Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  hračky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hracka pes Figurky latex mix 13cm

  Figurky různých zvířat jsou ideální hračky pro aktivní psy. Jsou vyrobeny z měkkého latexu, který odolá kousání, ale nepoškozuje chrup Vašeho mazlíčka.
  2,85 € 2,53 €

  Hracka pes Fotbalový míc pretahovací 19cm KAR

  Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
  13,39 € 12,01 €

  Hracka pes Házec mícku 70cm TR

  Házeč míčků Vám umožní bez velké námahy hodit míček do dálky kolikrát jen bude Váš čtyřnohý přítel chtít. Délka házeče umožňuje po chvilce cvičení hodit míčkem i 35-45 m. Výhodou je také skutečnost, že už nikdy nebudete muset brát do ruky slizký míček.
  5,80 € 5,20 €

  Hracka pes interakt. hra Apollo 30x20x2,5cm KAR

  Chovatelské Potřeby
  16,97 € 15,23 €

  Hracka pes interakt. hra Athena 23x4cm KAR

  Interaktivní hra Athena je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Athena posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  19,87 € 17,80 €

  Hracka pes interakt. hra Diana 29,5x26x4,5cm KAR

  Interaktivní hra Diana je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Diana posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  19,87 € 17,80 €

  Hracka pes interakt. hra Helios 23x4cm KAR

  Interaktivní hra Helios je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Helios posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  16,97 € 15,23 €

  Hracka pes interakt. hra Hera 25x5cm KAR

  Interaktivní hra Hera je skvělá hračka pro psy a rozvoj jejich schopností. Hra Hera posiluje vztah mezi pánem a psem. Hračka postupně odměňuje psa pamlsky, které jsou ukryty v několika skrýších.
  16,97 € 15,23 €

  Hracka pes Jezevcík DOUGY pískací plyšový 30cm

  Jezevčík Dougy je ideální hračkou pro psy. Pískání upoutá pozornost psa. Hračka je vyrobena z kvalitního plyše, který má dlouho životnost a je příjemný na dotek. Délka hračky je cca 30 cm.
  9,15 € 8,19 €

  Hracka pes Jumbo pískací 83cm Skinneeez

  Jumbo Skinneez je pískací hračka, která zaujme Vašeho psa jistě na dlouhé hodiny. Skinneeez jsou kvalitní hračky s dlouhou životností vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jumbo Skinneez nejsou nijak plněné takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
  14,40 € 12,93 €

  Hračka Pes Kachna Divoká Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru divoké kachny. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Divoká kachna Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 7,91 €

  Hracka pes Kachna plyš Ferdinand 36cm KAR

  Kačer Ferdinand je fantasticky jemná hračka pro psy určená pro tulení a mazlení. Při žvýkání vydává hračka reálný zvuk kachny. Odolný plyš má dlouhou životnost a díky možnosti prát hračku na 30 °C v pračce je údržba velmi snadná.
  9,29 € 8,33 €

  Hracka pes Kartác Dentální Vanil. 12 cm SP

  Dentální hračka pro psy je vyrobena z kvalitní gumy a navíc je napuštěná vůní vanilky. Zlepšuje tak celkovou dentální hygienu.
  3,17 € 2,85 €

  Hracka pes Kartác Dentální Vanil. 14 cm SP

  Dentální hračka pro psy je vyrobena z kvalitní gumy a navíc je napuštěná vůní vanilky. Zlepšuje tak celkovou dentální hygienu.
  3,59 € 3,17 €

  Hracka pes Kartác Dentální Vanil. 16cm SP

  Dentální hračka pro psy je vyrobena z kvalitní gumy a navíc je napuštěná vůní vanilky. Zlepšuje tak celkovou dentální hygienu.
  4,00 € 3,59 €

  Hracka pes Klobásy na provázku 75cm TR 4ks

  Klobásy na provázku jsou atraktivní hračkou pro psy, která je vhodná pro aportování či přetahování. Klobásy jsou vyrobeny z odolného vinylu, který se snadno udržuje v čistotě. Hračka při stisknutí vydává zvuky, čímž získá psovu pozornost.
  6,26 € 5,61 €

  Hracka pes Kohout pískací 32cm Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru kohouta. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Kohout Skinneeez je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  7,41 € 6,62 €

  Hračka Pes Kost Tvrdá Guma Mix Barev Zolux

  Kost Zolux z tvrdé gumy je ideální hračka pro aportování a žvýkání. Díky tvaru kosti pes může hračku snadno uchopit. Pevná guma odolá kousání a zároveň je šetrná k zubům.
  Od 5,52 €

  Hracka pes Kosticka plyš pískací 13cm KAR

  Pískací hračka ve tvaru kosti je jednoduchá, ale účinná. Pískání upoutá psovu pozornost na dlouhou dobu. Hračka je vyrobena z pevných materiálů, které odolají i zoubkům štěňat. Plyšová kostička je určena pro žvýkání a kousání.
  3,31 € 2,94 €

  Hracka pes Koule ježatá 7cm TR 1ks

  Ježatá koule je ideální hračka pro aportování i skvělá dentální pomůcka. Odolný materiál je snadný na údržbu a bodlinky na kouli čistí zuby a masírují dásně. Hračka navíc píská, čímž upoutá pozornost psa.
  2,30 € 2,07 €
  Filtry Close
  Kategorie