Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Hills Vetessentials

  Na krmivo Hills nabízíme pro brněnské zákazníky věrnostní program 4+1 ZDARMA pro všechny velikosti balení. Nutné je převzetí věrnostní karty na naši kamenné prodejně na Vranovské 57 v Brně-Husovicích. Bližší info na tel. 777 831 573.

  Pro současné veterinární studenty, stejně jako pro studenty před mnoha lety, je základní knihou v oblasti výživy malých zvířat kniha napsaná specialisty z firmy Hills "Klinická výživa malých zvířat". Opravdu první Hills receptura byla vytvořena před 50ti lety veterinářem Markem Morisem. Tento pán se rozhodl pomoci tímto způsobem psovi s poruchami ledvin. Bylo to první krmivo, které zvrátilo k lepšímu průběh onemocnění a tím prodloužilo život pacienta. Dnes Hills nabízí 20 různých výrobků řady Prescription Diet, které pomáhají při léčbě veterinářům na celém světě. Poté, co Hills zavedl myšlenku klinické výživy pro nemocná zvířata přišel další naprosto logický krok - vývoj krmiv pro zdravá zvířata Hills Science Plan. Můžete nahlédnout: www.hillspet.com.

  Na trhu je od června 2009 uvedena nová generace tohoto krmiva, která nabízí mnohem vyšší chutnost a to bez přídavku soli! Další předností nových receptur je obsah klinicky ověřené antioxidační formule pro vyšší výkon imunitního systému krmeného psa. 

  Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky. 

  Výrobce značky krmiva: Hill´s Pet Nutrition, USA

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Canine Dry Adult Large

  Krmivo od firmy Hills určené pro plemena o hmotnosti vyšší než 25kg do věku 5ti let u plemen obřích a 7mi let u plemen velkých. Granule jsou obohaceny o složky příznivě ovlivňující stav kloubů, krmivo navíc obsahuje L -karnitin, který pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a zároveň omezuje ukládání tuků ve svalovině.

  Hill's Canine Dry Adult Light

  Kompletní krmná směs od firmy Hills se sníženým obsahem kalorií pro psy méně aktivní, kastráty nebo psy se sklonem k obezitě. Granule obsahují L -karnitin, látku, která je schopna negativním způsobem ovlivňovat ukládání tuků.

  Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Large

  Speciální receptura krmiva Hills pro psy velkých a obřích plemen s nadváhou. Zhubnutí při plném bříšku, kvalitní suroviny v kombinace, která chutná.

  Hill's Canine Vetessentials Dry Adult

  Vysoce stravitelné krmivo na drůbeži pro dospělé psy všech plemen od firmy Hills pro zdravou budoucnost Vašeho zvířete. Optimální obsah energie pro kontrolu hmotnosti, tvar granulí čistí zoubky, s antioxidanty pro podporu imunity.
  Od 20,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Adult Mini

  Značka krmiva určena původně pro prodej pouze veterinárním lékařům. Pamatuje na zdravé zuby, zdravou kůži a srst, funkci životně důležitých orgánů a kontrolu hmotnosti. Pro malá plemena.
  Od 20,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Puppy Growth Mini 2kg

  Kompletní krmivo pro štěňátka malých plemen od 4 týdnů věku až po dospělost pro jejich zdravý růst a vývoj nebo pro březí fenky malých plemen. Zaměřeno na rozvoj jejich imunity, jejich temperamentu a životaschopnosti. Pro dobré trávení a zdravý chrup. S klinicky ověřenými hladinami DHA pro rozvoj poznávacích schopností.
  22,00 € 19,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Mature Adult

  Kompletní krmivo Hills pro psy malých a středních plemen od 7 roku věku. Pro podporu trávení, zdraví zubů, udržení ideální hmotnosti, vitalitu a pohyblivost. Řada krmiva Hills určena původně pro veterináře.
  Od 20,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Mature Adult Mini

  Krmivo Hills pro starší pejsky středních plemen s vyváženou recepturou se sníženým obsahem fosforu. Pro dlouhou životnost vnitřních orgánů, ochranu a zdraví zubů a optimální hmotnost.
  Od 54,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Neutered Medium

  Kompletní krmivo Hills pro udržení optimální hmotnosti, zdraví kloubů, čistých zubů a kvalitní srsti kastrovaných nebo méně pohyblivých psů středních plemen.
  Od 20,00 €

  Hill's Canine VetEssentials Dry Puppy

  Kompletní krmivo pro štěňata středních plemen od 4 týdne věku do dospělosti a březí fenky středních plemen zaměřené na jejich zdravý vývoj, rozvoj imunity a pevné zoubky.
  Filtry Close
  Kategorie