Kategorie

Eminent

Eminent je chovatelská řada krmiv, která v souladu se společenským trendem klade důraz na podporu optimální kondice a zdraví zvířete. Receptury krmiva plně pokrývají specifické potřeby organismu v jednotlivých životních stádiích psa. Obsažený kokosový olej a řepná vláknina pozitivně ovlivňuje funkci trávícího traktu, kombinace kuřecího a rybího masa je doplněna přídavkem esenciálních (pro organismus nezbytných) aminokyselin zejména lysinu a methioninu, které pozitivně ovlivňují tvorbu svalové hmoty. Krmivo je konzervováno pomocí účinku vitamínu E a C. Neobsahuje hovězí ani vepřové maso, sóju. Je prosto geneticky upravených surovin i umělých barviv. Výrobcem je firma Tekro spol, s.r.o., ČR. Další informace o výrobci nawww.tekro.cz

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Eminent Dog Adult 15kg

Receptura krmiva Eminent Dog Adult je pro dospělé psy malých a středních plemen. Krmivo je založeno na lehce stravitelném kuřecím mase.
Od €125,61

Eminent Dog Adult Large Breed 15kg

Receptura krmiva Eminent Dog Adult Large Breed je vhodná pro velká a obří plemena psů. Bílkovina i tuk s vysokou stravitelností ve vyrovnaném poměru, přídavek chondroitinu i glukosaminu, chelátová forma některých mikroprvků. Přídavek L-karnitinu společně s vyššími hladinami vitamínů E a C podporuje srdeční činnost a pozitivně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu.
Od €128,77

Eminent Dog Adult Mini 15kg

Eminent Dog Adult Mini je kompletní krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen. Velikost granulí, jejich struktura a tvar jsou přizpůsobeny malým plemenům psů. Krmivo pomáhá udržet optimální hmotnost, kvalitní srst, posiluje imunitu a zajišťuje dobré trávení (FMP systém).
Od €125,61

Eminent Dog Energy

Receptura krmiva Eminent Dog Energy je vytvořena pro psy s vysokou fyzickou zátěží. Vysoká hladina stravitelných bílkovin 31 % (kuřecí maso) a tuků 22 % (drůbeží tuk) dodává psům v extrémních podmínkách dostatek energie a společně s optimálním poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin zajišťují jejich vynikající kondici a vitalitu.
Od €785,26

Eminent Dog Lamb Rice 3kg

Krmivo Eminent Dog Lamb Rice s obsahem jehněčího masa a rýže je určeno pro hypoalergenní výživu. Kokosový olej a rýže jako vynikající zdroje lehce stravitelné energie společně s mannanoligosacharidy (MOS) a výtažkem z Yuccy podporují správnou činnost trávicího traktu.
Od €157,21

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Receptura značky krmiva Eminent pro štěňata velkých a obřích plemen.
Od €583,81

Eminent Dog Puppy 15kg

Receptura krmiva Eminent Dog Puppy plně pokrývá požadavky organismu štěňat malých a středních plemen a březích a kojícch fen
Od €133,51

Eminent Dog Puppy Large 15kg

Štěňata velkých a obřích plemen mají zcela odlišné nároky na výživu než dospělí psi. Základem receptury Eminent Dog Puppy Large, která zajišťuje optimální růst svalové hmoty, je kvalitní lehce stravitelné kuřecí maso.
Od €156,42

Eminent Dog Puppy Milk 2Kg

Eminent Puppy Milk je nahrážkou mateřského mléka, která zajišťuje rozvoj imunitního systému, optimální vývoj kostry a svalstva, intenzivní růst a vynikající zdraví vašeho štěněte.
Od €144,57

Eminent Dog Senior Light

Eminent Dog Senior Ligh je receptura krmiva se sníženou hladinou bílkovin a tuků pro starší psy a psy se sklonem k nadváze. Vyšším zastoupení rýže zvyšuje stravitelnost, řepná vláknina podporuje činnost trávicího traktu. Obsah taurinu a vitamínů (zejména E a C) zabraňuje předčasnému stárnutí buněk. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin pomáhají optimalizovat hmotnost psa a působí jako prevence před vznikem cukrovky a rakoviny.
Od €133,51

Eminent Dog Sensitive 15kg

Kompletní krmivo Eminent Dog Sensitive je vyrobeno pro psy se zvýšenou citlivostí na zažívání. Receptura vychází ze speciálně upraveného drůbežího masa a obilovin a je určena pro psy se zvýšenou vnímavostí na krmivo, pro alergické psy nebo při průjmových onemocněních.
Od €161,95