Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Fitmin Purity

  Řada krmiv sestavená na základě komlexního přístupu k výživě psů na co nejpřirozenějším základě s vysokým obsahem surovin živočišného původu. Značka Fitmin uvádí na trh prvotřídní řadu holistických krmiv pro psy Fitmin Purity, jejíž samotné složení je sestaveno jako „MENU“. Klíčovou složkou krmiv zůstává čerstvé maso v několika variantách, které je nově doplněno o chutné a prospěšné suroviny jako jsou houba Shiitake, ovoce a zelenina nebo směsi bylinek. Krmivo je dostupné v osmi variantách, z nichž jsou čtyři založené na rýži a čtyři „grain free“ receptury založené na hrachu a bramborách.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fitmin dog Purity GF Adult Beef

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen z hovězího masa. Receptura obsahuje organismu celkově prospěšné látky na přírodním základě. Bylinky, ovoce, zelenina, velmi dobře dostupná forma minerálních látek a stopových prvků. Grain free.
  Od 17,94 €

  Fitmin dog Purity GF Adult Mini Beef

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro dospělé psy malých plemen. Krmivo na hovězím mase, s ovocem a bylinkami. Grain Free receptura, bez obsahu obilovin.
  Od 7,36 €

  Fitmin dog Purity GF Puppy Fish

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s rybím masem, ovocem a zeleninou.
  Od 19,78 €

  Fitmin dog Purity GF Senior&Light Lamb

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity se sníženým obsahem energie, vhodné pro psy s nadváhou a seniory. Receptura na šetrném jehněčím s bylinkami, ovocem a zeleninou. Výborně vstřebatelná forma stopových prvků , dlouhodobá zdraví prospěšná receptura.
  Od 17,94 €

  Fitmin dog Purity Rice Adult Fish&Venison

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro dospělé psy všech plemen s rybou a zvěřinou s rýží doplněno bylinou a ovocnou složkou. Receptura obsahuje stopové prvky v chelátové formě, která je výborně dostupná pro organismus a snadno se vstřebává. Váš pes bude zdravější a vitálnější.
  Od 17,94 €

  Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb&Salmon

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s jehněčím a rybím masem. Ovocná složka s kustovnicí pro vysokou obranyschopnost Vašeho štěńátka.
  Od 18,86 €

  Fitmin dog Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb

  Kompletní poloměkké krmivo Fitmin dog Purity pro dospělé psy všech plemen s jehněčím, králičím a rybím masem. S pampeliškou pro dobré trávení, s černým rybízem pro zpomalení stárnutí a další řadou tělu prospěšných látek.
  Od 29,90 €

  Fitmin dog Purity Rice Senior&Light Venision&Lamb

  Kompletní krmivo Fitmin dog Purity se sníženým obsahem energie, vhodné pro psy s nadváhou a seniory s jehněčím masem a zvěřinou.
  Od 17,94 €
  Filtry Close
  Kategorie