Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Herbax 100g (510bodů)

  Výrobce: Herbax
  Herbax byl vyvinut jako alternativa vůči chemickému odčervení domácích zvířat. Základem je směs evropských a asijských bylin.
  Stará cena: 2,85 €
  0,05 €
  i h
  dodací lhůta : 1-2 dny

  Herbax byl vyvinut jako alternativa vůči chemickému odčervení domácích zvířat. Základem je směs evropských a asijských bylin, odedávna používaných v přírodní medicíně právě pro boj s vnitřními parazity. Výhodou je chybějící resistence evropských parazitů vůči asijským bylinám a účinným látkám, které jsou v pochoutce obsaženy (polyphenol, resveratrol a další alkaloidy). 

  Chemické odčervení je účinné, ale majitel zvířete většinou neví, jestli zvíře parazity má nebo ne, takže někdy je podání chemického léku zbytečné. 

  Zároveň jednorázové odčervení poměrně značný zásah do vnitřního traktu zvířete. Oproti tomu Herbax může být podáván v malých dávkách, ale pravidelně a ve vnitřním traktu vytváří dlouhodobě nehostinné prostředí pro parazity a působí tak jako prevence. 

  Herbax prošel náročným testováním u veterinárních lékařů a po všech testech je potvrzena jak bezpečnost vůči zdraví zvířat, tak i samotná účinnost Herbaxu. 

  Jelikož Herbax není klasický medikament, není striktně určeno denní dávkování. I malé množství pochoutky s Herbaxem má však pozitivní vliv na vnitřní trakt psa a je velmi šetrné. Max. denní dávka: 5kg 20g, 10kg 30g, 15kg 50g, 20kg 70g, 25kg 80g, 30kg100g, 35kg 120g, 40kg 140g, 45kg 150g, 50kg 170g, 60kg 200g 

  Balení v Doy-pack sáčku se zipem.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *