drůbež

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Drůbeží Maso S Droby 2Kg

Kombinace lehce stravitelného drůbežího masa z kosterních skeletů a výživné směsi drobů. Poměrné zastoupení: drůbeží mleté skelety 75% , dr.droby(játra,srdce,žaludky,ledvinky) 25%
44,00 Kč

Drůbeží mleté

Drůbeží mleté je jemně mletá směs kosterních skeletů se zbytky masa poživatelných kuřat s vysokým podílem vápníku, sodíku a hořčíku. Doporučejeme kombinovat s těstovinami. Odzkoušeno zákazníky také jako doplněk stravy slepic v malochovu k zamezení, či odstranění kanibalismu.
Od 21,00 Kč

Krůtí Mleté Syrové

Krůtí maso je charakteristické nízkým obsahem tuků a vysokým obsahem bílkoviny. Patří mezi velmi dobře přijímána a lehce stravitelná masa.
Od 29,00 Kč

Kuře Celé Mleté 1Kg

Mletá směs z celých kuřat s vysokým podílem libové svaloviny. Výborný zdroj bílkovin, vápníku, sodíku a hořčíku. Jedná se o TOP drůbeží výrobek.
35,00 Kč
Vyprodáno

Kuře celé sekané 1Kg

Celé kuře bez vnitřností a trávicího traktu s vysokým podílem svaloviny, s vynikajícími nutričními a dietickými hodnotami. Sekané na menší kusy.
45,00 Kč

Kuřecí Křídla 1Kg

Kuřecí křidla celá, dietetické krmení, vyšší podíl kostní hmoty.
36,00 Kč

Kuřecí Trupy S Krky A Křídly 2Kg

Kuřecí trupy s krky a křídly je dobrota s vysokou stravitelností surovin. Vysoký obsah hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů. Sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Svalovina.
68,00 Kč
Vyprodáno

Drůbeží krky 2kg

Drůbeží krky mají nižší energetickou hodnotu s vyšším podílem vápníku a fosforu. Vhodné pro každodení krmení jako zdroj kostí.
65,00 Kč
Vyprodáno