Kategorie

Fitmin Solution

Pro chovatele, kteří řeší problém s výživou svých psů... Obměna, nechutenství nebo citlivost na některou ze složek potravy, od toho je zde řada Fitmin Solution. 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Solution Lamb & Rice

Receptura výrobku Fitmin Solution Lamb & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze jehněčí suroviny. 60% bílkovin živočišného původu.
Od €838,19

Fitmin Solution Rabbit & Rice

Rabbit & Rice z řady Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potřevní intolerancí. Receptura výrobku Rabbit & Rice je unikátní díky svému jednodruhovému složení živočišných proteinů - obsahuje pouze králičí suroviny. 70% bílkovin živočišného původu.
Od €252,01

Fitmin Solution Salmon & Potato

Fitmin Solution představuje optimální hypoalergenní dietu pro psy s potravní intolerancí. Grainfree receptura, hypoalergenní – živočišné proteiny pouze rybího původu, s obsahem čerstvého masa z lososa (17,5 % v čerstvém stavu = 7 % v sušině).
Od €220,41

Fitmin Solution Soft & Juicy

Fitmin Soft & Juicy je receptura unikátní díky vysokému obsahu čerstvého masa, které je tím nejpřirozenějším zdrojem živočišné bílkoviny v potravě psa. 88% bílkovin živočišného původu. Pět druhů čerstvého masa garantuje maximální chutnost šťavnatých poloměkkých granulí.
Od €137,46