Kategorie

Chicopee

Přírodní krmivo bez umělých konzervačních prostředků a barviv, konzervováno alfa tokoferolem z čerstvého drůbežího nebo jehněčího masa. Výborně chutná, původ krmiva je kanadský. O výrobci blíže nawww.harrisonpet.com

Odměrka ke krmivu zdarma a skladem!

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Chicopee Adult Large Breed 15Kg

Chicopee Adult Large Breed je kompletní krmivo pro psy velkých a obřích plemen v příjemné cenové relaci. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Se složkami, které podporují pohyblivost kloubů.
€724,43

Chicopee Adult Performance 15Kg

Chicopee Adult Performance je receptura pro psy, kteří jsou aktivní a vydávají nadprůměrné množství energie. Dobrá stravitelnost udržuje psa v dokonalé kondici a zajišťuje výborný stav jeho svalů a organismu.
€729,17

Chicoppe Adult Senior Large Breed 15Kg

Chicoppe Adult Senior Large Breed je kompletní krmivo pro psy seniory velkých a obřích plemen s vysoce stravitelnou drůbeží bílkovinou s přídavem lněného semínka pro lesklou srst a čekankou pro stabilizaci trávení
€753,66

Chicopee Adult Small & Medium

Chicopee Adult Small & Medium je kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy, které podporuje dobré zdraví a udržuje psa v kondici. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí přiznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Se složkami "kloubní výživy".
Od €128,77

Chicopee Adult Fish

Chicopee Adult Fish je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy v běžném zatížení s rybí bílkovinou jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu.
Od €154,84

Chicopee Adult Lamb and Rice

Chicopee Adult Lamb and Rice je kompletní krmivo pro dospělé psy s převahou jehněčí chutě. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí přiznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od €155,63

Chicopee Adult Light

Chicopee Adult Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nízkou zátěží, při nižším dávkování vhodné též pro psy, kteří potřebují svou hmotnost snížit.
Od €135,88

Chicopee Adult Mini

Chicopee Adult Mini je kompletní a vyvážené krmivo pro psy malých plemen na drůbežím základě. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od €42,66

Chicopee Adult Senior

Chicopee Adult Senior je kompletní krmivo pro starší psy s nižší úrovní bílkovin a tuku, která šetří vnitřní orgány psa, s čekankou pro stabilizaci prostředí trávícího traktu a se složkami, které podporují pohyblivost kloubů.
Od €131,93

Chicopee Puppy Lamb&Rice

Chicopee Puppy Lamb&Rice je kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata s alternativou jehněčího masa pro lesklou, hustou srst a pružnou kůži. Také pro štěňátka, které dávají přednost chuti jehněčího. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od €150,10

Chicopee Puppy Small and Medium

Chicopee Puppy Small and Medium je kompletní vyvážené krmivo s garancí vyváženého růstu od štěněte po mladého psa. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od €160,37

CHICOPEE HOLISTIC ADULT LAMB-POTATO 12 kg

CHICOPEE Adult jehně & brambory je bohaté na vysoce kvalitní jehněčí maso. Snadno stravitelným zdrojem sacharidů jsou brambory. Krmivo je bez přidaných obilovin. Přizpůsobený obsah proteinů a tuků zajišťuje udržování správné tělesné hmotnosti vašeho psa. Pro podporu lesklé srsti a zdravé pokožky je do krmiva přidáván biotin, zinek a vitamin A. Lososový olej je zdrojem omega mastných kyselin.
€1251,36

CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE

CHICOPEE CLASSIC NATURE PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen.
Od €184,86

CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE 12kg

CHICOPEE HOLISTIC PUPPY LAMB-RICE je určeno pro rostoucí štěňata všech plemen citlivá na krmivo. Pro krmivo Puppy jehně & brambory bylo použito chutné a kvalitní jehněčí maso a snadno stravitelné brambory. Vyvážené poměry vápníku, fosforu a jiných minerálů podporují vývoj silných kostí a zubů.
€1222,92

CHICOPEE CLASSIC NATURE ACTIVE CHICKEN-RICE 2kg

CHICOPEE CLASSIC NATURE ACTIVE CHICKEN-RICE je určeno pro dospělé psy všech plemen se zvýšenou aktivitou.
€207,77