Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  alergie

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bio-Life Air Cleanse spray 250ml + rozprašovač

  Bio-Life Air Cleanse Spray je přípravek v podobě spreje pro úpravu vzduchu a odstranění alergenů z něj. Účinné čisticí látky společně s přírodními antialergeny eukalyptem a ylang ylang obalí a zneutralizují pylové, zvířecí i roztočové alergeny. Svěží vzduch pro lidi s alergií, kteří např. navštíví Vás dům.
  839 Kč 723 Kč

  Bio-Life Fabri Cleanse 300ml

  Bio-Life Fabri Cleanse je přísada do praní určená k odstranění alergenů z textilu a lůžkovin. Účinné čisticí látky společně s přírodním antialergenem eukalyptem obalí a zneutralizují pylové a zvířecí alergeny a ihned odstraní většinu roztočových alergenů a jejich zbytků.
  869 Kč 749 Kč

  Bio-Life Home Cleanse spray 350ml + rozprašovač

  Bio-Life Home Cleanse Spray je čisticí přípravek určený k odstranění alergenů z koberců, matrací, čalouněného nábytku a zvířecích pelíšků.
  839 Kč 723 Kč

  Bio-Life Petal Cleanse/C 350ml

  Bio-Life Petal Cleanse/C je jediný přípravek na českém trhu, který šetrně a přitom účinně zbavuje srst zvířat alergenů a tím odstraňuje příčinu alergických reakcí u lidí. Přípravek účinkuje na čistící a hydratační bázi.
  763 Kč 658 Kč

  Sanytol dezinfekce univerzální čistič - utěrky 36ks

  Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Neutralizuje 99 % alergenů z kočičí srsti, roztočů a pylů. Dezinfikuje, čistí a leští všechny povrchy. Dermatologicky testováno.
  124 Kč 111 Kč
  Filtry Close