Kategorie

Artemis

Artemis se se svojí koncepcí nutričně hodnotného přírodního krmiva řadí mezi ty firmy, které skrze výživu propagují i zodpovědný celoživotní přístup majitelů k péči o svoje psy a kočky. Jen pochopením, vyvážeností a souladem v naplňování potřeb našich nejbližších zvířecích přátel můžeme dosáhnout toho, co jistě většina z nás chce. Totiž plnohodnotně prožitého společného života. Spolu s humánní medicínou si na tomto místě můžeme opakovat – zdravý životní styl začíná výživou a prevence je lepší než léčba. Při vývoji Artemis bylo od počátku jasné, jakou pozici mezi krmivy bude zastávat. Totiž místo krmiva vzorově pečujícího o zdraví psů, plně na nekomerčním základě a v souladu s nejnovějšími poznatky o výživě masožravců. Výsledek jakéhokoliv procesu je dán vlastnostmi dílčích kroků. U krmiva této kvality je samozřejmostí kompletnost a vyváženost. Artemis klade velký důraz jak na nezpochybnitelnou kvalitu vstupních surovin, tak na jejich poměrné zastoupení v recepturách. 

Značka krmiva Artemis se řadí k holistickým krmivům, které pracují s tím nejlepším, co příroda masožravým šelmám nabízí: především s více druhy masa, malým množstvím šetrných obilovin (zohledňujícím proces domestikace), pestrým spektrem ovoce a zeleniny a užívá - pokud to technologie dovoluje, enzymy a probiotika. 

Holisticky v organismu působí též doplňky výživy - nutraceutika, přírodní látky působící jako léky bez vedlejších účinků. 

Při vývoji Artemis byly uplatněny všechny tyto principy. 

V recepturách Artemis je použito na výrobu 100 gramů granulí až 59 gramů sušeného masa. To je hodnota z nejvyšších, jaké jsou současné technologie schopny. Těchto 59 gramů sušeného vzniklo usušením 300 gramů masa čerstvého. Všechny suroviny jsou pro výrobu krmiva Artemis pečlivě vybírány tak, aby zaručily maximální funkčnost krmiva Artemis. Artemis klade zásadní důraz na kvalitu a přírodní čistotu všech surovin. 

Artemis nemá co skrývat. Má stále dodavatele a jejich suroviny jsou průběžně testovány na obsah výživných látek a nepřítomnost nežádoucích látek. Dodavatelé jsou stálí, splňují požadavky Evropské unie. Každá šarže krmiva Artemis je kvalitou shodná se vzorky, které jsou předkládány ke kontrole americkým úřadům a nedochází k výrobě rozdílných šarží pro americký trh a pro Evropu. 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Artemis Fresh Mix Medium/Large Adult

Artemis Fresh Mix Medium/Large Adult je granulované kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen hmotnost v dospělosti 10-25 kg; 25-45 kg; nad 45 kg. Pro psy středních, velkých a obřích plemen starších minimálně jednoho roku. Optimálně pro jedince: střední plemena od 15ti měsíců do 8mi let; velká plemena od 18ti měsíců do 7mi let; obří plemena od 24 měsíců do 6ti let. Hladiny bílkovin a tuků vyváženy pro udržení optimální hmotnosti.
Od 316,00 Kč

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy

Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Puppy je Granulované kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen hmotnost v dospělosti 10-25 kg; 25-45 kg; nad 45 kg. Pro štěňata od zahájení odstavu – obvykle od 3. týdne věku a to do minimálně jednoho roku věku. U jedinců: středních plemen optimálně do 15. měsíce; velkých plemen optimálně do 18. měsíce; obřích plemen optimálně do 24 měsíců.
Od 322,00 Kč

Artemis Fresh Mix Small Puppy

Artemis Fresh Mix Small Puppy je granulované kompletní krmivo pro štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti do 10 kg). Pro štěňata od zahájení odstavu – obvykle od 3. týdne věku, u jedinců trpasličích plemen do dokončení 9. měsíce, u jedinců malých plemen do 12. měsíce. Drobná velikost granulek.
Od 338,00 Kč

Artemis Fresh Small Breed Adult

Artemis Fresh Small Breed Adult je granulované kompletní krmivo vysoké kvality pro dospělé psy malých plemen (hmotnost v dospělosti do 10kg). Pro jedince trpasličích plemen od 9.měsíce, malých plemen od 12. měsíce a to pro celé období dospělosti až do 9ti let věku.
Od 330,00 Kč

Artemis Medium/Large Breed ALS

Kompletní krmivo Artemis pro psy středních, velkých a obřích plemen všech věkových kategorií. Vyvážená hladina energie pro optimální hmotnost, kuře, krůta, kachna a losos pro optimální osvalení Vašeho psa. Životní pohoda a dostatek energie.
Od 316,00 Kč