Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4kg

Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
Výrobce: Hill´S
Dostupnost: Skladem
dodací lhůta : 1-2 dny
429,00 Kč
355,00 Kč

Vysoká prašnost, nízké nožičky, silniční ruch, každodenní stresy - malý pejsek se pohybuje ve městě v nebezpečné zóně. Přitom má dán delší život než psi velkých plemen.Můžete podpořit jeho imunitní systém spolu s jeho bezproblémovým stárnutím pomoci vyvážené stravy s přídavkem antioxidantů. Máte tu šanci. Malé granulky se snadno žvýkají a přesně padnou do jeho malé tlamky.

Kompletní krmivo se sníženým obsahem kalorií pro psy malých a trpasličích plemen se sklony k nadváze. Splňuje přísné podmínky a nutriční požadavky krmiv s nízkým obsahem tuku a kalorií a zároveň si zachovává výtečnou chuť a všechny potřebné živiny pro zdravý a spokojený život. 

Procento bílkovin: 23.00%
Procento tuku: 11.00%
Druh obilniny: kukuřice, pšenice
Zdroj živočišných bílkovin: drůbež
Zdroj minerálních látek: anorganický
Způsob konzervace: směs tokoferolů

Složení:   mletá kukuřice, mletá pšenice, kuřecí a krůtí moučka, živočišné tuky, bílkovinný hydrolyzát, řízky z cukrové řepy, příšek z klíčků z hřášků, rostlinný olej, lněné semínko, L-lysinhydrochlorid, chlorid draselný, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, DL-methionin, L-threonin, L-tryptophan. Zakonzervováno přírodními konzervačními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly)

Průměrný obsah živin v krmivu: N -látky 230g/kg, tuk 110g/kg, vláknina 12,7 %, vlhkost : 8 %, vápník 7.6g/kg, fosfor 5.7g/kg, sodík 280g/kg, draslík 7.4g/kg, esenciální mastné kyseliny 3,29 %, taurin 1010 mg/kg, vitamín A 25600 IU/kg, vitamín D 1500 IU/kg, vitamín E 690 mg/kg, vitamín C 105 mg/kg, Beta-karoten 1,5 mg/kg, L-karnitin 300 mg/kg.