Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Hills Feline

  Na krmivo Hills nabízíme pro brněnské zákazníky věrnostní program 4+1 ZDARMA pro všechny velikosti balení. Nutné je převzetí věrnostní karty na naši kamenné prodejně na Vranovské 57 v Brně-Husovicích. Bližší info na tel. 777 831 573.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Hills Mature Adult 7+ Active Longevity Chicken

  U Nás Každé 6. Balení Krmiva Hills Zdarma! Bližší Informace V Popise Sekce Krmiva. Kompletní krmivo pro kočky s drůbeží bílkovinou, speciálně vyvinuté pro zvířata od 7 let. Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček. Kontrolovaný obsah sodíku pro nižší zátěž vnitřních orgánů. Nižší příjem živin, které se mohou podílet na rozvoji chorobných změn. Kontrolovaný obsah fosforu pro zdravý močový trakt. Zvýšený obsah vlákniny pro zachování střevní peristaltiky. Speciální antioxidační formule omezuje oxidativní poškození buněk a podporuje funkce imunitního systému.

  Hill's Fel. Dry SP Mature Adult 7+ Tuna 10kg

  Krmivo pro kočky ve zralém věku od 7 let. Dobrota s kuřátkem, tuňákem a krůtou, snížené množství minerálních látek pro zdraví močového ústrojí. Snadno stravitelné suroviny v čisté vstupní kvalitě. S přídavkem taurinu pro podporu srdce.
  2 020,00 Kč 1 672,00 Kč

  Hill's Feline Urinary Health&Hairball Controll

  Chutné kompletní krmivo pro dospělé kočky ve věku 1-6 let na podporu zdraví močových cest. S obsahem přírodní vlákniny podporující snížení výskytu trichobezoárů. (kuřecí 28 %, drůbežího celkem 43 %).

  Hill's Feline Urinary Health&Sterilised

  Chutné kompletní krmivo od firmy Hills pro kastrované kočky ve věku 1-6 let na podporu zdraví močových cest. (kuřecí 33 %, drůbežího celkem 52 %).

  Hill's Feline Adult Chicken

  Krmení pro dlouhodobou pohodu Vaší kočičky. Receptury krmiv Hills jsou chutné, vysoce stravitelné, s optimálním množstvím minerálních látek pro zdravé ledviny a močové ústrojí. Obsahují omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou kůži a srst, s přídavkem taurinu.
  Od 91,00 Kč

  Hill's Feline Adult Lamb & Rice

  Kompletní krmení Hills pro pohodu Vaší kočičky se směsí chutí kuřete, krůty a jehněte. Kvalitní bílkoviny, čisté vstupní suroviny, optimální hladiny minerálních látek pro zdravý močový trakt. Omega-3 a -6 mastné kyseliny pro krásnou kůži a srst, s přídavkem taurinu.
  Od 377,00 Kč

  Hill's Feline Adult Light Chicken

  Chutné krmivo pro štíhlou linii Vaší kočičky. Krmivo Hills s nižším obsahem energie a s L-karnitinem. Z čistých surovin. Kvalitní bílkovina pro tvorbu svalů, mírně vyšší hladina vlákniny pro pocit zasycení.
  Od 424,00 Kč

  Hill's Feline Adult Oral Care Chicken

  Pro zdravé a čisté zuby a dásně. Kompletní krmivo Hills, které s každým kousnutím čistí zoubky Vaší kočičky. Redukuje vytvořený zubní kámen, slouží přitom jako běžná strava. pro každodenní použití.
  Od 445,00 Kč

  Hill's Feline Adult Perfect Weight Chicken

  Receptura krmiva Hills pro bezpečné snížení hmotnosti a jejím udržení. Pro všechny kočičky, které jsou spíše mazlíčci než lovci. S kokosovým olejem pro podporu metabolismu.
  Od 445,00 Kč

  Hill's Feline Adult Sensitive Stomomach & Skin Chicken

  Krmení pro všechny kočičí životy. Hezký kožíšek, ideálně formovaná stolice, vysoká chutnost a stravitelnost. Receptury krmiva Hills jsou vyráběna pouze z kvalitních čistých vstupních surovin.
  Od 112,00 Kč

  Hill's Feline Adult Tuna

  Chutné krmivo Hills s krůtou, kuřátkem a tuňákem pro všechny dospělé kočičky včetně té Vaší. Vyvážený poměr minerálů pro zdravé ledviny a močové cesty, s taurinem pro zdravé srdce a zrak. Dostatek Omega 3 mastných kyselin pro hebký a lesklý kožíšek.
  Od 377,00 Kč

  Hill's Feline Adult Urinary Health Chicken

  Receptura krmiva Hills s kontrolovanou výší minerálních látek pro zdravý močový trakt. Z kvalitních čistých surovin, chutné a zdravé krmivo.
  Od 107,00 Kč

  Hill's Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken

  Krmivo s jedinečnou kombinací živin aktivních v boji proti stárnutí. Pro mladistvý vzhled Vaší starší kočičky. Lehce stravitelné, chutné. Vyzkoušejte jeho účinek.
  Od 107,00 Kč

  Hill's Feline Young Adult Sterilised Tuna

  Kompletní krmivo Hills, které pamatuje na mladé kastrované kočky. S krůtou, kuřetem a tuňákem, s ideální hladinou energie pro udržení štíhlé kondice. Vybalancované množství minerálních látek pro zdraví močových cest.
  Od 445,00 Kč

  Hill's Feline Young Adult Sterilised Chicken

  Krmivo Hills pro mladé kastrované kočky. S kontrolovaným obsahem minerálních látek pro zdravé ledviny a močové ústrojí. S nižším obsahem energie pro udržení štíhlé linie.
  Od 112,00 Kč

  Hill's Feline Adult Hairball "for Indoor cats" Chicken

  Krmivo jak prevence tvorby chlupových smotků ve střevním traktu zvířete s ideální hladinou energie pro kočky chované v bytě. Spolykaná srst po očistě odchází s pomocí vlákniny, která je součástí krmiva, s trusem každý den. Určeno jako kompletní krmivo zejména pro dlouhosrstá plemena koček. Kvalitní bílkovina pro dokonalé osvalení, čisté vstupní suroviny.
  Od 121,00 Kč

  Hill's Feline Kitten Chicken

  Chutné kompletní krmivo pro dobrý start do života. Složení zaručuje zdravé zoubky i silnou kostru, výkonný imunitní systém i lesklý kožíšek. Pro pokrytí všech kočičích potřeb. Obsahuje DHA z rybího tuku pro zdravý vývoj mozku a očí.
  Od 96,00 Kč

  Hill's Feline Kitten Tuna

  Chutné kompletní krmivo Hills pro dobrý start do života. S kuřátkem, krůtou a tuňákem. Složení zaručuje zdravé zoubky i silnou kostru, výkonný imunitní systém i lesklý kožíšek. Pro pokrytí všech kočičích potřeb. Obsahuje DHA z rybího tuku pro zdravý vývoj mozku a očí.
  Od 381,00 Kč

  Hill's Feline Mature Adult 7+ Chicken

  Krmivo Hills pro štíhlou linii staršího kastrovaného zvířete. Optimální hladina minerálů pro zdravý močový trakt, vysoce kvalitní suroviny s vysokou stravitelností pro výbornou kondici a malé množství exkrementů.
  Od 381,00 Kč