BARF doplňky

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bosch VI -MIN 1kg vitamin, miner. pes

Bosch Vi -Min je širokospektrální doplněk vitamínů a minerálů do krmné dávky připravené z vlastních zdrojů (vařené nebo syrové maso, příloha + zelenina).
€151,68 €125,61

CANINA Barfers Best

CANINA Barfers Best je 100% přírodní produkt bez umělých přísad, ideální doplněk k barfování - pro psy krmenými syrovým masem a kostmi.
Od €210,93

CANINA Barfers Best Junior

CANINA Barfers Best Junior je nezbytným doplňkem pro štěňata a mladé rostoucí psy.
Od €355,50

CANINA Caniletten

CANINA Caniletten je přípravek ve formě ochucených tablet s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
Od €223,57

CANINA Canipulver

Přípravek s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
Od €193,55

Canvit Natural Line Carrot Plv 200 G

Canvit carrot obsahuje velké množství biologicky aktivních látek.
€138,25 €97,17

Canvit Natural Line Fish oil 250ml

Canvit Fish oil, olej z mořských úhořů obsahuje vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA, ALA).
€122,45 €101,12

Canvit Nutrimin Pro Psy

Canvit Nutrimin Pro Psy je vhodný jako každodenní doplněk výživy k domácky připravované stravě.
Od €106,65

Fitmin Pro Multivitamín Štěně

Fitmin Pro Multivitamín Štěně je doplněk stravy štěňat všech plemen krmených především klasickou stravou.13 vitamínů a 10 minerálů pro psy ve vývoji. Stopové prvky jsou chelátové formě. Atraktivní chuť. Všechny vitamíny v účinných hladinách.

CANINA Mořské řasy

CANINA Mořské řasy se užívá zvýraznění pigmentace kůže, srsti, nosu, okrajů očních víček, drápů, nášlapných polštářků tlapek, očí. U jedinců s nepigmentovanou pokožkou výrazně snižuje nebezpečí různých kožních potíží.
Od €145,36

Canvit Natural Line Brewer's Yeast plv 200g

Pivovarské kvasnice jsou díky svému složeni prospěšné pro psy v jakémkoli stavu a situaci.
€117,71 €97,17

Canvit Natural Line Kelp 180g

Kelp neboli hnědé mořské řasy Kelpa (Ascophyllum Nodosum) jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitaminů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin.
€139,83 €116,13

Kelpa

Vysoce účinný doplněk stravy. Kelpa (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy.
Od €33,18

Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
€112,97 €94,01

Pivovarské Kvasnice

Význam kvasnic pro výživu zvířat spočívá v obsahu vysoce hodnotných bílkovin a biologicky cenných dusíkatých látek, minerálních látek, mikroprvků, enzymů, nukleotidů, glycidů a oligosacharidů.
Od €69,52

Canvit Natural Line Vegemix plv.400g

Směs sušené zeleniny pro krmení systémem B.A.R.F nebo vařenou stravou.
€255,96 €211,72

CANINA Barfers Best Senior

Přípravek z řady Canina speciálně vyvinutý pro starší psy krmení Barfem. Doplňkové krmivo s obsahem ryze přírodních látek s obsahem ryze přírodních složek zlepšujících funkce všech orgánových soustav, a tím i látkovou výměnu v celém organismu. Předchází tak působení různých vnějších i vnitřních rizikových faktorů, které by mohly nepříznivě ovlivňovat zdravotní stav psů a fen této věkové kategorie.
Od €262,28