bez rozlišení plemene

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Annamaet Encore 25%

Annamaet Encore je receptura vytvořená bez použití kukuřice a pšenice, pro aktivní psy. Vhodná pro potřeby štěňat včetně štěňat velkých plemen.
Od 337,00 Kč

Hill's Canine Ib Puppy Chicken&Brown Rice

Osvědčená značka krmiva s novým, inovovaným složením pro štěňata do 1 roku věku.
Od 371,00 Kč

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb

Nature's Protection Dog Dry Junior Lamb je receptura pro všechna štěňata ve věku 2–18 měsíců s chutným jehněcím obohaceným o účinné látky pro zdravé klouby a plně funkční trávení.
Od 119,00 Kč

Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice

Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice je kompletní krmivo pro štěňata. Vhodné také pro březí a kojící feny a pro dospělé psy trpasličích plemen.
Od 980,00 Kč

Calibra Dog Ha Starter & Puppy Lamb

Krmivo Calibra Starter & Puppy jsou hypoalergenní granule pro štěňata ve věku od 4 týdnů do 3 měsíců. Kompletní výživa je nutričně vhodná také pro březí a kojící feny. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání štěňat po odstavu. Tato receptura zajišťuje správný vývoj a růst Vašeho štěněte.
Od 283,00 Kč

Marp Holistic Salmon ALS Grain Free

Receptura krmiva Marp na rybě a vejcích. Pro dospělé psy všech plemen, vhodná také pro štěňata. Receptura bez obilovin - grain free diet.
Od 366,00 Kč

Bosch Dog Junior Lamb&Rice

Kompletní krmivo pro štěňata od firmy Bosch, která mají zažívací potíže, citlivé trávení nebo alergie.
Od 280,00 Kč

Carneeval ACTIVE PUPPY

Unikátní biologicky funkční receptura krmiva Carneeval určená pro bezproblémový start do života vašich štěňat. Lahodná britská krůta, pstruh a bílé ryby podávané spolu s hnědou rýží, ovocem a zeleninou: 42.5% Krůta, 10% Pstruh, 5% Bílé ryby & 1.5% Lososový olej
Od 149,00 Kč

Bosch Dog Puppy 7,5kg

Plnohodnotné krmivo pro dokrmování štěňat a postupný návyk na pevnou stravu od 2. měsíce věku až do období přechodu na krmiva pro rostoucí štěňata (4. měsíc věku).
694,00 Kč 574,00 Kč

Chicopee Puppy Lamb&Rice

Chicopee Puppy Lamb&Rice je kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata s alternativou jehněčího masa pro lesklou, hustou srst a pružnou kůži. Také pro štěňátka, které dávají přednost chuti jehněčího. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.
Od 190,00 Kč

Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon & Potato 12kg

Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy všech plemen (od 4 týdnů do 12 měsíců). Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
Od 119,00 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies NEW 12kg

Carnilove pro štěňata do 12 měsíce věku s lososem a krocanem.
Od 215,00 Kč

Fitmin For Life Puppy

Kompletní krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s 50 % bílkovin živočišného původu.
Od 805,00 Kč

Eukanuba Dog Puppy&Junior Lamb&Rice 1kg

Eukanuba pro rostoucí psy všech plemen, pro štěňata, která upřednostňují příjem jehněčího.
Od 151,00 Kč

FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy

FirstMate Pacific Puppy je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící feny a pracující psy všech velikostních rázů. Bez obsahu obilnin, bezlepková dieta, jediný zdroj živočišné bílkoviny
Od 409,00 Kč

Wolf's Mountain Dog Junior Valley Grain Free

Hypoalergenní grain free krmivo značky Wolf's Mountain vhodné pro štěňata od 1 do 12 měsíců a pro dospělé psy malých plemen. 5 ryb & kuře, ovoce a zelenina.
Od 337,00 Kč

Magnusson Meat Biscuit JUNIOR

Magnusson Junior meat biscuit je kompletní krmivo pro štěňata všech plemen. Krmivo je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Krmivo vyrobené pečením.
Od 495,00 Kč

Naturea GF dog Growth - Puppy all breeds 12kg

Krmivo Naturea Grain free pro štěňata všech plemen. Přirozeně chutné. Receptura bez obilovin, obiloviny jsou nahrazeny bramborem. Fruktooligosacharidy jako stabilizující složka trávení.
Od 332,00 Kč

Naturea Naturals dog Puppy Chicken 12kg

Kuřecí maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea pro štěňata všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 14,00 Kč

Nuova Fattoria Mister Puppy

Krmivo pro štěňata Nuova Fattoria (od 6 týdnů do 12 měsíců) a pro březí a kojící feny. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná. Výjimečný poměr kvality a ceny.
Od 246,00 Kč