čistění a desinfekce

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Batihex spray 750ml dezinfekce malých povrchu

Batihex spray je rychlá povrchová dezinfekce na alkohol rezistentní malé, těžko dostupné plochy.
€234,63 €194,34

Beaphar odstranovac skvrn Stain Remover 400ml

Beaphar Odstraňovač Skvrn Stain Remover velmi účinně odstraňuje skvrny a pachy, které zůstávají v prostředí po našich mazlících. Je velmi šetrný k látkám a k jejich barvám.
€200,66 €165,90

Beaphar Odstraňovač Zápachu Beau-Beau 400 Ml

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.
€188,02 €131,93

Ecocid S Plv

Ecocid S je veterinární sanitární biocidní přípravek. Slouží pro dezinfekci prostor pro krmení a uchovávání krmiva. Dezinfekce pitné vody pro zvířata. Prášek rozpustný ve vodě.
Od €300,99

Greenfields odstranovac skvrn pes,kocka spray 400ml

Greenfields Odstraňovač Skvrn Pes odstraňuje skvrny od moči, trusu a zvratků psů a koček. Pro použití na podlahy, koberce, barevné textilie. Nezanechává skvrny, odstraňuje nepříjemné pachy - není nutné oplachovat. Kosmetika Greenfields nedráždí oči a není testována na zvířatech.
€180,12 €149,31

Menforsan Enzymatický odstran. moci,pachu,skvrn 500ml

Silný enzymatický sprej, který okamžitě odstraní všechny zapáchající skvrny od moči, krve a slin domácích mazlíčků. Likviduje nečistoty obsahující bílkoviny, sacharidy a lipidy a to i staré zašlé skvrny.
€165,11 €136,67

Odstranovac chlupu a necistot Henry Schein

Odstranění chlupů koček, psů (a koní) z koberců, sedaček a polstrování. Přitahuje, zachycuje a shromažďuje chlupy zvířat. Omyvatelný. Jednoduché a efektivní použití, prostě jen setřete povrch a chlupy se zachytí na odstraňovači.
€146,94 €121,66

Odstraňovač Chlupů Lilly Brush

Odstraňovač Chlupů Lilly unikátně navržené nylonové štětiny pro rychlé a snadné odstranění zvířecích chlupů z čalounění, oblečení, ložní prádlo, koberce i do auta.

Spray San Bernard Proti Zápachu Prostředí 250Ml

Spray San Bernard Proti Zápachu zabraňuje odpařování nepříjemných zápachů z moči a výkalů, působí desinfekčně. Není škodlivý a je dermokompatibilní. Aplikuje se přímo na zdroj zápachu.
€332,59 €233,84

Francodex Sprej proti zápachu in+out pes, kocka 500ml

Sprej proti zápachu psů a koček od Francodex eliminuje jakýkoliv zápach způsobený vaším domácím mazlíčkem v prostředí, ve kterém přebývá. Lze použít k odstranění pachu psí boudy, klece, lůžkovin, koše, rohože, auta atd. Jeho složení bylo vyvinuto tak, aby neutralizovalo a ničilo molekuly odpovědné za nepříjemný zápach a zanechávalo lehkou a příjemnou vůni.
€249,64 €206,19