Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít
  Zpět

  Prvotřídní mléčná výživa pro Vaše zvířecí mazlíčky a to bez obsahu laktózy!

  Chutná Vašemu pejskovi nebo kočičce mléko? A má z něj většinou trávící problémy? Už je mít nemusí!

  Australská společnost Apetite Foods Pty Ltd., výrobce mléčné výživy pro psy a kočky uvádí na český trh mléčnou výživu „Pets Own Milk“ a to 100% bez laktózy.

  Laktóza je přirozenou složkou mléka, kterou ovšem psy a kočky nemohou dobře strávit a způsobuje jim žaludeční problémy a průjmy, což může vést ke špatnému vstřebávání živin obsažených v mléce, které jsou důležité pro zdravý vývoj zvířat. Kromě toho, že je mléko výtečný zdroj živin – zejména vápníku a aminokyselin, které se nevyskytují ve stravě založené na mase, je ideální cestou k poskytování nezbytného přijmu tekutin. Mléčná výživa „Pets Own Milk“ je speciálně připravené zcela přírodní kravské mléko bez chemických úprav, které přesně odpovídá potřebám Vašich zvířecích miláčků a poskytuje jim všechny klíčové nutriční živiny v dokonalé rovnováze. Je unikátní svou variabilitou pro různé potřeby a stupně vývoje psů a koček. Navíc je obohacena o vitamíny a minerální látky, esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, které jsou důležité pro správný vývoj a zdraví zvířat.

  Může být podávána nejenom jako léčebný přípravek v případě diety nebo náhražka mateřského mléka u mláďat, ale také jako každodenní součást nutného přijmu potravy psů a koček.

  K dispozici jsou čtyři druhy mléčné výživy:

  Pets Own Puppy Milk a Pets Own Chocolate Puppy Milk - nejlepší náhrada mateřského mléka pro štěňata a koťata.

  Pets Own Milk - její složení přesně odpovídá potřebám psů a koček a poskytuje jim tak v rovnováze všechny klíčové živiny.

  Pets Own Low Fat Milk - s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin je svým speciálním složením vhodná pro starší, obézní nebo méně aktivní a méně pohyblivé psy a kočky.

  Mléčná výživa Pets Own Milk je prvním krokem pro zdraví Vašich zvířecích miláčků v každé etapě jejich života jako lahodný denní přípravek.

  Mléčná výživa Pets Own Milk po celý život

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít