Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  elektrolyty

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Iontopony Elektrolyt

  Iontopony Elektrolyt je minerální doplňkové krmivo pro koně s obsahem minerálních solí a bílkovin určené pro vyrovnání elektrolytické bilance porušované ztrátami iontů potem v období zvýšené zátěže.
  Od 46,00 €

  Feedmark Replenish 1.5kg

  Pro doplnění elektrolytů a izotonickou rehydrataci (náhradu ztráty tekutin). Replenish dodává důležité tělní soli (elektrolyty), které jsou ztraceny potem při zátěži a v horkém počasí a pomáhá obnovit normální hladinu tělních tekutin. Užívá se pro obnovu ztracených elektrolytů buď ve formě izotonického nápoje nebo se přidává do krmiva.
  32,00 €

  Rehalyt Basic pro koně 1,5kg

  Doplňkové krmivo pro koně, zdroj minerálních látek po ztrátě pocením. Obsahuje směs elektrolytů složených podle posledních vědeckých poznatků. Obsahuje vyváženou hladinu minerálů s glycinem, chelátovým vápníkem a hořčíkem.
  36,00 € 31,00 €

  Nutri Horse Elektrolyt Paste pst 120 g

  NutriHorse Elektrolyt Paste je orální pasta k doplnění solí ztracených potem. Využívá se u koní, kteří jsou přepravováni na dlouhou vzdálenost. Jeho podání je vhodné při pohybu ve vysokých teplotách a pro koně, po kterých se vyžaduje vytrvalostní výkon.
  17,00 € 15,00 €

  Nutri Horse Elektrolyt Sol

  Tekuté dietní doplňkové krmivo pro koně - doplnění ztráty elektrolytu v případech silného pocení.
  Od 9,00 €