Kategorie

Hills Ideal Balance

Správné doporučení těm, co chtějí víc než přírodní ingredience. 

Pro řadu krmiva Hills Ideal nabízíme věrnostní akci 5+1 produkt ZDARMA! Kupte pět produktů Hills Science Plan nebo Ideal Balance ve stejné gramáži (velikosti balení) a získejte šestý ZDARMA!Stačí jen vystřihnout EAN kód ze zakoupených produktů stejné hmotnosti, vyplnit osobní údaje na věrnostní kartě, kterou Vám pošleme a zaslat na adresu, která je na kartě uvedena.Věrnostní kartu zasíláme na vyžádání - pouze našim stálým zákazníkům s minimálně tří odběrovou historií objednávek - stačí vložit poznámku k objednávce. Není možné kombinovat produkty pro psy a kočky, je ale možné kombinovat příchutě ve zvolené velikosti balení stejně jako věkovou kategorii. Nabídka neplatí pro bonusová balení 12+3kg, 15+3kg, jen pro 12kg balení. Produkt zdarma Vám zasílají přímo k Vám, na adresu zákazníka (do 10ti pracovních dnů), anebo k nám na prodejnu s tím, že jej přiložíme k Vaší další objednávce. U zásilek zasílaných poštou účtujeme při zasílání bonusových produktů poštovné podle celkové hmotnosti zásilky. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hill's Canine Ib Adult Chicken&Brown Rice 2 Kg

Pro střední a malá plemena psů je krmivo Hill's Canine Ib Adult Chicken&Brown Rice osvědčenou kvalitou vyvážené výživy.
24,29 € 17,07 €

Hill's Canine Ib Adult Chicken&Brown Rice Large B. 12 Kg

Receptura krmiva Hills Ideal Balance je určena pro dospělé psy velkých plemen.
90,99 € 64,03 €

Hill's Canine Ib Adult Chicken&Potato No Grain

Hill's Canine Ib Adult Chicken&Potato je receptura osvědčené značky krmiva s novým, inovovaným složením pro dospělé psy.

Hill's Canine Ib Mature Chicken&Brown Rice

Osvědčená značka krmiva, inovovaná receptura Hill's Canine Ib Mature Chicken&Brown Rice s novým pro dospělé psy v seniorském věku.
90,99 € 64,03 €

Hill's Canine Ib Puppy Chicken&Brown Rice

Osvědčená značka krmiva s novým, inovovaným složením pro štěňata do 1 roku věku.
Od 17,07 €