Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

elektrolyty

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Iontopony Elektrolyt

Iontopony Elektrolyt je minerální doplňkové krmivo pro koně s obsahem minerálních solí a bílkovin určené pro vyrovnání elektrolytické bilance porušované ztrátami iontů potem v období zvýšené zátěže.
Od 432,00 Kč

Feedmark Replenish 1.5kg

Pro doplnění elektrolytů a izotonickou rehydrataci (náhradu ztráty tekutin). Replenish dodává důležité tělní soli (elektrolyty), které jsou ztraceny potem při zátěži a v horkém počasí a pomáhá obnovit normální hladinu tělních tekutin. Užívá se pro obnovu ztracených elektrolytů buď ve formě izotonického nápoje nebo se přidává do krmiva.
702,00 Kč

Rehalyt Basic pro kone 1,5kg

Doplňkové krmivo pro koně, zdroj minerálních látek po ztrátě pocením. Obsahuje směs elektrolytů složených podle posledních vědeckých poznatků. Obsahuje vyváženou hladinu minerálů s glycinem, chelátovým vápníkem a hořčíkem.
687,00 Kč 568,00 Kč

Nutri Horse Elektrolyt Paste Nový Pst 120 G

NutriHorse Elektrolyt Paste je orální pasta k doplnění solí ztracených potem. Využívá se u koní, kteří jsou přepravováni na dlouhou vzdálenost. Jeho podání je vhodné při pohybu ve vysokých teplotách a pro koně, po kterých se vyžaduje vytrvalostní výkon.
429,00 Kč 302,00 Kč

Nutri Horse Elektrolyt Sol

Tekuté dietní doplňkové krmivo pro koně - doplnění ztráty elektrolytu v případech silného pocení.
Od 183,00 Kč