Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Avicentra tycinky velký hlodavec - lesní ovoce 2ks

Krmivo, které je třeba vydobýt podobně jak by tomu bylo v přírodě. Pochoutka, která zabaví i nakrmí. Pro velké hlodavce s lesním ovocem.
Výrobce: Avicentra
Dostupnost: Skladem
dodací lhůta : 1-2 dny
1,29 €
1,06 €

Doplňkové krmivo pro králíky, morčata a další hlodavce. Tyčinky s lesním ovocem jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které Vašemu mazlíčkovi dodává důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život. Tyčinky jsou speciální krmivo, kde musí Váš mazlíček vyvinout úsilí k získání své potravy podobně jako v přirozeném prostředí. To napomáhá jeho fyzické a psychické kondici.


Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, minerální látky. Obsahuje povolená barviva EU.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Calibra Joy Dog Salmon Sticks 80g

Tyčinky měkoučké s rybí příchutí. Calibra Joy Dog Salmon Sticks. Calibra Joy je řada pamlsků vyráběná pouze z přírodních surovin bez chemických konzervantů.
2,53 € 1,98 €

Calibra Joy Dog Ocean Fish & Chicken 80g

Calibra Joy Dog Ocean Fish & Chicken je doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa a mořských ryb s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.
2,53 € 1,98 €

Avicentra tycinky velký hlodavec - orech+kokos 2ks

Krmivo, které je třeba vydobýt podobně jak by tomu bylo v přírodě. Pochoutka, která zabaví i nakrmí. Pro velké hlodavce s ořechem a kokosem.
1,29 € 1,06 €

Avicentra tycinky velký hlodavec - vitam.+med 2ks

Krmivo, které je třeba vydobýt podobně jak by tomu bylo v přírodě. Pochoutka, která zabaví i nakrmí. S vitamíny a medem pro velké hlodavce.
1,29 € 1,06 €

Platinum pochoutka Fit stick králik+kure 300g

Platinum Fit Srick je vyrobena jen z nejlepších kousků králičího a kuřecího masa (76%). Vhodná jako pamlsky nebo odměny.
7,77 € 6,72 €