Avicentra tycinky velký hlodavec - lesní ovoce 2ks

Krmivo, které je třeba vydobýt podobně jak by tomu bylo v přírodě. Pochoutka, která zabaví i nakrmí. Pro velké hlodavce s lesním ovocem.
Výrobce: Avicentra
Dostupnost: Skladem
dodací lhůta : 1-2 dny
28,00 Kč
23,00 Kč

Doplňkové krmivo pro králíky, morčata a další hlodavce. Tyčinky s lesním ovocem jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici.


Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, minerální látky. Obsahuje povolená barviva EU.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Avicentra tycinky velký hlodavec - orech+kokos 2ks

Krmivo, které je třeba vydobýt podobně jak by tomu bylo v přírodě. Pochoutka, která zabaví i nakrmí. Pro velké hlodavce s ořechem a kokosem.
28,00 Kč 23,00 Kč

Calibra Joy Dog Salmon Sticks 80g

Tyčinky měkoučké s rybí příchutí. Calibra Joy Dog Salmon Sticks. Calibra Joy je řada pamlsků vyráběná pouze z přírodních surovin bez chemických konzervantů.
55,00 Kč 43,00 Kč

Platinum pochoutka Fit stick králik+kure 300g

Platinum Fit Srick je vyrobena jen z nejlepších kousků králičího a kuřecího masa (76%). Vhodná jako pamlsky nebo odměny.
169,00 Kč 146,00 Kč

Calibra Joy Dog Beef Stick 100g

Měkká tyčinka z hovězího masa, to je Calibra Joy Beef Stick.
55,00 Kč 43,00 Kč

Testoviny instantní + rasa pro psy 3kg

Těstovinová příloha k masité stravě pro psy všech plemen. KAROTEN a MOŘSKÉ ŘASY příznivě působí na zrak a žádoucí zbarvení srsti či zdůraznění znaků srsti a celkovou kvalitu kůže.
126,00 Kč 104,00 Kč