Hledat
Euro

bezpečnostní prvky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Nabíjecí Svíticí Obojek Pro Malé, Střední A Velké Psy

Svíticí obojek pro malé a střední psy ve velikostech S - 22 až 40cm, M - 32 až 50cm, L - 42 až 60cm (měřeno i s přezkou). 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy: žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená.
Od 16,05 €

Vesta Reflexní Hurtta Lifeguard Polar Žlutá

Vesta Reflexní Hurtta Lifeguard ve žluté barvě má přiléhavý střih, který chrání hrudní koš a udržuje ho v suchu. Vhodné zejména u krátkosrstých psů. Vesta je vyrobena z softshellového materiálu s voděodolnou Houndtex vrstvou a je ideální pro sportovní aktivitu, lov i večerní procházky. Značka na krku má prostor pro telefonní číslo vlastníka zvířete.

Nobby Bezpečnostní Led Svítící Vesta

100% nepřehlédnutelné svítící vesta s čerevnými LED diody a s vysoce viditelným reflexní popruhem přes hrudník. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 500 m po dobu 2 hodin. Dobíjení přes USB kabel.
Od 24,38 €

Nobby Flash Mesh Svítící Červený Obojek

Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení.

Nobby Flash Mesh Svítící Zelený Obojek

Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení. Barva zelená.
Od 13,34 €

Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek Silikon

Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
Od 11,32 €

Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek Silikon

Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
Od 11,32 €

Nobby Led Visible Svítící Obojek Silikon 40Cm

Nobby Led Visible žlutý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
11,32 €

Nobby Starlight Led Svítící Obojek

Lithiová baterie 3V. Výdrž baterie až 300 hodin!

Obojek Blikací Light Band Oranžový Tr 1Ks

Obojek Blikací Light Band je lehkým obojkem, který osvětlí Vašeho psa až na dobu 100 hodin s viditelností cca 200m. Po zapnutí obojek bliká dokola. Barva: oranžová velikost: XS 25cm, S 32cm, M 42cm, L 50cm, XL 58cm
Od 6,26 €

Obojek Blikací Nylon Žluto/Černý Tr 1Ks

Reflexní bezpečnostní obojek se svítícím či blikajícím světlem. Viditelnost světla až 800m. Součástí obojku je jedna baterie.
Od 10,90 €

Obojek Nylon Art Sportiv Reflex Oranž, Žlutý Kar

Obojek Nylon Art Sportiv Reflex je pevným obojkem z kvalitního materiálu. Vysoká kvalita zpracování, chromované oka, přezka s pojistkou, hypoalergenní nylon, podlepené bezpečnostní švy, extrémní odolnost a dlouhá životnost zaručuje Vaši i pejskovu spokojenost.
Od 4,23 €

Obojek Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F

Svítící obojek ve světle modré barvě slouží k použití za snížené viditelnosti a ve tmě. Lze je jednoduše zkrátit zastřihnutím. Součástí balení je náhradní baterie. Obojek není voděodolný, ale po vyschnutí je opět funkční. Vhodný pro malá plemena.
Od 10,99 €

Obojek Usb Svítící Červený Tr

Trixie Obojek Usb Svítící v červené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
Od 17,53 €

Obojek Usb Svítící Zelený Tr

Trixie Obojek Usb Svítící v zelené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
Od 17,53 €

Potah blikací na obojek/vodítko cerno/šedý 16cm TR

Svítící návlek na obojek lze nastavit na blikání nebo trvalé svícení. Světlo má viditelnost cca 500m. Jednoduché upevnění na obojek či vodítko suchým zipem. Součástí návleku je jedna baterie. Materiál: odolný nylon v šedé barvě
8,65 € 7,77 €

Přívěšek Na Obojek Svítící B´Seen Kruuse 1 Ks

Adresář ve čtyřech barvách s LED diodou a baterií s dlouhou životností. Světlo z adresáře vychází po celém obvodu. Přívěšek je použitelný do každého počasí.
Od 6,39 €

Rolnicka 2ks Zolux

Rolnička k upevnění na obojek nebo postroj. Výborná pomůcka při venčení našich psích miláčků. Pes Vám vběhl do nekonečného křoví a není vidět? Poslouchejte. Rolnička Vám ukáže kam se vydal a jak rychle. Zvuk rolničky je také varováním pro zvěř a další osoby, které se pohybují v terénu spolu s Vámi. Pes je prostě slyšet.
1,10 € 0,97 €

Svetýlko na obojek blikací s karabinkou TR 1ks

Světýlko Na Obojek Blikací má tři barevné varianty svícení bílá, červená, modrá. Součástí balení je náhradní baterie, 1 baterie = 20 hodin blikání.
4,97 € 4,46 €

Svetýlko na obojek Flasher blikací cervené TR 1ks

Světýlko Na Obojek Flasher je vhodné svou velikostí pro malá plemena psů a kočky.
3,13 € 2,81 €
Filtry Close