doplňková krmiva

Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Filtrování podle vlastnosti

BIO Bioharmonie Pohanka loupaná kroupy 500g

Doplňkové krmivo hodnotnější než obilí. Pohanka neobsahuje lepek, můžete ji podávat i psům alergickým na obiloviny.
€35,55

CANINA PETVITAL Rýžová dieta

CANINA PETVITAL Rýžová dieta je chutné, granulované, lehce stravitelné dietní (hypoalergenní) krmivo pro psy. Neobsahuje žádné bílkoviny živočišného původu - vhodné pro psy trpící nesnášenlivostí k některým bílkovinám živočišného původu.
Od €296,25

Klíčky pšeničné natural EVIT

Klíčky pšeničné svým antioxidačním působením zastavují degenerativní buněčné procesy, stárnutí.
€15,01

Krmný sýr mozarella 1kg

Krmný sýr se hodí jako doplněk stravy. Typově se jedná o sýr mozarellu bez slaného nálevu. Ta je ve formě jemně mleté směsi balena do střeva (balení typu salámu).
€30,02
Vyprodáno

Ovesné vločky

Ovesné vločky slouží jako příloha k vařené nebo syrové krmné dávce. Před podáním z důvodu využitelnosti a stravitelnosti doporučujeme spařit horkou vodou.
Od €83,74

Trope extrudované těstoviny

Trope extrudované těstoviny jsou těstoviny ve třech příchutích a třech různých tvarech. Pozor! Nevaří se. Lze je použít jako suchý příkrm nebo je zalijeme těsně před podáváním teplým vývarem či vodou.
Od €340,49

BEWI DOG Flakes

Bewi Dog Flakes je doplňkové krmivo k čerstvému nebo konzervovanému masu. Mix cereálií, rýže a zeleniny. Optimální kondice a vitalita. Posiluje imunitní systém. Podpora látkové výměny. 
Od €139,83

Dingo Suchary Speciál - Kolečka Přírodní 500 G

Tvrdé a křupavé suchary ve tvaru různě barevných koleček nutí psa díky své zvláštní struktuře skutečně žvýkat, a to působí na posilování žvýkacích svalů a zubů. Pamlsky zamezují také tvorbě zubního kamene. Zajistěte psovi vždy přístup k čerstvé pitné vodě.
€52,14 €36,34

Dingo Suchary Standard Přírodní 500 G

Doplňkové krmivo vhodné jako pochutina i jako příloha k masu. Zkrmeno v suchém stavu napomáhá čištění zubů.
€50,56 €35,55

Těstoviny

Klasické těstoviny ve tvaru kolínek na vaření určené jako příloha ke zkrmování spolu s masem a doplňky vitamínů a minerálů.
Od €71,10

Testoviny instantní + mrkev pro psy 3kg

Extrudované těstoviny pro psy. Lze zkrmovat suché nebo po zalití těstoviny vodou vyčkat chvíli až natáhnou vodu a nabobtnají. Příloha k masité stravě.
€99,54 €82,16

Testoviny instantní + rasa pro psy 3kg

Těstovinová příloha k masité stravě pro psy všech plemen. KAROTEN a MOŘSKÉ ŘASY příznivě působí na zrak a žádoucí zbarvení srsti či zdůraznění znaků srsti a celkovou kvalitu kůže.
€99,54 €82,16

Testoviny instantní + vejce pro psy 3kg

Extrudované těstoviny pro psy s vajíčkem. Těstoviny není nutné vařit. Podáváme je buď v suchém stavu nebo pouze přelité teplou vodou, mlékem nebo vývarem.
€99,54 €82,16

Testoviny instantní pro psy 3kg

Těstovinová příloha k masité stravě pro psy všech plemen.
€99,54 €82,16

Testoviny Tommi žluté 9kg

Krmné těstoviny - doplněk krmné dávky pro zvířata. Příloha k masu, konzervám a masovým salámům.
€186,44 €154,05

Belcando MIX IT

Belcando MIX IT je doplňkové krmivo k vařené krmné dávce, pro psy krmené BARF dietou, případně jako doplněk k masovým konzervám a to bez obsahu lepku.
Od €113,76

Happy Dog Premium Flocken Vollkost

Příkrm k masu. Happy Dog Flocken Vollkost jsou ideální kompletní psí vločky pro všechny přecitlivělé psy s normální až mírně zvýšenou potřebou energie. Jsou vhodné také jako štěněčí kaše pro štěňata od 4. týdne života.
Od €206,98

Happy Dog Flocken Mixer

Vločky jak příloha do misky s masem. Směs obilovin různého původu. Ideální vločkový příkrm.
Od €82,16

Škvarky 500g

Jako přídavek do krmné dávky s vysokým podílem lehce stravitelných živočišných tuků. Vynikající pro psy v zátěži. 100% vepřové škvarky bez obsahu soli. V zimních měsících zdroj potřebné energie. Dodáváme mražené.
€14,22