Hills Ideal Balance

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Hills Feline Ideal B. Adult Kuře A Rýže

U Nás Každé 6. Balení Krmiva Hills Zdarma! Bližší Informace V Popise Sekce Krmiva. Osvědčená značka krmiva s novým, inovovaným složením pro dospělé kočky. Lehce využitelná a stravitelná kuřecí bílkovina, vyrovnaný i když nižší poměr energie. Přírodní zdroje Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Funkční imunitní systém, čerstvé kuře jako top surovina. Výtažky zeleniny a ovoce. Bez přídavku umělých barviv, ochucovadel a konzervantů.
Od 34,87 €

Hills Feline Ideal B. Adult No Grain Kuře A Bram

U Nás Každé 6. Balení Krmiva Hills Zdarma! Bližší Informace V Popise Sekce Krmiva. Osvědčená značka krmiva s novým, inovovaným složením pro dospělé kočky bez obsahu obilovin. Lehce využitelná a stravitelná kuřecí bílkovina, vyrovnaný poměr energie. Přírodní zdroje Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Funkční imunitní systém, čerstvé kuře jako top surovina. Výtažky zeleniny a ovoce. Bez přídavku umělých barviv, ochucovadel a konzervantů.
Od 4,65 €

Hill's Feline Ib Mature Chicken&Brown Rice 2 Kg

Osvědčená značka krmiva Hills s novým, inovovaným složením pro dospělé kočky v seniorském věku. Lehce využitelná a stravitelná kuřecí bílkovina, vyrovnaný i když nižší poměr energie. Přírodní zdroje Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Funkční imunitní systém, čerstvé kuře jako top surovina. Výtažky zeleniny a ovoce. Bez přídavku umělých barviv, ochucovadel a konzervantů.
27,51 € 19,32 €