hračky

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hračka Pes Dog Activity Chess-Šachy 40x10x27cm Tr

Activity Chess - Šachy pro psy se skládají ze dvou vrstev děrovaných šuplíků a čtyř figurek, které lze naplnit pamlsky. Ty Váš mazlíček ucítí a bude se je snažit získat. Pravidelným tréninkem hry se pes bude zdokonalovat a postupně přecházet k obtížnějším úrovním.
658,00 Kč 544,00 Kč

Hračka Pes Dog Activity Mini Solitaire Kruh S Kuž 20 cm

Hračka Dog Activity Mini Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se sedmi kužely z plastu a pryže, pod které je možné uložit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Součástí balení je brožura s tipy a triky.
312,00 Kč 258,00 Kč

Hračka Pes Dog Activity Solitaire Kruh S Kužel 29 cm Tr

Hračka Dog Activity Solitaire je ideální pro malé psy a seznámení se s tímto druhem zábavy. Jedná se o kruh se třemi trubičkami, které je možné naplnit pamlsky. Ty se pes snaží hledat a zdokonaluje se tak v hraní. Hračka Solitaire je stabilní díky protiskluzovým nožkám.
482,00 Kč 399,00 Kč

Hračka Pes Pejsek Latex 13 cm Zolux

Hračka Pejsek Zolux je vyrobena ze 100% latexu, odolá kousání, nepoškozuje chrup a je snadno omyvatelná. Pejsek je vhodný spíše pro malá plemena psů.
58,00 Kč 48,00 Kč

Bačkora 22 cm

Bavlněná hračka pro psy ve tvaru bačkory. Velikost bačkory je 22 cm. Bačkora je k dostání v různých barevných provedeních.
63,00 Kč 61,00 Kč

Chobotnice 40 cm

Bavlněná hračka ve tvaru chobotnice. Chobotnice je vyrobená z kvalitní bavlny, která má dlouhou životnost. Hračka je k dostání v různých barevných provedeních.
93,00 Kč 89,00 Kč

Činka S Rolničkou

Činka s rolničkou je skvělá aportovací hračka pro malá plemena psů. Délka činky je 12 cm, dostupná je v různých barvách.
19,00 Kč 18,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Kost S Mátou Zeleno/Bílá Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Kost s mátou je ve dvou velikostech.
Od 119,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Míč Baseball S Mátou 65 mm Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Hračky Dentafun jsou netoxické a lehce omyvatelné vodou. Míč Baseball je ve velikosti tenisového míčku.
95,00 Kč 79,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Míč Rugby Barevný 15 cm Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby je výraznými barvami výborně viditelný v trávě.
267,00 Kč 221,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Míč Rugby S Mátou Zelený 11 cm Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby s vůní máty osvěžuje dech.
126,00 Kč 104,00 Kč

Dentafun Hračka Pes Míč S Mátou Zeleno/Bílý Tr

Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč s mátou je ve dvou velikostech.
Od 108,00 Kč

Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
53,00 Kč 51,00 Kč

Hračka Bavl. Míč S Poutkem Duvo+ 9 cm

Míč s poutkem od výrobce Duvo+ tvoří pevně spletená bavlněná lana. Hračka pro psy je ideální jak pro aportování, tak pro přetahování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň čistí chrup a mezizubní prostory a jsou šetrné k dásním. Míč s poutkem je vhodný spíše pro malé psy.
51,00 Kč 31,00 Kč

Hračka Bavl. Míč Uzlík Duvo+

Uzlík Duvo+ je hračka pro psy ideální k aportování. Pevná bavlněná lana spletená do tvaru míčku snadno odolají kousání, zároveň čistí chrup a jsou šetrná k dásním. Uzlík je dostupný v šedo-oranžové barvě ve dvou velikostech.
Od 56,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo + Tenis, Plast Duvo+ 18 cm

Přetahovadlo značky Duvo+ je skvělá hračka pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a pevná vlákna navíc napomáhají lepší dentální hygieně. Pro trénink čelistí je přetahovadlo opatřeno tenisovým míčkem. Snadnější manipulaci pro pána zajišťuje plastové madlo.
116,00 Kč 72,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
103,00 Kč 64,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 1 Tenisákem Duvo+ 28 cm

Bavlněné přetahovadlo 8 s tenisákem Duvo+ je hračka ideální pro větší psy, kteří milují přetahování či aportování. Pevná bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání a zlepšují dentální hygienu.
129,00 Kč 80,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
181,00 Kč 113,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
103,00 Kč 64,00 Kč