Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Brit Premium Dog

  Brit Premium dog Food je chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Nutriční parametry krmiva a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti každého krmeného jedince. Denní krmná dávka je navržena tak, aby nezatěžovala organismus a trávící trakt a přitom pokryla nutriční potřeby zdravého zvířete. Brit obsahuje jedinečné komponenty - lososový olej pro lesklou srst, kombinaci glukosamin, chondroitin a MSM pro zdravé klouby a vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny pro celkové zdraví a imunitu organismu. Nově bylinná a ovocná složka, použití organické formy stopových prvků.. Krmiva BRIT jsou vyráběna podle nejpřísnějších kvalitativních kritérií v souladu s požadavky normy ISO 9001. Výrobní proces je monitorován kontrolní technologií HACCP. Stránky výrobce: www.brit-petfood.com

  Odměrky ke krmivu skladem!

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Brit Premium By Nature Dog Adult L

  Brit Premium By Nature pro psy velkých plemen je chutné krmivo s vyšším podílem sušeného kuřete. Nízký obsah lepku, s losoovým olejem, bylinkami a ovocem.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Adult M

  Krmivo Brit Premium By Nature pro malá a střední plemena psů. S nízkým obsahem lepku, ovoce, zelenina, vysoce stravitelná a chutná receptura.
  Od 3,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Adult S

  Brit Premium By Nature pro malá a trpasličí plemena s vyšším obsahem kuřecího masa. Nižší obsah lepku, ovoce a zelenina.
  Od 4,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Adult Xl

  Receptura Brit Premium pro psy nad 55kg hmotnosti. Krmivo má nižší obsah lepku, vyšší obsah kuřecího masa. Brit je s přídavekm ovoce, zeleniny a látek podporujících kloubní pohyblivost.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Junior L

  Receptura krmiva Brit Premium pro štěňata velkých plemen.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Junior M

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro štěňata malých a středních plemen.
  Od 4,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Junior S

  Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (1- 12 měsíců) malých plemen (1-10 kg). Je vhodný také pro březí a kojící fenky plemen malých velikostí. Nižší obsah lepku, vyšší obsah kuřecího masa, s ovocnou a bylinkovou složkou.
  Od 4,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Junior Xl

  Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (4-30 měsíců) extra velkých plemen (v dospělosti 45-90 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, vysoce chutné a stravitelné, s vysokým obsahem kuřecího masa. S látkami pro ochranu kloubů a vazů, bylinná a ovocná složka.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Light

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro psy se sklonem k nadváze a kastráty. Pro všechna plemena. Krocan a oves v šetrné recepetuře chutného krmiva s nižším obsahem tuku. Bylinky, ovoce, podpůrné látky pro dobrý stav pohybového aparátu.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Senior L+Xl

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro starší psy (nad 7 let) velkých a obřích plemen. Krmivo s nižším obsahem lepku, s ovocem a zeleninou. Chutné kuřecí maso.
  Od 10,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

  Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
  Od 4,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Sensitive Lamb

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature s jehněčím masem pro citlivé psy.
  Od 4,00 €

  Brit Premium By Nature Dog Sport

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro psy v pohybu.
  Od 10,00 €
  Filtry Close
  Kategorie