Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Eminent Gold

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eminent Gold Adult

  Kompletní, vysoce kvalitní a chutné krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. 80% proteinů živočišného původu, složky pro dobré trávení a výkonný imunitní systém. Protein 29 %, tuk 16 %, kurkuma, zelený čaj.
  Od 170,00 Kč

  Eminent Gold Adult Large Breed

  Kompletní, vysoce kvalitní a chutné krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Pro výživu kloubů a dobrou kondici, stabilizace trávení semínky chia, ostropestřce a lněným semínkem. Pohanka a amarant pro prevenci problémů oběhového systému. Protein 25%, tuk 13, 70% proteinů živočišného původu.
  Od 169,00 Kč

  Eminent Gold Puppy

  Dobré krmení pro štěňata a březí a kojící feny malých a středních plemen. Řada krmiv Eminent Gold od firmy Tekro. Vaše štěně je plné energie a ve vynikající kondici. Proteiny 33%, tuk 17%. Amarant, pohanka a zelený čaj, kurkuma - jen samé dobroty pro ty nejmenší.
  Od 175,00 Kč

  Eminent Gold Puppy Large

  Dobré krmivo pro štěňata velkých plemen od firmy tekro, výrobce krmiva Eminent. Ochrana kloubů, výkonné trávení, vyrovnaná hladina bílkovin a energie pro pozvlný růst a vývoj. Amarant, pohanka, Chia semínka, ostropestřec, zelený čaj a kurkuma. Protein 31 %, tuk 15 %.
  Od 171,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie