Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Carneeval

  Carneeval, nic víc, nic míň než poctivé krmivo pro psy. Záleží nám na tom, aby měli naši psi radost ze života stejně jako si my užíváme život v jejich společnosti. Promyšleno srdcem podle zákonů přírody. Ultraprémiová krmiva Carneeval vyhovují nárokům na kvalitní výživu psů od štěňátek až po psí babičky a dědečky. Krmiva svým složením a univerzální funkčností sednou všem od malých až po ty velké. Receptury Carneeval jsou unikátní díky vyvážené kombinaci nutričně hodnotných surovin té nejvyšší kvality a vynikají proto svou přirozenou a vysokou chutností . Autoři receptur věří, že poctivé psí krmení se dá připravit pouze a jen z těch pro psa nejlepších surovin ve správných poměrech stavějících čerstvé maso v receptuře na pozici hlavní složky krmiva! Krmiva jsou navíc vyjímečná svým vysokým obsahem omega-3, přírodních antioxidantů a chelátovou formou minerálů. Nepoužívájí nevhodné suroviny, rizikové látky, umělé konzervanty ani ochucovadla.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Carneeval ACTIVE PUPPY

  Unikátní biologicky funkční receptura krmiva Carneeval určená pro bezproblémový start do života vašich štěňat. Lahodná britská krůta, pstruh a bílé ryby podávané spolu s hnědou rýží, ovocem a zeleninou: 42.5% Krůta, 10% Pstruh, 5% Bílé ryby & 1.5% Lososový olej
  Od 6,99 €

  Carneeval FESTIVE TURKEY

  Krůta pro dospělé psy od Carneevalu. Obsah: 54,5%. Hypoalergenní jedno-proteinová receptura vhodná pro psy s potravinovou intolerancí a citlivým zažíváním.
  Od 6,99 €

  Carneeval FESTIVE TURKEY MINI RACE

  Krůta pro psy od Carneevalu v mini verzi granulí pro psy malých plemen. Obsah krůty: 54,5%
  Od 6,99 €

  Carneeval FRESH WATER TROUT & LOCH SALMON

  Losos, Pstruh & Sleď pro dospělé psy od Carnnevalu. Velmi chutná a stravitelná receptura s extrémně vysokým obsahem omega-3 potěší psí bříška a vyleští kožíšek všem psím mlsounům.
  Od 6,99 €

  Carneeval HIGHLAND LAMB

  Jehně & Pstruh pro dospělé psy od firmy Carneeval. Pořádná porce čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, batátů a ovesných vloček.
  Od 6,99 €

  Carneeval HIGHLAND LAMB MINI RACE

  Jehněčí pro psy malých plemen od značky krmiva Carneeval. MINI varianta jehněčího z čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, ovoce, zeleniny a ovesných vloček.
  Od 6,99 €

  Carneeval LIGHT HEALTHY CLASSIC

  Kuře & Bílé ryby pro seniory nebo nadváhou od značky krmiva Carneeval. Méně kalorií a tuků spolu s optimálním obsahem bílkovin vyhoví pejskům v nejlepších letech stejně jako těm stále hladovým, kteří by mít raději o nějaké to kilo méně.
  Od 6,99 €
  Filtry Close
  Kategorie