Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Bosch Cat

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bosch Cat Sanabelle Adult Kurecí

Kompletní bezlepková výživa pro dospělou kočku. Granulky Bosch Cat Sanabelle dodají vaší kočce všechny potřebné živiny, minerály a vitamíny, které potřebuje pro zdravý a spokojený život.
Od 2,71 €

Bosch Cat Sanabelle Adult Pštros

Kompletní krmivo pro kočky zn. Bosch se pštrosím masem. Vhodné svým složením zejména pro kočky v bytě. Receptura je bezlepková, pro kočky přitažlivě voní, se složkami na podporu celkového dobrého stavu organismu a to až do vysokého věku.
Od 2,81 €

Bosch Cat Sanabelle Adult Pstruh

Kompletní krmivo Bosch pro dospělé kočky dochucené pstruhem. Doporučováno zejména pro kočky žijící v bytě. Pro dlouhý, zdravý a spokojený život. Bezlepková receptura.
Od 2,81 €

Bosch Cat Sanabelle Kitten

Sanabelle Kitten od firmy Bosch jako kompletní krmivo pro koťátka. Nadprůměrně stravitelné a vysoce chutné.
Od 3,27 €

Bosch Cat Sanabelle Sensitive jehnecí s rýží

Bezlepkové kompletní krmivo Bosch pro dospělé kočky s jehněčí bílkovinou. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivým trávicím traktem. Krmivo je bohaté na živiny, vysoce stravitelné, nemělo by vyvolávat alergické reakce.
Od 3,27 €

Bosch Cat Sanabelle Sensitive kurecí

Bezlekové kompletní krmivo pro dospělé kočky od firmy Bosch s velkým množstvím drůbežího masa. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivým trávicím traktem. Krmivo je bohaté na živiny, vysoce stravitelné, nemělo by vyvolávat alergické reakce.
Od 3,17 €

Bosch Cat Sanabelle Urinary

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s ctilivým močovým aparátem. Receptura má snížený obsahem bílkovin a některých minerálů a působí jako prevence proti struvitovým a oxalátovým kamenům a následným onemocněním ledvin. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivými močovými cestami a močovým měchýřem.
Od 4,23 €