Kategorie

Crockex Wellness

ZMĚNA DISTRIBUCE KRMIVA, ČEKÁME na NOVÉ PODMÍNKY. Krmivo momentálně nelze zakoupit.

Pestré příchutě, vynikající chutnost a stravitelnost jsou ideální pro organismus Vašeho psa. To je krmivo Crocker Wellness. Granule obsahují rozmanité druhy ovoce, zeleniny a bylinek s obsahem vitamínů a přírodních látek, které neutralizují volné radikály, mají protistárnoucí efekt a podporují kondici. Prebiotica pomáhají modulaci střevní flóry a tím podporují imunitní systém Vašeho miláčka.

Crockex Wellness je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro psy malých, středních, velkých a obřích plemen. Vyrobeno v Itálii, na nejmodernější výrobní lince, která dokáže zpracovat čerstvé a sušené maso. Díky jeho vysokému podílu obsahuje krmivo 75% proteinů živočišného původu.Vzhledem k vynikajícímu podílu masa se jeho množstvím ve složení krmiva nikdo netají. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Crockex Wellnes ADULT Double Pack MEDIUM/MAXI

Double Pack krmiva Crockex tvoří 1x12kg jedné receptury a 1x12kg receptury do páru. Dvě různé chutě a složení v jedné dodávce.
Od 80,22 €

Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI CHICKEN RICE LOW GRAIN

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 39% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 14,03 €

Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI DUCK RICE LOW GRAIN

Crockex Kachna s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 45% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 16,42 €

Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI FISH RICE LOW GRAIN

Crockex Ryba s rýží je krmivo obsahující lososa a sledě, který pochází z Norska. Je to kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 40% ryb. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 17,30 €

Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI LAMB RICE LOW GRAIN

Crockex Jehně s rýží je kompletní krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 45% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 16,42 €

Crockex Wellnes ADULT MEDIUM/MAXI RABBIT RICE LOW GRAIN

Crockex Králík s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 45% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 16,33 €

Crockex Wellnes ADULT MINI CHICKEN RICE LOW GRAIN

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 40% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 12,14 €

Crockex Wellnes ADULT MINI DUCK RICE LOW GRAIN

Kachna s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 13,57 €

Crockex Wellnes ADULT MINI FISH RICE LOW GRAIN

Crockex Ryba s rýží je krmivo obsahující lososa a sledě, který pochází z Norska. Je to kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 41% ryb. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 14,03 €

Crockex Wellnes ADULT MINI LAMB RICE LOW GRAIN

Crockex Jehně s rýží je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky.Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 13,57 €

Crockex Wellnes ADULT MINI RABBIT RICE LOW GRAIN

Crockex Králík s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 46% masa. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 13,57 €

Crockex Wellnes PUPPY MEDIUM/MAXI CHICKEN LOW GRAIN

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro štěňata středních, velkých a obřích plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 43% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
Od 14,95 €

Crockex Wellnes PUPPY MINI CHICKEN LOW GRAIN 2kg

Crockex Kuře s rýží je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro štěňata malých plemen bohaté na zdraví prospěšné látky. Chutnost krmiva je zaručena zpracováním 43% kuřecího masa. Obsahuje 75% proteinů živočišného původu.
12,14 €