Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  ANF

  Prosinec 2019: receptury krmiva ANF v podobě, na kterou jste zvyklí ukočila svou výrobu a přestala se dovážet. Obnovení dovozu cca do půl roku od ukončení výroby v nových recepturách i obalech. 

  Rodinná firma na výrobu krmiv Texas Farm Products byla založena panem M. S. Wrightem již v roce 1930 v americkém státě Texas. V roce 1955 začala výroba krmiv pro hospodářská zvířata. Firma tehdy dodávala čerstvé naporcované a následně zmražené kuřecí, hovězí a rybí maso chovatelům norků a lišek. 

  Výrazné zlepšení kvality přinesla v roce 1966 tehdy unikátní metoda zpracování čerstvého masa do formy vysušeného krmiva. Tento proces umožnil zachovat nutriční hodnoty surovin a zároveň prodloužil délku trvanlivosti. Po úspěchu s krmivy pro kožešinová zvířata se výrobce rozhodl využít stejnou technologii a postup i ve výrobě krmiv pro psy a kočky. 

  Od poloviny sedmdesátých let Texas Farm přináší na trh pod názvem ANF jako první na světě krmivo označené SUPER PREMIUM. Dalším milníkem v technologickém vývoji bylo světové prvenství v balení krmiva bez kyslíku. 

  V současnosti je Texas Farm významnou společností ve výrobě průmyslových krmiv pro zvířata a rovněž vlastní několik privátních značek.

  V roce 2009 byla z důvodu změny legislativy EU, zákazu dovozu geneticky modifikovaných organismů, výroba pro EU přesunuta do závodu Golden Acres (GA) Pet Food Partners v Anglii a pod správu společnosti KODO Inc. Evropská výroba a vývoj značek ANF, Precept Plus a Lone Star se tak oddělila od zbytku světa, která zůstala v Texasu, USA. Výrobou v GA je zaručena nejvyšší možná kvalita krmiva díky přísné kontrole vstupních surovin, technologii zpracování a stálé přítomnosti nutričních specialistů. GA je momentálně technicky nejvyspělejším závodem na výrobu suchých krmiv na světě.

  Filtry Close
  Kategorie