Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Fitmin Cat

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

FITMIN CAT FOR LIFE CASTRATE

Kompletní krmiv pro kočičky se sklonem k nadváze nebo pro kastráty. Vysoký obsah živočišných proteinů, s dentální péčí o zdraví ústní dutiny, s L-karnitinem, který podporuje odbourávání tuků.
Od 77,00 Kč

FITMIN CAT FOR LIFE CHICKEN

Kompletní krmivo pro kočky nad 12 měsíců věku. Příznivá cenová relace, bohaté na živočišné proteiny.
Od 77,00 Kč

FITMIN CAT FOR LIFE HAIRBALL

Kompletní krmivo pro kočičky, které usnadňuje průchod chlupových chomáčků trávicím traktem. Až 87% živočičných proteinů.
Od 77,00 Kč

FITMIN CAT FOR LIFE KITTEN

Kompletní krmivo Fitmin For Life pro koťata do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Podíl živočišného proteinu 89%.
Od 82,00 Kč

FITMIN CAT FOR LIFE SALMON

Fitmin For Life pro kočky s lososem pro vyšší výživovou hodnotu. Kompletní krmivo pro kočky.
Od 82,00 Kč

Fitmin Cat Purity Castrate

Fitmin Cat Purity CASTRATE je holistická, grain free receptura s 80% proteiny živočišného původu. Krmivo obsahuje tzv. Herbs Vitality komplex - receptura obsahuje bylinné a rostlinné výtažky.
Od 91,00 Kč

Fitmin Cat Purity Delicious

Fitmin Cat Purity Delicious je holistická, grain free receptura pro kočky se 71 % proteiny živočišného původu z červených mas včetně zvěřiny. Receptura s tzv. Herbs Vitality komplex - receptura obsahuje bylinné a rostlinné výtažky.
Od 97,00 Kč

Fitmin Cat Purity Dental

78 % proteinů živočišného původu v grain free recepturře pro kočky Fitmin Cat PURITY DENTAL. S Herbs Vitality komplex. Se zázvorem a jehněčím masem. Zázvor je znám pro své protizánětlivé účinky, má pozitivní vliv na zlepšení trávení a protizánětlivé účinky, s čerstvým jehněčím masem. Vysoká jakost a kvalita produktů.
Od 96,00 Kč

Fitmin Cat Purity Hairball

Fitmin Cat PURITY HAIRBALL je holistické krmivo grain free receptur zn. Fitmin. 76 % proteinů živočišného původu, s Herbs Vitality komplex. Z hovězího masa.
Od 91,00 Kč

Fitmin Cat Purity Indoor

Fitmin Cat PURITY INDOOR je krmivem pro kočky, které žijí v bytě. 69 % proteinů živočišného původu, čerstvé maso. Grain free receptura s Herbs Vitality komplexem.
Od 97,00 Kč