Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Happy Dog NaturCroq

Řada Happy Dog Natural představuje ekonomickou alternativu zdravé výživu psů. Potravinářská kvalita surovin, pestré složení receptur po celý životní cyklus psa. 100% žádná soja, žádné bílkovinné náhražky, 100% žádné umělé konzervanty a žádné barviva, 100% žádná dochucovadla a žádné aromata. S bylinkami, výborná snášenlivot a chutnost. Základní motto výrobce Happy Dogu platí i zde: "Krmte s důvěrou!" 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Happy Dog NaturCroq Active 15Kg

Happy Dog Naturcroq Active znamená zdravou přírodní výživu aktivních psů se zvýšenou potřebou živin.
37,67 €

Happy Dog NaturCroq Balance

Happy Dog NaturCroq Balance je krmivo pro všechny dospělé psy s normální až mírně zvýšenou potřebou živin. Pestrá směs masových a obilných granulí.
Od 14,72 €

Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis

Pro dospělé psy s normální potřebou živin. Lahodné jehněčí s rýží, plnohodnotné celozrnné obilí, ideální pro světlá plemena psů díky záměrně sníženému obsahu mědi.
Od 15,09 €

Happy Dog NaturCroq Rind & Reis

Happy Dog NaturCroq Rind & Reis je cenově přijatelným a přesto kompletním plnohodnotným přírodním krmivem. Bílkoviny z hovězího, drůbeže, ryb.
Od 14,72 €

Happy Dog NaturCroq Senior

Happy Dog NaturCroq Senior je šetrnou recepturou pro vnitřní orgány. Snížený obsah bílkovin, sodíku a fosforu, velmi kvalitní bílkoviny, přídavek vitaminu C.
Od 14,72 €

Happy Dog Naturcroq Xxl 15Kg

Happy Dog Naturcroq je zdravou přírodní výživou velkých plemen. Extra velké granule. Upravený obsah bílkovin a tuků.
37,67 €