Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  GPS systémy

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tractive GPS lokátor pro psy a kocky

  Tractive GPS je jedinecné zarízení velmi kvalitní rakouské výroby a je v soucasnosti nejlepší volbou v oblasti GPS zarízení, komunikujících pres GSM signál. Je urcen pro psy, kocky a všechna domácí zvírata. Kdykoliv má váš domácí mazlícek na sobe GPS obojek Tractive, jeho pohyb mužete sledovat prímo z vašeho Smartphonu, tabletu anebo PC.

  1 749,00 Kč 1 399,00 Kč

  Tractive GPS obojek pro kocky s bezpecnostním mechanizmem

  Gps Obojek Tractive Je Vyvinutý Pro Aktivní Kočky A Jejich Majitele, Kteří Jim Chtějí Dopřát Maximum Volného Pohybu Bez Obav Z Jejich Ztráty. Už Nikdy Se Nebudete Muset Strachovat O Svého Kočičího Miláčka, Když Se Nevrátí Ve Svém Obvyklém Čase Domů. Obojek Se Hodí Se Pro Kočky A Malá Zvířata S Obvodem Krku 19 – 30 Cm, Což Odpovídá Přibližně Minimální Hmotnosti 3,5 Kg. Je Tedy Vhodný I Pro Malé Psy, Nebo Jiná Zvířata.
  1 749,00 Kč 1 399,00 Kč

  Tractive Gps Tracker Pro Psy

  Gps Lokátor Pro Psy Tractive Vám Umožní Sledovat Polohu Vašeho Psa Kdykoli A KdekoliFunkce Virtuálního Plotu Vám Pošle Upozornění, Když Pes Opustí Oblast, Kterou Jste Označili Za Bezpečnou. Díky Gps Trackeru Budete Také Informováni O Aktivitě Vašeho Psa A Zjistíte, Jak Moc Se Během Dne Pohybuje A Jaký Vliv To Má Na Jeho Zdraví A Kondici. Gps Obojek Tractive Je LEhký, Vodotěsný A Téměř Nerozbitný.

  1 490,00 Kč

  Invoxia Gps Pet Tracker

  Přemýšlíte, Jak Svého Psa Osvobodit Od Vodítka A Zároveň Neriskovat, Že Se Někam Zaběhne? Řešení Tohoto Oříšku Najdete V Nejlehčím Gps Lokátoru Pro Psy A Další Domácí Zvířata Gps Pet Tracker Od Invoxie. Malý Lokátor Snadno Připevníte Na Jakýkoliv Obojek. Pak Jej Stačí Jednoduše Spárovat S Aplikací A Můžete Sledovat Pohyb Vašeho Psa V Reálném Čase, Nebo Zpětně.

  Datové Služby V Síti Sigfox Máte Na 3 Roky Zdarma. Po Vypršení Této Lhůty Vystačí Tracker S Bezkonkurenčními Náklady 9.99 € Ročně.

  3 190,00 Kč
  Filtry Close