Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  bezpečnostní prvky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nabíjecí Svíticí Obojek Pro Malé, Střední A Velké Psy

  Svíticí obojek pro malé a střední psy ve velikostech S - 22 až 40cm, M - 32 až 50cm, L - 42 až 60cm (měřeno i s přezkou). 3 druhy svícení (stálé svícení, blikání, rychlé blikání). Barvy: žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená.

  Nobby Bezpečnostní Led Svítící Vesta

  100% nepřehlédnutelné svítící vesta s čerevnými LED diody a s vysoce viditelným reflexní popruhem přes hrudník. Vašeho psa budete vidět Vy i ostatní účastníci silničního provozu do vzdálenosti až 500 m po dobu 2 hodin. Dobíjení přes USB kabel.
  Od 21,00 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Červený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení.
  Od 11,00 €

  Nobby Flash Mesh Svítící Zelený Obojek

  Svítící obojek s LED diody a s vysoce viditelnými reflexní pruhy. Viditelnost zaručena na vzdálenost až 500m po dobu 2 hodin. Odolné vůči dešti. Dobíjení přes USB kabel. Tři režimy svícení. Barva zelená.
  Od 11,00 €

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Červený Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 11,00 €

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek Silikon

  Nobby Led Visible Modrý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  Od 11,00 €

  Nobby Led Visible Svítící Obojek Silikon 40Cm

  Nobby Led Visible žlutý Svítící Obojek je vyroben z voděodolného silikonu, lze jej zkrátit mezi světly na požadovanou velikost. Svítí až 2 hodiny ve 3 různých režimech, viditelný do okruhu 500 m, dobíjení prostřednictvím USB, dodávka včetně napájecího kabelu. Dvě délky 40 a 70cm.
  11,00 €

  Obojek Blikací Light Band Oranžový Tr 1Ks

  Obojek Blikací Light Band je lehkým obojkem, který osvětlí Vašeho psa až na dobu 100 hodin s viditelností cca 200m. Po zapnutí obojek bliká dokola. Barva: oranžová velikost: XS 25cm, S 32cm, M 42cm, L 50cm, XL 58cm

  Obojek Blikací Nylon Žluto/Černý Tr 1Ks

  Reflexní bezpečnostní obojek se svítícím či blikajícím světlem. Viditelnost světla až 800m. Součástí obojku je jedna baterie.

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex Oranž, Žlutý Kar

  Obojek Nylon Art Sportiv Reflex je pevným obojkem z kvalitního materiálu. Vysoká kvalita zpracování, chromované oka, přezka s pojistkou, hypoalergenní nylon, podlepené bezpečnostní švy, extrémní odolnost a dlouhá životnost zaručuje Vaši i pejskovu spokojenost.
  Od 4,00 €

  Obojek Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F

  Svítící obojek ve světle modré barvě slouží k použití za snížené viditelnosti a ve tmě. Lze je jednoduše zkrátit zastřihnutím. Součástí balení je náhradní baterie. Obojek není voděodolný, ale po vyschnutí je opět funkční. Vhodný pro malá plemena.
  Od 11,00 €

  Obojek Usb Svítící Červený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v červené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
  Od 18,00 €

  Obojek Usb Svítící Zelený Tr

  Trixie Obojek Usb Svítící v zelené barvě může blikat nebo nepřerušovaně svítit. Je odolný proti vlhkému prostředí ( mlhy, ranní rosa, déšť), viditelný až na 500m. Baterie vydrží 6 hodin blikání nebo 2,5 hodiny nepřetržitého svícení, lze ji dobíjet přes USB kabel.
  Od 18,00 €

  Postroj Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Modrý B&F 30-43 Cm

  Postroj Nylon Svítící v modré barvě je vhodný pro střední plemena psů. Pro všechny psí kluky.
  22,00 € 19,00 €

  Postroj Nylon Svítící S Plast. Dutinkou Růžový B&F 30-43 Cm

  Postroj Nylon Svítící v růžové barvě je vhodný pro střední plemena psů. Pro psí holky.
  22,00 € 19,00 €

  Přívěšek Na Obojek Svítící B´Seen Kruuse 1 Ks

  Adresář ve čtyřech barvách s LED diodou a baterií s dlouhou životností. Světlo z adresáře vychází po celém obvodu. Přívěšek je použitelný do každého počasí.
  Od 6,00 €

  Rolnicka 2ks Zolux

  Rolnička k upevnění na obojek nebo postroj. Výborná pomůcka při venčení našich psích miláčků. Pes Vám vběhl do nekonečného křoví a není vidět? Poslouchejte. Rolnička Vám ukáže kam se vydal a jak rychle. Zvuk rolničky je také varováním pro zvěř a další osoby, které se pohybují v terénu spolu s Vámi. Pes je prostě slyšet.
  1,00 € 1,00 €

  Svetýlko na obojek blikací s karabinkou TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Blikací má tři barevné varianty svícení bílá, červená, modrá. Součástí balení je náhradní baterie, 1 baterie = 20 hodin blikání.
  5,00 € 4,00 €

  Svetýlko na obojek Flasher blikací cervené TR 1ks

  Světýlko Na Obojek Flasher je vhodné svou velikostí pro malá plemena psů a kočky.
  3,00 € 3,00 €

  Svetýlko na obojek Flasher pes blikací chrom TR 1ks

  Závěsné světélko na obojek pro střední a velké plemena psů.
  3,00 € 3,00 €
  Filtry Close