Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  GPS systémy

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tractive GPS Tracker pro psy a kocky Hunter´s edition

  Tractive Gps je velmi kvalitní obojek rakouské výroby a je v současnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zařízení, komunikujících přes GSM signál. Je určen pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoliv má Váš domácí mazlíček na sobě Gps Obojek Tractive, můžete jeho pohyb sledovat přímo z Vašeho smartphonu, tabletu a nebo PC.
  114,45 € 91,54 €

  Tractive GPS lokátor pro psy a kocky

  Tractive Gps Je Velmi Kvalitní Obojek Německé Výroby A Je V Současnosti Nejlepší Volbou V Oblasti Gps Zařízení, Komunikujících Přes Gsm Signál. Je Určen Pro Psy, Kočky A Všechna Domácí Zvířata. Kdykoliv Má Váš Domácí Mazlíček Na Sobě Gps Obojek Tractive, Jeho Pohyb Můžete Sledovat Přímo Z Vašeho Smartphonu, Tabletu A Nebo Pc.
  80,45 € 64,35 €

  Tractive GPS obojek pro kocky s bezpecnostním mechanizmem

  Gps Obojek Tractive Je Vyvinutý Pro Aktivní Kočky A Jejich Majitele, Kteří Jim Chtějí Dopřát Maximum Volného Pohybu Bez Obav Z Jejich Ztráty. Už Nikdy Se Nebudete Muset Strachovat O Svého Kočičího Miláčka, Když Se Nevrátí Ve Svém Obvyklém Čase Domů. Obojek Se Hodí Se Pro Kočky A Malá Zvířata S Obvodem Krku 19 – 30 Cm, Což Odpovídá Přibližně Minimální Hmotnosti 3,5 Kg. Je Tedy Vhodný I Pro Malé Psy, Nebo Jiná Zvířata.
  86,20 € 68,95 €

  Tractive Gps Tracker Pro Psy

  Gps Lokátor Pro Psy Tractive Vám Umožní Sledovat Polohu Vašeho Psa Kdykoli A KdekoliFunkce Virtuálního Plotu Vám Pošle Upozornění, Když Pes Opustí Oblast, Kterou Jste Označili Za Bezpečnou. Díky Gps Trackeru Budete Také Informováni O Aktivitě Vašeho Psa A Zjistíte, Jak Moc Se Během Dne Pohybuje A Jaký Vliv To Má Na Jeho Zdraví A Kondici. Gps Obojek Tractive Je LEhký, Vodotěsný A Téměř Nerozbitný.

  68,54 €

  Invoxia Gps Pet Tracker

  Přemýšlíte, Jak Svého Psa Osvobodit Od Vodítka A Zároveň Neriskovat, Že Se Někam Zaběhne? Řešení Tohoto Oříšku Najdete V Nejlehčím Gps Lokátoru Pro Psy A Další Domácí Zvířata Gps Pet Tracker Od Invoxie. Malý Lokátor Snadno Připevníte Na Jakýkoliv Obojek. Pak Jej Stačí Jednoduše Spárovat S Aplikací A Můžete Sledovat Pohyb Vašeho Psa V Reálném Čase, Nebo Zpětně.

  Datové Služby V Síti Sigfox Máte Na 3 Roky Zdarma. Po Vypršení Této Lhůty Vystačí Tracker S Bezkonkurenčními Náklady 9.99 € Ročně.

  146,74 €
  Filtry Close