Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Hills Science Plan

  Na krmivo Hills nabízíme pro brněnské zákazníky věrnostní program 4+1 ZDARMA pro všechny velikosti balení. Nutné je převzetí věrnostní karty na naši kamenné prodejně na Vranovské 57 v Brně-Husovicích. Bližší info na tel. 777 831 573.


  Pro současné veterinární studenty, stejně jako pro studenty před mnoha lety, je základní knihou v oblasti výživy malých zvířat kniha napsaná specialisty z firmy Hills "Klinická výživa malých zvířat". Opravdu první Hills receptura byla vytvořena před 50ti lety veterinářem Markem Morisem. Tento pán se rozhodl pomoci tímto způsobem psovi s poruchami ledvin. Bylo to první krmivo, které zvrátilo k lepšímu průběh onemocnění a tím prodloužilo život pacienta. Dnes Hills nabízí 20 různých výrobků řady Prescription Diet, které pomáhají při léčbě veterinářům na celém světě. Poté, co Hills zavedl myšlenku klinické výživy pro nemocná zvířata přišel další naprosto logický krok - vývoj krmiv pro zdravá zvířata Hills Science Plan. Můžete nahlédnout: www.hillspet.com.

  Na trhu je od června 2009 uvedena nová generace tohoto krmiva, která nabízí mnohem vyšší chutnost a to bez přídavku soli! Další předností nových receptur je obsah klinicky ověřené antioxidační formule pro vyšší výkon imunitního systému krmeného psa.

  Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky. 

  Výrobce značky krmiva: Hill´s Pet Nutrition, USA  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Can.Dry SP Adult Large Chicken

  Kompletní krmivo pro dlouhý a spokojený život od 1 roku do 5 let života Vašeho psa. Pro radostné vrtění ocásku, vyrobeno ze surovin pod stálou kontrolou specialistů.
  Od 18,95 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Large Lamb&Rice 14kg

  Kompletní krmivo Hills pro psy velkých a obřích plemen s jehněčí bílkovinou. Z čistých surovin, se zárukou vysoké chutnosti a kvality.
  90,53 € 74,89 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Medium Chicken 14kg

  Kompletní krmivo Hills pro psy od 2.5 do 11kg hmotnosti od 1 roku věku do 6 let. Z čistých surovin vysoké jakosti. Pro radostné vrtění ocásku.
  87,86 € 72,73 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Medium Lamb&Rice

  Kompletní receptura pro psy malých a středních plemen od jejich 1 roku do 6 let s jehněčí bílkovinou. Z čistých surovin, pro jejich dobrý pocit z plného bříška.
  Od 18,95 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Medium Tuna&Rice 12kg

  Kompletní krmivo Hills pro dospělé psy malých a středních plemen od 1 roku věku do 6 let s podílem tuňáka, kuřecí a krůtí moučky. Pro spokojené vrtění ocásku.
  86,89 € 71,90 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Small&Mini Chicken

  S velkou láskou pro malé psy. Kompletní krmivo Hills pro malé psy od jejich 1 roku života. Z čistých vstupních surovin, pro jejich dlouhý život. S citrusy plné antioxidantů, se zeleninou pro dobré trávení.
  Od 15,78 €

  Hill's Can.Dry SP Adult Small&Mini Lamb&Rice

  Kompletní krmivo Hills pro malé psy do 6 let věku s jehněčí bílkovinou. Čisté vstupní suroviny, vyšší míra antioxidantů pro dlouhý psí život. Přiměřená hladina bílkovin i tuku pro optimální hmotnost.
  Od 15,78 €

  Hill's Can.Dry SP H.Mobility Adult Large Chicken 14kg

  Receptura krmiva Hills zaměřená na podporu pohyblivosti a zdraví kloubů velkých plemen psů.
  96,83 € 80,13 €

  Hill's Can.Dry SP H.Mobility Adult Medium Chicken14kg

  Pro zdraví a vysokou mobilitu psů středních plemen až do vysokého věku. Receptura krmiva Hills se složkami na podporu kloubů.
  96,83 € 80,13 €

  Hill's Can.Dry SP Light Adult Large Chicken

  Krmivo Hills s nižším obsahem energie pro psy kastrované nebo s nízkou zátěží, případně pro psy s nadváhou pro redukci hmotnosti s chutí kuřátka a krůty.
  Od 18,95 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult 6+ Large Chicken 18kg

  Krmivo Hills pro starší psy velkých plemen se sníženým obsahem minerálů, které by při vyšší hladině mohli způsobit ve vyšším věku onemocnění srdce a ledvin. Podpora zdraví kloubů, Omega 3 mastné kyseliny pro silnou imunitu.
  97,80 € 80,91 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult 7+ Medium Chicken

  Kompletní krmivo Hills pro psy středních plemen nad 7 let věku se sníženým obsahem látek, které by mohly mít negativní vliv na stav srdce a ledvin. Velmi kvalitní zdroje bílkovin pro zachování svalové hmoty, s přídavkem chondroprotektiv.
  Od 20,75 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult5+YoutVital L Chick

  Pro mladý vzhled i ve vyšším věku. Krmení bojující s příznaky stárnutí. Speciální směs ingrediencí podporuje funkci mozku, interakci, energii a vitalitu, Omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou srst. Snadno stravitelné a využitelné suroviny pro lehké trávení, lehce stravitelná bílkovina pro lehce udržitelnou svalovou hmotu.
  Od 21,99 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+ Light Med.Chicken14kg

  Krmivo značky Hills pro psy ve vyšším věku a s mírnou nadváhou. Pro zachování životní pohody a zdraví.
  90,94 € 75,26 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+ Medium Lamb&Rice 14kg

  Hills pro starší psy s kvalitní jehněčí bílkovinou pro šetrné trávení. Snížený obsah minerálních látek, který šetří srdce a ledviny.
  90,53 € 74,89 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+Small&Mini Chicken6kg

  Malým pejskům s velkou láskou pro zralé léta jejich života. Snížený obsah minerálních látek pro zdraví srdce, ledvin a močového měchýře, zvýšený obsah antioxidantů na podporu imunity. Dobře stravitelné suroviny čistého původu.
  54,23 € 46,78 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+YoutVital M Chick2,5kg

  Pro vzhled mladšího psa i ve vyšším věku. Speciální směs ingrediencí podporuje funkci mozku, energii a vitalitu. Suroviny pro výrobu jsou čisté, lehce stravitelné a plné antioxidantů.
  25,53 € 21,99 €

  Hill's Can.Dry SP Mature Adult7+YoutVital S Chick

  S velkou dávkou lásky pro starší psy malých plemen. Speciální směs látek podporuje funkci mozku, vzájemnou komunikaci mezi Vámi a Vaším psem, energii a vitalitu. Čisté vstupní suroviny plné antioxidantů pro mladistvý vzhled i ve vyšším věku.
  Od 19,23 €
  Filtry Close
  Kategorie