Kategorie

Carnilove

Bezobilné receptury zavedené značky krmiva Brit. Vysoká kvalita vstupních surovin.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Carnilove Dog Duck & Pheasant For Adult New

Carnilove bažant a kachna je kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen. Kachní maso je ideálním zdrojem proteinů. Kombinace kachního a bažantího masa tvoří dieteticky vyváženou a bohatou stravu s potřebným přísunem nezbytných aminokyselin.
Od 199,00 Kč

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar For Adult New

Carnilova jehněčí a divočák je kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen. Maso z divočáka je velmi bohaté na proteiny a zároveň má nízký obsah tuku, proto přispívá k udržení perfektní kondice a nezvyšuje hladinu krevního cholesterolu.
Od 199,00 Kč

Carnilove Dog Reindeer For Adult New

Carnilove ze sobího masa. Sobí maso má nízký obsah tuku, který se zde vyskytuje v nenasycené, pro organismus příznivé formě. Obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin se sobí maso vyrovná rybám. Kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.
Od 215,00 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey For Lb Adult New

Carnilove pro velká plemena psů s lososem a krůtou.
Od 209,00 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey For Lb Puppies New

Carnilove pro štěňata velkých plemen z lososa a krocana. Kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro štěňata velkých plemen (≤ 25 kg, 3 – 30 měsíců).
Od 215,00 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey For Puppies New

Carnilove pro štěňata do 12 měsíce věku s lososem a krocanem.
Od 215,00 Kč

Carnilove Dog Salmon For Adult New

Carnilove z lososa pro všechny psy. Losos je zdroj vysoce stravitelných proteinů. Nezatěžuje trávení a má protizánětlivé účinky.
Od 209,00 Kč