Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Brit Premium Dog

Brit Premium dog Food je chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Nutriční parametry krmiva a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti každého krmeného jedince. Denní krmná dávka je navržena tak, aby nezatěžovala organismus a trávící trakt a přitom pokryla nutriční potřeby zdravého zvířete. Brit obsahuje jedinečné komponenty - lososový olej pro lesklou srst, kombinaci glukosamin, chondroitin a MSM pro zdravé klouby a vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny pro celkové zdraví a imunitu organismu. Nově bylinná a ovocná složka, použití organické formy stopových prvků.. Krmiva BRIT jsou vyráběna podle nejpřísnějších kvalitativních kritérií v souladu s požadavky normy ISO 9001. Výrobní proces je monitorován kontrolní technologií HACCP. Stránky výrobce: www.brit-petfood.com

Odměrky ke krmivu skladem!

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Sport

Brit Premium Dog Sport je kompletní krmivo určeno pro psy v zátěži, v rekonvalescenci nebo psy s horším příjímáním krmiva. Zátěží psa může být i pohyb nebo odpočinek v horších klimatických podmínkách (chlad, vlhko apod.)
Od 59,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Adult L

Brit Premium By Nature pro psy velkých plemen je chutné krmivo s vyšším podílem sušeného kuřete. Nízký obsah lepku, s losoovým olejem, bylinkami a ovocem.
Od 199,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Adult M

Krmivo Brit Premium By Nature pro malá a střední plemena psů. S nízkým obsahem lepku, ovoce, zelenina, vysoce stravitelná a chutná receptura.
Od 70,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Adult S

Brit Premium By Nature pro malá a trpasličí plemena s vyšším obsahem kuřecího masa. Nižší obsah lepku, ovoce a zelenina.
Od 85,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Adult Xl

Receptura Brit Premium pro psy nad 55kg hmotnosti. Krmivo má nižší obsah lepku, vyšší obsah kuřecího masa. Brit je s přídavekm ovoce, zeleniny a látek podporujících kloubní pohyblivost.
Od 203,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Junior L

Receptura krmiva Brit Premium pro štěňata velkých plemen.
Od 207,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Junior M

Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro štěňata malých a středních plemen.
Od 73,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Junior S

Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (1- 12 měsíců) malých plemen (1-10 kg). Je vhodný také pro březí a kojící fenky plemen malých velikostí. Nižší obsah lepku, vyšší obsah kuřecího masa, s ovocnou a bylinkovou složkou.
Od 86,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Junior Xl

Receptura krmiva Brit By Nature pro štěňata a mladé psy (4-30 měsíců) extra velkých plemen (v dospělosti 45-90 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, vysoce chutné a stravitelné, s vysokým obsahem kuřecího masa. S látkami pro ochranu kloubů a vazů, bylinná a ovocná složka.
Od 209,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Light

Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro psy se sklonem k nadváze a kastráty. Pro všechna plemena. Krocan a oves v šetrné recepetuře chutného krmiva s nižším obsahem tuku. Bylinky, ovoce, podpůrné látky pro dobrý stav pohybového aparátu.
Od 193,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Senior L+Xl

Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro starší psy (nad 7 let) velkých a obřích plemen. Krmivo s nižším obsahem lepku, s ovocem a zeleninou. Chutné kuřecí maso.
Od 203,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
Od 76,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Sensitive Lamb

Receptura krmiva Brit Premium By Nature s jehněčím masem pro citlivé psy.
Od 81,00 Kč

Brit Premium By Nature Dog Sport

Receptura krmiva Brit Premium By Nature pro psy v pohybu.
Od 207,00 Kč