Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
    Menu Zavřít

    bez rozlišení plemene

    Zobrazit jako Tabulka Seznam
    Seřadit podle
    Zobrazit na stránku

    Annamaet Extra 26%

    Annamaet Extra je receptura vytvořená pro aktivní psy a vhodná pro potřeby štěňat velkých plemen.
    Od 355,00 Kč

    Košilka Zdravotní - Bílá

    Košilka na ochranu struků před nežádoucím kojením.
    Od 247,00 Kč

    Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice

    Purina Dog Chow Puppy Lamb+Rice je kompletní krmivo pro štěňata. Vhodné také pro březí a kojící feny a pro dospělé psy trpasličích plemen.
    Od 980,00 Kč

    Acana Classic Red

    Acana Classic Red je komletní krmivo na tmavém mase. Pro všechna plemena a věková stádia, pro březí a kojící feny. ACANA CLASSIC RED obsahuje jehněčí z volného chovu, anguské hovězí a yorkshirské vepřové. Vše dodáváno čerstvé nebo syrové v podílu !celé kořisti". Pro poskytnutí plné výživy s minimálním obsahem syntetických doplňků.
    Od 90,00 Kč

    ANF Puppy 33

    ANF Puppy 33 je špičkové vyvážené a kompletní krmivo pro štěňata malých plemen (od 8mi týdnů do 12měsíců věku), středních plemen (od 8mého týdne do 5tého měsíce věku) a velká plemena (od 8mého týdne do 4měsíců věku). Vysoký podíl čerstvé masa.
    Od 398,00 Kč

    Anka Hi Performance 20kg

    Anka Hi Performance je kompletní krmivo střední třídy pro kojící feny a psy v zátěži.
    1 560,00 Kč 1 291,00 Kč

    Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

    Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
    Od 334,00 Kč

    Calibra Dog Ha Starter & Puppy Lamb

    Krmivo Calibra Starter & Puppy jsou hypoalergenní granule pro štěňata ve věku od 4 týdnů do 3 měsíců. Kompletní výživa je nutričně vhodná také pro březí a kojící feny. Vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a nízkým obsahem obilovin je speciálně určeno pro citlivé zažívání štěňat po odstavu. Tato receptura zajišťuje správný vývoj a růst Vašeho štěněte.
    Od 291,00 Kč

    Bewi Dog H- energy Croc

    Krmivo pro psy v extrémní zátěži a pro březí a kojící feny. Zaručuje dlouhodobou vytrvalou kondici. Posiluje imunitní systém.
    Od 88,00 Kč

    Bewi Dog Sport

    Bewi Dog Sport je krmivo pro dospělé psy ve vysoké zátěži, pro březí a kojící feny, pro psy ve vysoké psychické zátěži. Pro optimální kondici a vitalitu. Vysoká stravitelnost.
    Od 88,00 Kč

    Pro Plan Puppy Medium Sens.Digestion Lamb

    PRO PLAN Medium Puppy Sensitive Digestion s vysokým obsahem jehněčího. Kompletní krmivo pro štěňata středních plemen s citlivým zažíváním. Vhodné také pro březí/kojící feny.
    Od 397,00 Kč

    Bosch Dog Reproduction 7,5kg

    Krmivo přizpůsobené svým složením pro březí a kojící feny všech plemen. Receptura pozitivně ovlivňuje vitalitu a životaschopnost novorozených štěňat a trvale podporuje tvorbu mateřského mléka feny. Vhodné od 5. týdne březosti.
    554,00 Kč 459,00 Kč

    Brit Care Dog Grain-free Puppy Salmon & Potato

    Bezobilná receptura pro štěňata a mladé psy všech plemen (od 4 týdnů do 12 měsíců). Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
    Od 121,00 Kč

    Brit Care Dog Puppy Lamb & Rice

    Hypoalergenní krmivo pro štěňata všech plemen od 4. týdne do 12. měsíce stáří. Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Obsah glukosaminu a chondroitinu, stabilizace střevní mikroflóry a omezení patogenů ve střevě vlivem MOS, ochrana sliznic a jater prostřednictvím extraktu z juky a ostropestřce mariánského. Ovocný a bylinný extrakt.
    Od 114,00 Kč

    Nativia Puppy

    Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen od 2 do 12 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny. Nativia Puppy obsahuje 84% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
    Od 233,00 Kč

    Fitmin For Life Puppy

    Kompletní krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen s 50 % bílkovin živočišného původu.
    Od 813,00 Kč

    CIBAU Puppy Medium

    Cibau Dog Puppy Medium je kompletní a plnohodnotné krmivo pro štěňata všech plemen po odstavu a v růstu a také pro březí a kojící feny. Vyvážená strava pro Vaše štěňátko.
    Od 131,00 Kč

    Eminent Dog Puppy

    Receptura krmiva Eminent Dog Puppy plně pokrývá požadavky organismu štěňat malých a středních plemen a březích a kojícch fen
    Od 177,00 Kč

    FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy

    FirstMate Pacific Puppy je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící feny a pracující psy všech velikostních rázů. Bez obsahu obilnin, bezlepková dieta, jediný zdroj živočišné bílkoviny
    Od 417,00 Kč

    FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY

    FARM FRESH Chicken and Turkey ACTIVE&PUPPY je nutričně vyvážení krmivo s optimálním zdrojem živočišných bílkovin pocházejících z kuřete, kachny a krůty. Holistická pestrost.
    Od 226,00 Kč