Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  EPONA Traubenkernmehl - moučka z hroznových jader 1,5 kg

  Moučka z hroznových jader jako dpolěnk do krmené dávky koní. Podporuje imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres.
  Stará cena: 33,00 €
  28,00 €
  i h
  dodací lhůta : Není skladem

  Speciální krmný doplněk pro koně vyrobený ze 100% sušených hroznových jader, podporuje imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres.
  Obsahuje vysoký podíl OPC = oligomerický proanthocyanidin, jenž patří do skupiny přírodních antioxidantů, které chrání tělesné buňky před poškozením volnými radikály. OPC je v současnosti nejsilnější ze všech známých antioxidantů, je 18x účinnější než vitamín C a 40x účinnější než vitamín E. Vzhledem ke svému složení je jednou z několika málo látek, které mohou působit přímo na krev, mozek i míchu - pronikají všemi typy buněčných membrán a mohou uplatňovat antioxidační ochranu ve všech tkáních.
  Výtažek z hroznových jader napomáhá léčbě cévních poruch, posiluje slabé vlásečnice a zvyšuje průtok krve především končetinami, chrání zrak před poškozením - příznivě působí i na krevní oběh v očích, zmenšuje rizika rakoviny a srdečních onemocnění, snižuje možnost poškození kolagenu v kůži, pomáhá při jeho uchování a zesílení. Zklidňuje alergické projevy, blokuje uvolňování chemických látek účastnících se alergických reakcí, bolestivých stavů a zánětů. Odstraňuje edémy a otoky, rozpouští sraženiny, zpomaluje celkové stárnutí organismu, výrazně zlepšuje mozkové a svalové funkce.
  Je vyrobená bez konzervačních látek v certifikované BIO kvalitě.

  Analytické složky:

  Obsah ve 100 g: vláknina 58,3 g, sacharidy 17,2 g, proteiny 9,5 g, tuky 5,7 g.
  Obsah polyfenolických látek podle analýzy prof. Treuttera, TU Mnichov: Katechin: 2,97 mg/g, Epicatechin: 1,62 mg/g, OPC: 17,16 mg/g.

  Krmný návod: doporučená krmná dávka: 30-50 g denně v závislosti na hmotnosti koně. Celkové množství: 30 g denně = 50 dní, 50 g denně = 30 dní, 1 balení postačí na cca 50 dní.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *