Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  bavlna a plyš

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bačkora 22 Cm

  Bavlněná hračka pro psy ve tvaru bačkory. Velikost bačkory je 22 cm. Bačkora je k dostání v různých barevných provedeních.
  63,00 Kč 48,40 Kč

  Chobotnice 40 Cm

  Bavlněná hračka ve tvaru chobotnice. Chobotnice je vyrobená z kvalitní bavlny, která má dlouhou životnost. Hračka je k dostání v různých barevných provedeních.
  93,00 Kč 71,40 Kč

  Hracka pes 19 pískátek Skinneeez

  Hračka 19 Pískátek Skinneeez je veselá pískací hračka pro psy, která Vašeho mazlíčka zabaví na dlouhé hodiny. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností a není plněná vatou, takže se nemusíte obávat úklidu potom, co si pes dohraje.
  302,00 Kč 270,00 Kč

  Hracka pes Drunken Animals Lapua plyš 54cm

  Hračka Lapua ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  113,00 Kč 101,00 Kč

  Hracka pes Drunken Animals Loppi plyš 54cm

  Hračka Loppi ze série Drunken Animals poskytuje spoustu zábavy pro psy i jejich majitele. Hračka je pečlivě a pevně ušita z kvalitních materiálů, aby měla co největší životnost. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  113,00 Kč 101,00 Kč

  Hracka pes Jezevcík DOUGY pískací plyšový 30cm

  Jezevčík Dougy je ideální hračkou pro psy. Pískání upoutá pozornost psa. Hračka je vyrobena z kvalitního plyše, který má dlouho životnost a je příjemný na dotek. Délka hračky je cca 30 cm.
  199,00 Kč 178,00 Kč

  Hracka pes Jumbo pískací 83cm Skinneeez

  Jumbo Skinneez je pískací hračka, která zaujme Vašeho psa jistě na dlouhé hodiny. Skinneeez jsou kvalitní hračky s dlouhou životností vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jumbo Skinneez nejsou nijak plněné takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
  313,00 Kč 281,00 Kč

  Hračka Pes Kachna Divoká Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru divoké kachny. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Divoká kachna Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 172,00 Kč

  Hracka pes Kachna plyš Ferdinand 36cm KAR

  Kačer Ferdinand je fantasticky jemná hračka pro psy určená pro tulení a mazlení. Při žvýkání vydává hračka reálný zvuk kachny. Odolný plyš má dlouhou životnost a díky možnosti prát hračku na 30 °C v pračce je údržba velmi snadná.
  182,00 Kč 163,00 Kč

  Hracka pes Kachna plyš pískací 45cm KAR

  Plyšová kachna je ideální pro aportování, přetahování i mazlení. Poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Pozornost psa upoutá pískání, které kachna vydává při skousnutí. Pro snadnou údržbu lze pískací plyšovou kachnu prát v pračce na 30 °C.
  202,00 Kč 181,00 Kč

  Hracka pes Kohout pískací 32cm Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru kohouta. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jedná se o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Kohout Skinneeez je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  161,00 Kč 144,00 Kč

  Hracka pes Kosticka plyš pískací 13cm KAR

  Pískací hračka ve tvaru kosti je jednoduchá, ale účinná. Pískání upoutá psovu pozornost na dlouhou dobu. Hračka je vyrobena z pevných materiálů, které odolají i zoubkům štěňat. Plyšová kostička je určena pro žvýkání a kousání.
  70,00 Kč 63,00 Kč

  Hračka Pes Kravička Plyš 25 cm Zolux

  Plyšová hračka výrobce Zolux ve tvaru kravičky je ideální pro mazlení i žvýkání a kousání. Je vyrobena z na dotek příjemného plyše, který je zároveň odolný vůči kousancům. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a hračka má evropskou certifikaci.

  Hracka pes Lama malá pískací plyšová 30cm TR 1ks

  Plyšová Lama je ideální hračka pro Vašeho mazlíčka. Je vyrobena z měkkého plyše, který je příjemný na dotek, avšak dostatečně pevný, aby odolal kousání a žvýkání. Lama vydává různé zvuky a tím pádem psa jen tak neomrzí.
  217,00 Kč 195,00 Kč

  Hracka pes Liška pískací plyš s uzlíky 34cm TR

  Pískací hračka pro psy ve tvaru lišky. Jedná se o hračku vyrobenou z odolného, ale na dotek příjemného plyše. Díky originálnímu zvuku, který liška vydává, bude pejsek vyžadovat hračku znovu a znovu.
  268,00 Kč 241,00 Kč

  Hračka Pes Liška Pískací Skinneeez

  Pískací hračka Skinneez ve tvaru lišky. Jedná se o veselou hračku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi hodiny zábavy. Jde o extra odolnou hračku s dlouhou životností. Liška Skinneeez je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, není plněná vatou či jiným materiálem, takže nehrozí nepořádek.
  Od 125,00 Kč

  Hracka pes Medved s plast. lahví 55cm Skinneeez

  Hračka Skinneeez Medvěd je extra odolná a zaujme Vašeho mazlíčka na dlouhé hodiny. Hračka má na spodní straně otvor na suchý zip, který umožňuje vyměnit zmačkanou a nezajímavou pet láhev za novou. Hračky Skinneeez jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.
  244,00 Kč 219,00 Kč

  Hracka pes Medvídek plyš 45cm pískací KAR

  Hračka ve tvaru medvídka je vhodná především pro střední a velká plemena psů. Medvěd je vyroben z příjemného a pevného plyše, který odolá kousání. Při stisknutí píská a tím upoutá pozornost psa. Díky poutku lze hračku použít i pro přetahování. Plyšový medvídek je ale vhodný také k aportování.
  301,00 Kč 270,00 Kč

  Hracka pes Míc s ocáskem pískací 26cm Skinneeez

  Zábavná kožešinová zvířátka Skinneeez jsou ideální hračky pro psy ať už pro hraní s pánem či psím kámošem. Pružná část mezi hlavou a ocasem zaujme pozornost psa stejně jako pískání, které hračka vydává při stisknutí. Skinneez jsou hračky z kvalitních a odolných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné. Hračky také nejsou nijak plněné, takže nehrozí nepořádek, když pes hračku roztrhne.
  153,00 Kč 137,00 Kč

  Hracka pes Monster Friend ružový plyš 21cm

  Monster Friend ze série Trio Buddies je ideálním společníkem do pelíšku i zábavnou hračkou pro chvíle nudy. Kombinace příjemného plyše a pevného bavlněného uzlu je jak pro mazlení, tak pro aportování či přetahování. Hračka Monster Friend je vhodná pro střední a velká plemena psů.
  82,00 Kč 74,00 Kč
  Kategorie