aportovací míček na šňůrce je ideální pro daleké házení i přetahování. Míč je vyroben z kvalitního, netoxického a lehkého materiálu s dlouhou životností. Hračka plave a je tak vhodná i pro zábavu u vody.
  6,76 € 6,07 €

  Hracka pes Míc derovaný plovací Vanil. 14cm SP

  Děrovaný plovací míč je všestranná hračka k aportu, hrátkám s pamlsky i ke žvýkaní. Míček je měkký, velmi příjemný a šetrný ke chrupu Vašeho mazlíčka.
  7,22 € 6,44 €

  Hracka pes Míc guma 6cm

  Gumový míč - jednoduchá ale účinná hračka pro psy. Míč je vyroben z odolné gumy, která je však šetrná k zubům a dásním Vašeho mazlíčka.
  4,14 € 3,73 €
  Filtry Close
  Kategorie