Kategorie

Dog's love

Nová řada komletních krmiv od českého výrobce bez obsahu kuřecí moučky. Inovativní pohled na výživu, s krůtou pro maximální chuťový požitek. Od tvůrce seriálu na TV PRIMA "Kočka není pes!"

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dog's love Puppy

Dog's love je kompletní krmivo pro štěňata v provedení 3 a 10kg, 100% bez kuřecí bílkoviny, s krůtou garantující maximální chutnost, s DHA pro správný rozvoj mozku, s rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, s omega 3,6- mastnými kyselinami na kvalitní srst. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes".
Od €140,62

Dog's love Adult Mini

Krmivo pro malé psy bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes". S bezkonkurenčně chuťově atraktivní krůtou pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem. Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst. S jukou na redukci zápachu exkrementů.
Od €135,09

Dog's love Adult

Krmivo pro malá a střední plemena od tvůrce seriálu "Kočka není pes". Dogs love 100 % bez kuřecí bílkoviny. Pouze s krůtou a vepřovým pro maximální chutnost. S rozmarýnovým extraktem jako přírodním antioxidantem, Omega 3,6- mastné kyseliny na kvalitní srst, s jukou na redukci zápachu exkrementů.
Od €131,93

Dog's love Adult Maxi

Kompletní krmivo Dogs Love pro psy velkých plemen. Od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. 100% bez kuřecí bílkoviny. S krůtou a vepřovým garantující maximální chutnost

Dog's love Senior&Light

Krmivo pro seniory a psy z nízkou aktivitou 100% bez kuřecí bílkoviny. Dogs love od tvůrce seriálu "Kočka není pes" na TV PRIMA. Krůtí a vepřové maso pro maximální chutnost. Se sníženým obsahem energie.
Od €133,51