Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Barking Heads - sleva reg.

Krmivo vysoké kvality s veselou tváří:-) Trochu vážněji, milý náš veselý pejsku. Poskakuješ si zcela samozřejmě na našich pastelových pytlích s delikátně lahodným přírodním krmivem pro tvoje soukmenovce. Oni ale možná dosud neměli to štěstí na férové krmivo. Řekni jejich pánům, že poctivé psí krmení se dá připravit pouze a jen z těch (pro psa) nejlepších surovin v poctivých poměrech stavějících maso v receptuře na pozici hlavní složky krmiva! Nesmí převažovat škroby, nesmí se přidávat zchutňovala, sůl, barviva či jiná chemická aditiva, konzervanty a raději ani žádné geneticky modifikované zemědělské produkty. Nesmí se lhát… Nedovolujeme našim dětem, aby jedly rizikově, byť jejich kamarádi tak často jedí. Proč bychom to měli nutit našim psům! 

Barking Heads přináší do výživy psů následující klady: 

- převaha živin v krmivu z čistého kuřecího, lososího a jehněčího masa (až 37% sušeného masa v krmivu, maso hlavní složkou krmiva, nikoliv obiloviny) 
- kvalitní jasně deklarované tuky – absolutní množství omega nenasycených mastných kyselin v recepturách 4,1 – 5,5 % - takový obsah u konkurečních značek, pokud je ho vůbec dosaženo, mají pouze jejich rybí receptury 
- nízký obsah škrobů z rýže, ovsa, brambor, s vyloučením pšenice a kukuřice 
- zelenina, kloubní výživa (až 4násobek oproti srovnatelným značkám krmiv) 
- všechny suroviny v nejvyšší kvalitě (potravinářská kvalita, žádné krmné nebo vedlejší produkty, žádná plniva) a britského původu (žádné asijské suroviny) 
- žádná zchutňovala, barviva, sůl, geneticky modifikované suroviny, suroviny nevhodné pro psy.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Barking Heads Bad Hair Day

Barking Heads Bad Hair Day je hypoalergenní kombinace tradičních britských surovin jako je welšské jehněčí s rýží a ovsem osvěžených čerstvým pstruhem. Přesně to jídlo, o kterém se dá říci, že léčí. Ukažte nám druhé krmivo oplývající takovou porcí jehněčího!
Od 348,00 Kč

BARKING HEADS Bad Hair Day 12kg + sportovní ručník MICRONET

Barking Heads Bad Hair Day je hypoalergenní kombinace tradičních britských surovin jako je welšské jehněčí s rýží a ovsem osvěžených čerstvým pstruhem. Přesně to jídlo, o kterém se dá říci, že léčí. Ukažte nám druhé krmivo oplývající takovou porcí jehněčího! Další raritou je použití skopového tuku. Působí blahodárně na celý organismus psa, jeho kožíšek doslova vyleští. Ovšem v běžných krmivech se, bůh ví proč, nevyskytuje. Víto to také? Dostupné v baleních po 2 kg, 6 kg, 12 kg a v profesionálním balení po 18 kg.
1 821,00 Kč 1 451,00 Kč

Barking Heads Big Foot Bad Hair Day

Dospělí psi velkých a obřích plemen si rádi pochutnávají na skopovém mase. Barking Heads Big Foot Bad Hair Day je to pravé! Skopové jim poskytne dostatek bílkovin z tmavého červeného masa pro silné svaly, vápník pro pevné kosti a skopový tuk, který je šetrný pro zažívací trakt, cévy a luxusní pro kůži. Jehněčí maso přispívá k udržení správné hmotnosti při dokonalém osvalení.
Od 1 451,00 Kč

Barking Heads Big Foot Tender Loving Care

Chuť kuřecího masa v recepturře Barking Heads Big Foot Tender Loving Care je pro psy vzrušujícím zážitkem. Velkým a obřím plemenům dopřáváme v jejich denní porci této kuřecí receptury tradičně poctivých 45% křehkého bílého kuřecího z britských farem zachovávajících zásady wellfare při produkci masa. Voňavá, dieteticky šetrná volba pro každou psí lady a psího džentlmena s velkýma tlapkama.
Od 1 451,00 Kč

Barking Heads Fat Dog Slim

Sádlo pryč. Light receptura Barking Heads Fat Dog Slim pro dospělé psy s delikátní chutí. Budete-li správně dávkovat, dokáže dopomoci k příznivější hmotnosti.
Od 348,00 Kč

BARKING HEADS Fat Dog Slim 12kg + sportovní ručník MICRONET do 30.8

Kompletní krmivo pro dospělé psy s omezeným množství tuků.
1 821,00 Kč 1 451,00 Kč

Barking Heads Fish-N-Delish Grain Free

Rybičková receptura bez obilovin. Barking Heads Fish-N-Delish Grain Free s troškou batátů, hrášku a čočky. Tentokrát však potkal losos pod kamenem pstruha. I to se může stát, když jdete ve Skotsku na ryby.
Od 421,00 Kč

Barking Heads Fusspot

Puntíčkářům. Losos s bramborem, bez rýže. Barking Heads Fusspot je Grain Free – bezobilovinová – jednoduchá receptura s omezeným počtem ingrediencí. 41% receptury tvoří kombinace čerstvého a sušeného masa skotských lososů.
Od 348,00 Kč

Barking Heads Golden Years

Nejlepší léta. Receptura Barking Heads Golden Years pro psy od 7mi let věku. Speciálně formulováno pro psí dědečky a babičky ve vašich rodinách.
Od 348,00 Kč

BARKING HEADS Golden Years 12kg + sportovní ručník MICRONET

Nejlepší léta. Receptura Barking Heads Golden Years pro psy od 7mi let věku. Speciálně formulováno pro psí dědečky a babičky ve vašich rodinách. Jakmile se naši kamarádi chlupáči dostanou do let, potřebují změnu. Nesouhlasíme s praxí, kdy senioři dostávají Light receptury. Organismus seniora potřebuje kvalitní bílkoviny jako prevenci atrofie svalů, přiměřené množství lehce stravitelných tuků a dostatek energie rozděleně během dne, nikoliv restrikci energetického příjmu. Snížená obranyschopnost vyžaduje posílení ve formě vyšších hladin buněčných antioxidantů, věkem změněné chrupavky podporu kloubními mazivy glukosaminem a chondroitinem ve vyšší, než záchovné dávce a navíc protizánětlivé MSM pro dny, kdy se hůře skáče na oblíbené křeslo. S péčí navíc se vrací do zmoudřelých očí jiskra jara a tlapky se rozpomínají na pružný krok.
1 966,00 Kč 1 567,00 Kč

Barking Heads Little Big Foot

Barking Heads Little Big Foot je delikátní pochoutka pro štěňata velkých a obřích plemen, která je z celé poloviny připravena z britského kuřecího masa a z masa legendárních skotských lososů. Spolu s vyváženým poměrem vápníku a fosforu, je v této receptuře položen výživový základ pro bezproblémový růst těch, jejichž otisk tlapy v dospělosti strčí do kapsy i vlka.
Od 1 567,00 Kč

Barking Heads Puppy Days

Opravdové hody představuje štěněcí Barking Heads Puppy Days. Miska britského kuřete a skotského lososa. Ve 100 gramové dávce granulek 177 gramů masa! Pěkně vše v jednom pro ta skvělá štěňata, která si zaslouží naši plnou podporu v jejich každodenním úsilí vyrůst v pořádné psy!
Od 3 115,00 Kč

Barking Heads Puppy Days Grain Free

Báječně jemná výživa Barking Heads Puppy Days Grain Free pro dny všední i nevšední vašich štěňátek. Více než 50% sušiny našich nových BEZOBILNINOVÝCH štěněcích granulek tvoří maso z lososů a pstruhů. Moře omega-3 mastných kyselin "omývá" nervovou soustavu vyvíjejícího se hafíka tak, že budete mít natotata doma pana Vševěda. 58% masa - kuře, pstruh a losos.
Od 421,00 Kč

Barking Heads Quackers Grain Free

Barking Heads Quackers Grain Free. Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 50% krůtího masa s batáty, hrášek s čočkou, radši pšššt! Krocan na míse. To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky! (57% Krůta & Pstruh)
Od 421,00 Kč

Barking Heads Tender Loving Care

Čas na hýčkání. Barking Heads Tender Loving Care. Jestliže váš psí přítel upřednostňuje kuře, pak touto porcí čistého britského kuřete s rýží a ovsem spolu s vybranými tuky potěšíte jeho bříško a vyleštíte jeho kožíšek. Vzhledem ke kvalitě surovin s čistým svědomím pro psy citlivé na kuře v komerčních krmivech.
Od 348,00 Kč

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day je v obalu s pejskem zabalené delikátní jehněčí pro všechny dospělé pejsky malých tělem, velkých duchem. Nutriční základ pro pejsky s citlivou pokožkou nebo náročnou srstí. Prostě nejen pro sobotní večery, kdy někoho honí mlsná! (54,5% Jehně & Pstruh)
Od 342,00 Kč

Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free

Kačer k večeři. Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free. Červené kachní maso s bílou filetou ze pstruha a hráškem. Bez obilovin, pouze s nejnutnějším množstvím škrobů. Italská restaurace nejen pro svalnaté italské chrtíky! No tak, nebuďte chrti... (53% Kachna & Pstruh)

Barking Heads Tiny Paws Tender Loving Care

Barking Heads Tiny Paws Tender Loving Care je křehké kuřecí s vybranou přílohou rýže, batátů a ovesných vloček. Extra šetrné k citlivým bříškům! Nachystejte svým čivavkám, krysaříkům, trpasličím jezevčíkům, kníráčkům, bostonkům a dalším psím drobečkům dezertní talířek! (50% Kuře & Pstruh)
Od 342,00 Kč

Barking Heads Turkey Delight Grain Free

Kde kdo dneska kupuje krmivo bez obilovin, to je známá věc. Ale chcete pošeptat tajemství? 50% krůtího masa s batáty, hrášek s čočkou, radši pšššt! Krocan na míse. To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky! (57% Krůta & Pstruh)
Od 392,00 Kč

BARKING HEADS Turkey Delight GRAIN FREE 12kg + sportovní ručník MICRONET

Barking Heads Turkey Delight Grain Free. Chcete pošeptat tajemství? 50% krůtího masa s batáty, hrášek s čočkou, radši pšššt! Krocan na míse. To by chtěl kde kdo, mít svého chlupáče jako ze škatulky! (57% Krůta & Pstruh)
2 256,00 Kč 1 799,00 Kč