Kategorie

Chicopee

Přírodní krmivo bez umělých konzervačních prostředků a barviv, konzervováno alfa tokoferolem z čerstvého drůbežího nebo jehněčího masa. Výborně chutná, původ krmiva je kanadský. O výrobci blíže nawww.harrisonpet.com

Odměrka ke krmivu zdarma a skladem!

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Chicopee Adult Large Breed 15Kg

Chicopee Adult Large Breed je kompletní krmivo pro psy velkých a obřích plemen v příjemné cenové relaci. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Se složkami, které podporují pohyblivost kloubů.
917,00 Kč

Chicopee Adult Performance 15Kg

Chicopee Adult Performance je receptura pro psy, kteří jsou aktivní a vydávají nadprůměrné množství energie. Dobrá stravitelnost udržuje psa v dokonalé kondici a zajišťuje výborný stav jeho svalů a organismu.
923,00 Kč

Chicoppe Adult Senior Large Breed 15Kg

Chicoppe Adult Senior Large Breed je kompletní krmivo pro psy seniory velkých a obřích plemen s vysoce stravitelnou drůbeží bílkovinou s přídavem lněného semínka pro lesklou srst a čekankou pro stabilizaci trávení
954,00 Kč

Chicopee Adult Small & Medium

Chicopee Adult Small & Medium je kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy, které podporuje dobré zdraví a udržuje psa v kondici. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí přiznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Se složkami "kloubní výživy".
Od 163,00 Kč

Chicopee Adult Fish

Chicopee Adult Fish je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy v běžném zatížení s rybí bílkovinou jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu.
Od 196,00 Kč

Chicopee Adult Lamb and Rice

Chicopee Adult Lamb and Rice je kompletní krmivo pro dospělé psy s převahou jehněčí chutě. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí přiznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od 197,00 Kč

Chicopee Adult Light

Chicopee Adult Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nízkou zátěží, při nižším dávkování vhodné též pro psy, kteří potřebují svou hmotnost snížit.
Od 172,00 Kč

Chicopee Adult Mini

Chicopee Adult Mini je kompletní a vyvážené krmivo pro psy malých plemen na drůbežím základě. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od 54,00 Kč

Chicopee Adult Senior

Chicopee Adult Senior je kompletní krmivo pro starší psy s nižší úrovní bílkovin a tuku, která šetří vnitřní orgány psa, s čekankou pro stabilizaci prostředí trávícího traktu a se složkami, které podporují pohyblivost kloubů.
Od 167,00 Kč

Chicopee Puppy Lamb&Rice

Chicopee Puppy Lamb&Rice je kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata s alternativou jehněčího masa pro lesklou, hustou srst a pružnou kůži. Také pro štěňátka, které dávají přednost chuti jehněčího. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od 190,00 Kč

Chicopee Puppy Small and Medium

Chicopee Puppy Small and Medium je kompletní vyvážené krmivo s garancí vyváženého růstu od štěněte po mladého psa. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od 203,00 Kč