Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Happy Dog NaturCroq

  Řada Happy Dog Natural představuje ekonomickou alternativu zdravé výživu psů. Potravinářská kvalita surovin, pestré složení receptur po celý životní cyklus psa. 100% žádná soja, žádné bílkovinné náhražky, 100% žádné umělé konzervanty a žádné barviva, 100% žádná dochucovadla a žádné aromata. S bylinkami, výborná snášenlivot a chutnost. Základní motto výrobce Happy Dogu platí i zde: "Krmte s důvěrou!" 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Happy Dog NaturCroq Active 15Kg

  Happy Dog Naturcroq Active znamená zdravou přírodní výživu aktivních psů se zvýšenou potřebou živin.
  819,00 Kč

  Happy Dog NaturCroq Balance

  Happy Dog NaturCroq Balance je krmivo pro všechny dospělé psy s normální až mírně zvýšenou potřebou živin. Pestrá směs masových a obilných granulí.
  Od 320,00 Kč

  Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis

  Pro dospělé psy s normální potřebou živin. Lahodné jehněčí s rýží, plnohodnotné celozrnné obilí, ideální pro světlá a plavá plemena psů díky záměrně sníženému obsahu mědi.
  Od 328,00 Kč

  Happy Dog NaturCroq Rind & Reis

  Happy Dog NaturCroq Rind & Reis je cenově přijatelným a přesto kompletním plnohodnotným přírodním krmivem. Bílkoviny z hovězího, drůbeže, ryb.
  Od 320,00 Kč

  Happy Dog NaturCroq Senior

  Happy Dog NaturCroq Senior je šetrnou recepturou pro vnitřní orgány. Snížený obsah bílkovin, sodíku a fosforu, velmi kvalitní bílkoviny, přídavek vitaminu C.
  Od 320,00 Kč

  Happy Dog Naturcroq Xxl 15Kg

  Happy Dog Naturcroq je zdravou přírodní výživou velkých plemen. Extra velké granule. Upravený obsah bílkovin a tuků.
  819,00 Kč
  Kategorie