Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  bezpečnostní prvky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nobby Bezpečnostní Led Svítící Vesta

  100% nepřehlédnutelné svítící vesta s čerevnými LED diody a s vysoce viditelným reflexní popruhem přes hrudník. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 500 m po dobu 2 hodin. Dobíjení přes USB kabel.
  Od 21,00 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Červený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení.
  Od 11,00 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Zelený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení. Barva zelená.
  Od 12,00 €

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 12,00 €

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 12,00 €

  Nobby Led Visible Svítící Obojek Silikon 40Cm

  Nobby Led Visible žlutý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  12,00 €

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex Oranž, Žlutý Kar

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex je pevným obojkem z kvalitního materiálu. Vysoká kvalita zpracování, chromované oka, přezka s pojistkou, hypoalergenní nylon, podlepené bezpečnostní švy, extrémní odolnost a dlouhá životnost zaručuje Vaši i pejskovu spokojenost.
  Od 4,00 €

  Obojek Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F

  Svítící obojek ve světle modré barvě slouží k použití za snížené viditelnosti a ve tmě. Lze je jednoduše zkrátit zastřihnutím. Součástí balení je náhradní baterie. Obojek není voděodolný, ale po vyschnutí je opět funkční. Vhodný pro malá plemena.
  Od 11,00 €

  Obojek Usb Svítící Červený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v červené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.

  Obojek Usb Svítící Zelený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v zelené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
  Od 18,00 €

  Postroj nylon svítící s plast. dutinkou růžový B&F 30-43 cm

  Postroj Nylon Svítící v růžové barvě je vhodný pro střední plemena psů. Pro psí holky.
  22,00 € 19,00 €

  Přívěšek Na Obojek Svítící B´Seen Kruuse 1 Ks

  Adresář ve čtyřech barvách s LED diodou a baterií s dlouhou životností. Světlo z adresáře vychází po celém obvodu. Přívěšek je použitelný do každého počasí.
  Od 6,00 €

  Rolnička 2ks Zolux

  Rolnička k upevnění na obojek nebo postroj. Výborná pomůcka při venčení našich psích miláčků. Pes Vám vběhl do nekonečného křoví a není vidět? Poslouchejte. Rolnička Vám ukáže kam se vydal a jak rychle. Zvuk rolničky je také varováním pro zvěř a další osoby, které se pohybují v terénu spolu s Vámi. Pes je prostě slyšet.
  1,00 € 1,00 €

  Světýlko na obojek blikací s karabinkou TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Blikací má tři barevné varianty svícení bílá, červená, modrá. Součástí balení je náhradní baterie, 1 baterie = 20 hodin blikání.
  5,00 € 5,00 €

  Světýlko na obojek Flasher blikací červené TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Flasher je vhodné svou velikostí pro malá plemena psů a kočky.
  3,00 € 3,00 €

  Světýlko na obojek Flasher pes blikací chrom TR 1ks

  Závěsné světélko na obojek pro střední a velké plemena psů.
  3,00 € 3,00 €

  Vesta Reflexní Bezpečnostní Tr

  Podmínky snížené viditelnosti, na hon, nebo do tmy. Reflexní vesta pro psy zvyšuje bezpečnost Vašeho psa.
  Od 5,00 €

  Obojek DOG FANTASY svetelný USB cervený 45 cm - 70cm

  Svítící obojek s USB nabíjením ze silikonu. Voděodolný, viditelnost až 500m. Obojek lze jednoduše nabít pomocí USB adaptéru. Různé velikosti a barvy.
  Od 11,00 €

  Alcott baterka na vodítko, cerná

  LED osvětlení připevnitelné suchým zipem k vodítku.
  13,00 €

  Alcott reflexní šátek pro psy, oranžový

  Reflexní šátek pro označení Vašeho čtyřnohého přítele pro dobrou viditelnost i za zhoršených světelných podmínek.
  Od 10,00 €
  Filtry Close