Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Veterinární poradna

  Prevence a péče o zdraví psa je podstatnou součástí chovu psů ve vyspělé společnosti. Poměrně často, možná častěji než je nutné, si lámeme hlavu s problémem, který potřebujeme vyřešit a týká se zdravotního stavu našeho čtyřnohého přítele. Někdy si nevíme rady s takovými banálními zákroky jako je např. odčervení a nebo si nejsme jisti, kdy a zda navštívit veterinárního lékaře… Rádi bychom zájemcům z řad návštěvníků serveru pomohli v orientaci ve veterinární problematice chovu psů a to zřízením veterinární poradny. Na Vaše dotazy je připravena odpovídat paní MVDr. Pavla Alexandrová.

  Jak nejlépe formulovat dotaz

  Do pole předmět se snažte uvést co nejvýstižnější krátký popis problému. Právě tento text bude následně zobrazen i pro další uživatele.

  Do pole „text“ popište (co možná nejpodrobněji) Váš problém či dotaz. Rozhodně nezapomeňte uvést jakého máte psa, co je to za plemeno, jak je starý apod. Čím více informací uvedete, tím méně budete zpětně dotazováni na doplňující údaje, které jsou někdy nezbytné pro nalezení nejoptimálnějšího řešení.

  Jak zadat dotaz

  Dotaz může zadat pouze registrovaný uživatel serveru. Pokud již u nás máte účet, stačí se přihlásit. V opačném případě se můžete zaregistrovat zde.

  Po přihlášení nejprve vyberte poradnu (klikněte na odkaz), do které chcete dotaz zadávat. Dále postupujte kliknutím na odkaz „zadat dotaz“. Zadání dotazu je obdobné jako když přispíváte např. do diskusního fora. Dále stačí vyplnit předmět a text dotazu. Před odesláním dotazu je nutné přepsat bezpečnostní kód (antispamová kontrola). Po kliknutí na tlačítko „odeslat“, se Váš dotaz uloží ke zpracování. O tom, že byl Váš dotaz odpovězen, Vás budeme informovat e-mailem na e-mailovou adresu, kterou jste si zadali jako kontaktní e-mail při registraci.

  Pod každým dotazem, zadaným z hlavní stránky poradny se budou zobrazovat odpovědi a další dotazy. Doplňující informace a další dotazy které se budou vztahovat k danému předmětu, muže přidat pouze uživatel, který vznesl „hlavní dotaz“. Pokud budete mít více dotazů na různá témata, zadejte je jako dva nezávislé dotazy. Usnadníte tím orientaci dalším uživatelům.

  Pokud Vám přijde odpověď a vy by jste si ještě něco potřebovali ujasnit, přihlaste se pod stejným uživatelským účtem, ze kterého jste zadávali dotaz a pokračujte v dotazu. Vkládat text můžete tak, že najdete svůj dotaz v databázi a kliknete na odkaz „odpovědět“. Své dotazy také uvidíte v sekci „můj účet

  Jen prosíme věnujte ještě pozornost následujícím řádkům: vzhledem k poměrně vysoké návštěvnosti serveru si nejsme jisti, zda zvládneme kapacitně pokrýt všechny zadané dotazy. Rádi bychom vás proto upozornili na skutečnost, že odpovědi na zadané dotazy jsou dobrovolným počinem serveru MUJPES.CZ a nejsou nárokové.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít