Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Brit Fresh

  Řada krmiva Brit Fresh s obsahem až 40% podílu čerstvého masa v granulovaném krmivu. Receptury s pohankou a dýní, plné ovoce, zeleniny a tělu prospěšných látek.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Brit Dog Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large

  Receptura krmiva Brit Fresh pro štěňata a mladé psy v dospělosti nad 25kg hmotnosti. V surovinách až 40% podíl čerstvé ho masa, s dýní, ovsem a pohankou, bylinkami, ovocem a zeleninou.
  Od 12,83 €

  Brit Dog Fresh Chicken & Potato Adult Great Life

  Receptura krmiva Brit Fresh pro dospělé psy. V surovinách až 40% čerstvého masa. S pohankou, prosem s ovsem dopněno bylinkami, dýní, cuketou a ovocem.
  Od 12,19 €

  Brit Dog Fresh Duck & Millet Active Run & Work

  Krmivo Brit Fresh v receptuře až 40% podíl čerstvého masa pro aktivní psy. Pozvolné uvolňování energie pro výkon, ovoce a zelenina jako zroj přírodních látek prospěšných pro organismus psa ve výkonu.
  Od 12,19 €

  Brit Dog Fresh Fish & Pumpkin Adult Large

  Receptura krmiva pro psy Brit Dog Fresh pro velká plemena s čerstvým kuřetem, rybou a dýní, pohankou, ovsem a ovocem se zeleninou. Bylinky jako třešnička na dortu. Prostě samé dobré věci.
  Od 12,19 €

  Brit Dog Fresh Chicken&Potato Puppy HealthyGrowth

  Brit Fresh receptura pro štěňata v surovinách s obsahem až se 40% podílem čerstvého masa. Receptura s pohankou, bramborem a ovsem, bylinkami, ovocem i zeleninou.
  Od 12,83 €

  Brit Dog Fresh Turkey & Pea Light Fit & Slim

  Krmivo Brit Fresh pro psy s omezeným množstvím aktivity nebo pro kastráty. Receptura s obsahem až 40% podílu masa v čerstvém stavu z krůt. Ovoce, zelenina a bylinky jako malý bonus. Šetrná technologie výroby.
  Od 12,19 €
  Filtry Close
  Kategorie