Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  Bosch Cat

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bosch Cat Sanabelle Adult Kurecí

  Kompletní bezlepková výživa pro dospělou kočku. Granulky Bosch Cat Sanabelle dodají vaší kočce všechny potřebné živiny, minerály a vitamíny, které potřebuje pro zdravý a spokojený život.
  Od 65 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Adult Pštros

  Kompletní krmivo pro kočky zn. Bosch se pštrosím masem. Vhodné svým složením zejména pro kočky v bytě. Receptura je bezlepková, pro kočky přitažlivě voní, se složkami na podporu celkového dobrého stavu organismu a to až do vysokého věku.
  Od 66 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Adult Pstruh

  Kompletní krmivo Bosch pro dospělé kočky dochucené pstruhem. Doporučováno zejména pro kočky žijící v bytě. Pro dlouhý, zdravý a spokojený život. Bezlepková receptura.
  Od 66 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Kitten

  Sanabelle Kitten od firmy Bosch jako kompletní krmivo pro koťátka. Nadprůměrně stravitelné a vysoce chutné.
  Od 76 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Sensitive jehnecí s rýží

  Bezlepkové kompletní krmivo Bosch pro dospělé kočky s jehněčí bílkovinou. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivým trávicím traktem. Krmivo je bohaté na živiny, vysoce stravitelné, nemělo by vyvolávat alergické reakce.
  Od 76 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Sensitive kurecí

  Bezlekové kompletní krmivo pro dospělé kočky od firmy Bosch s velkým množstvím drůbežího masa. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivým trávicím traktem. Krmivo je bohaté na živiny, vysoce stravitelné, nemělo by vyvolávat alergické reakce.
  Od 74 Kč

  Bosch Cat Sanabelle Urinary

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s ctilivým močovým aparátem. Receptura má snížený obsahem bílkovin a některých minerálů a působí jako prevence proti struvitovým a oxalátovým kamenům a následným onemocněním ledvin. Vyvinuto speciálně pro kočky s citlivými močovými cestami a močovým měchýřem.
  Od 98 Kč