Hermann BARF

Hermann BARF je vysoce kvalitní mražené krmivo vyrobené z nejlepších přírodních složek v původní formě. Syrové a 100% přírodní. Krmivo je již nutričně vyvážené, kompletní  a nevyžaduje žádné další doplňky.  NYNÍ je velmi SNADNÉ KRMIT PSA ZDRAVÝM a PŘIROZENÝM ZPůSOBEM a to jednoduše!

Potřebnou dávku jen vytáhnete, rozmrazíte při pokojové teplotě nebo v teplé vodě do 36 stupňů Celsia a podáváte.

BARF je výživová filozofie založená na myšlence, že by psi měli být krmeni stejně jako před domestikací. Na základě této filozofie by krmivo pro psy mělo být v syrovém stavu. Bez konzervačních látek, které jsou v jiných typech komerčně vyráběných krmiv. Konzervace Hermann BARF produktu je mrazem.

Hlavní složkou Hermann BARF je hovězí maso, které je veterinárně kontrolované. Používá se maso výhradně pro lidskou spotřebu. Maso spolu s dalšími složkami krmné dávky je vakuově zabaleno a čerstvě šokově zmraženo. Je to jediný způsob, jak zachovat komponenty čerstvé, přírodní a zdravé.

Dalšími surovinami v dávce kromě maso jsou: kosti ve formě kostní pasty, chrupavka jako přírodní zdroj látek pro zdraví kloubů, zelenina: mrkev a řepa jako zdroj beta-karoteu pro tvorbu vitamínů A, železea vlákniny, žitné otruby jako zdroj vlákniny, vitamínů skupiny B, E a stopových prvků, sladká červená paprika jako zdroj vitamínů C a česnek. Česnek  se přidává ve velmi malém množství. Má antioxidační vlastnosti, působí protizánětlivě, má antivirové, antiparazitární a antibakteriální vlastnosti (proti vnějším i vnitřním parazitům).

Receptury jsou prověřeny původním zakladatelem tohoto systému výživy zejména v chovech dobrmanů již od padesýtých let minulého století.

 

 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hermann BARF ORIGINAL

Komletní a vyvážené krmivo pro dospělé a rostoucí psy všech plemen, připravené podle receptury Hermanna Palmera, legendárního německého chovatele psů.
Od 85,00 Kč

Hermann BARF GASTRO

Krmivo navržené pro psy s citlivým zažívacím systémem, psy náchylné k alergiiím, psy zotavující se po operacích, psy s nadváhou a starší psy.
Od 91,00 Kč